Już po :D

sławek83

Moderator
W dziale "Po zabiegu" na samej górze jest przyklejony temat jak robić opatrunek ale mimo tego dużo ludzi szuka i pyta się jak zrobić opatrunek. Poniżej jeszcze raz opiszę jak ja robiłem. Mam nadzieję, że przyda się komuś ;)

-nożyczki, plaster 50mm szeroki, i 2 kompresy jałowe 7,5x7,5cm.

Rozwijam sobie dwa paski plastra, pierwszy ok. 20cm(do owinięcia Wacka) i drugi ok.25cm żeby przykleić go w pozycję do góry.
Na pierwszy pasek rozwinięty przykładam na całości gazik ale tak żeby z jednej strony wystawało trochę plastra żeby skleić całość.
Na drugi pasek rozwinięty przyklejam kolejny gazik centralnie na środku żeby nie przykleił się opatrunek który mamy na Wacku. Oczywiście długość plastrów musimy sobie sami dopasować wedle uznania. Mi akurat pasują tak jak napisałem.
Taki opatrunek naprawdę szubko się robi i moim zdaniem jest dobre to że góra jest odkryta przez co do rany dochodzi więcej powietrza.
 

Mati98

New member
Witam wszystkich,

Mój pierwszy post więc uznałem, że warto na wstępie się przywitać ;)

Jestem ponad 2 lata po częściowym obrzezaiu, chyba High and Loose. W moim przypadku trafiłem na fajnego lekarza urologa w ramach pakietu prywatnej opieki medycznej. Sprawę postawił jasno, stulejka i umawiamy się na obrzezanie. W wziązku tym, że jestem z dużego miasta czas oczekiwania na zabieg na NFZ to rok jak nie więcej. Na szczęście lekarz prowiadził klinikę medycyny estetycznej w mniejszej miejsowości (ok 70 km od mojego miejsca zamieszkania) i miał umowę z NFZ gdzie czas oczekiwania to 2-3 tygodnie.


A teraz przejdzmy do meritum.

Na penisie od góry blizny wchłoneły się ładnie, ale niestety pozostały na dole i są dość widoczne.

Czy po takim czasie jest szansa na ich wchłonięcie stosująć np. jakąś maść? Jeżeli tak to co możecie polecić?

Drugi raz pod skalpel nie chciałbym iść :D

Poniżej wstawiam zdjęcia.

<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/9d5LKxg" data-context="false" ><a href="//imgur.com/a/9d5LKxg"></a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>
 

bluewizard

New member
Witam. Pierwszy mój post. Dziś pozbyłem się problemu z pomocą staplera (i oczywiście dobrego lekarza). Póki co pacjent w opatrunku - mam go zmienić dopiero po 24h, więc połączę to z porannym prysznicem. Póki co jestem wywalony z mocy, ale to kwestia wczesnego wstania - zabieg miałem o 8:30. Mam nadzieję, że dziś zasnę bez problemu... potem może założę temat-dziennik ;)
 
  • Like
Reactions: AGv

Podobne tematy

Do góry