• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Już po :D

magic88

New member
>>>3 dzień po zabiegu<<<
*byłem dzisiaj na wizycie kontrolnej u lekarza,
*powiedział, że wszystko bardzo dobrze się goi i jak na 3 dzień po zabiegu bardzo dobrze wygląda :) (oby tak dalej),
*niby mogę już przestać nosić opatrunek, ale chyba się wstrzymam, jeszcze parę dni (nie ma co szaleć),
*cieszę się, że wszystko jest jak najbardziej w porządku :) (nie spodziewałem się, że wizyta u lekarza potrafi tak poprawić nastrój :) ),
*powiedział żeby dużo trenować ściąganie skórki, nawet ze 100 razy na dzień,
*wypisał mi receptę na maść, która ma niby spowodować zanikanie blizn po zabiegu (mam nadzieję, że już za tydzień może dwa, będę mógł zacząć ją stosować),
*jeżeli nic nie będzie mnie niepokoić to nie muszę już przychodzić na kontrolę,
*poza tym mały odzyskał normalny kolor, a opuchlizna trochę zmalała :),
*myślę, że będzie dobrze :)
*także kto ma stulejkę i się jeszcze zastanawia czy iść do lekarza lub ma jakieś obawy to:
NATYCHMIAST SZUKAJCIE DOBREGO SPECJALISTY I DO DZIEŁA!!!
ABSOLUTNIE NIE MA SIĘ CZEGO BAĆ!!!
 

sławek83

Moderator
Na moje oko nie wygląda to najgorzej. Często taka oponka występuje i myślę, że u ciebie sama zniknie. Ale w środę będziesz u lekarza to pewnie to potwierdzi.
 

magic88

New member
>>>16 dni po zabiegu<<<

*rewelacja :)
*zostało parę szwów, napletek schodzi do samego końca i nic nie boli :)
*poprawę widać z dnia na dzień :)
*co do tej oponki po stronie wędzidełka to nie ma się czym martwić, ja po kąpieli kiedy kilkanaście razy ściągam napletek i nasuwam z powrotem (lekarz zalecił mi tak robić) też mi się robi mała oponka która po 2-3 godz całkiem znika, myślę, że z czasem powinno się unormować i w ogóle jej nie będzie
*mam jeszcze nadwrażliwość choć jest lepiej niż z początku, ale do pracy noszę opatrunek bo by mi za bardzo przeszkadzało
*ale nie ma co narzekać bo jest dobrze, jeszcze z tydzień i może będę mógł go wypróbować :D

pozdrawiam :) :)
 

sławek83

Moderator
Z tego co piszesz to nie wiem poco chcesz czekać aż tydzień?? Ale nie namawiam, twoja sprawa. Super że wszystko ok u ciebie. Mi jeszcze przez kilkanaście tygodni pojawiała się nieznaczna oponka po stosunkach ale tak jak piszesz po kilkunastu minutach znów zanikała i było ok.
 

patryk9312

New member
sławek83 napisał:
Z tego co piszesz to nie wiem poco chcesz czekać aż tydzień?? Ale nie namawiam, twoja sprawa. Super że wszystko ok u ciebie. Mi jeszcze przez kilkanaście tygodni pojawiała się nieznaczna oponka po stosunkach ale tak jak piszesz po kilkunastu minutach znów zanikała i było ok.

Ma jeszcze szwy więc powinien czekać, nic mu się nie stanie jak poczeka :)
 

sławek83

Moderator
Zgadzam się z Tobą patryk9312, też miałem jeszcze szwy jak swojego próbowałem pierwszy raz. A kto powiedział że pierwsza próba musi to być stosunek?? Albo masturbacja, taka wiesz, tradycyjna?? Moja partnerka zrobiła to tak, że nic mnie nie bolało, było mi wybitnie dobrze a napletek prawie wogóle nie został naruszony :) Trochę wyobraźni chłopaki ;)
 

patryk9312

New member
sławek83 napisał:
Zgadzam się z Tobą patryk9312, też miałem jeszcze szwy jak swojego próbowałem pierwszy raz. A kto powiedział że pierwsza próba musi to być stosunek?? Albo masturbacja, taka wiesz, tradycyjna?? Moja partnerka zrobiła to tak, że nic mnie nie bolało, było mi wybitnie dobrze a napletek prawie wogóle nie został naruszony :) Trochę wyobraźni chłopaki ;)

Ja jak miałem szwy nie mogłem dojść, dopiero jak wypadły ;P
 

sławek83

Moderator
No to czy ktoś może dojść czy też nie to sprawa indywidualna. Ale próbować zawsze można w granicach zdrowego rozsądku oczywiście ;)
 

sławek83

Moderator
Odnośnie "dochodzenia". Dużo ludzi tu pisze, że po usunięciu stulejki mogą kochać się dłużej bo tak szybko nie mają orgazmu. U mnie to chyba nie działa :( bo właściwie nie widzę dużej różnicy prócz tego że jest znacznie przyjemniej no i nic nie boli. Ale strzelam tak samo jak ze stulejką i tak jak za czasów stulejki, dopiero drugi numerek mogę znacznie dłużej ;).
 

anonimowystul

New member
sławek83 napisał:
Odnośnie "dochodzenia". Dużo ludzi tu pisze, że po usunięciu stulejki mogą kochać się dłużej bo tak szybko nie mają orgazmu. U mnie to chyba nie działa :( bo właściwie nie widzę dużej różnicy prócz tego że jest znacznie przyjemniej no i nic nie boli. Ale strzelam tak samo jak ze stulejką i tak jak za czasów stulejki, dopiero drugi numerek mogę znacznie dłużej ;).

Ćwicz kontrolę nad orgazmem. Poczytaj na internecie o różnych ćwiczeniach i stosuj się do nich zarówno podczas masturbacji, jak i seksu z partnerką. Według Internetowych źródeł i opinii różnych ludzi, lepszą kontrolę nad orgazmem i w ten sposób umiejętność opóźnienia wytrysku można wypracować, oczywiście trzeba być cierpliwym, bo efekty nie będą od razu. Sam będę próbował jak mi obrzęk zniknie ;).
 

dam0914

New member
Panowie takie pytanie odnośnie ćwiczeń. Wiem ze było sporo tematów ale żaden nie dał jednoznacznej odpowiedzi. Czy po plastyce napletka i wydłużaniu wędzidełka należy cos działaś i po jakim czasie? I czy po 8 dniach można już się "katować" filmami :D bez żadnych obaw? samo oglądanie, sam wzwód?
 

sławek83

Moderator
dam0914 napisał:
Czy po plastyce napletka i wydłużaniu wędzidełka należy cos działaś i po jakim czasie?

Chodzi ci o ćwiczenie napletka?? Im szybciej tym lepiej, trzeba tylko uważać żeby nie przedobrzyć.

dam0914 napisał:
I czy po 8 dniach można już się "katować" filmami bez żadnych obaw? samo oglądanie, sam wzwód?

Jeśli cię nic nie boli to sobie oglądaj jak potrzebujesz ale osim dni to chyba za wcześnie.
 

dam0914

New member
Panowie ile nosiliście opatrunek? Jestem 11 dzień po zabiegu. Lekarz kazał mi nosić opatrunek do końca tego tygodnia. Jak to było u Was?
 

Podobne tematy

Do góry