• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Już po :D

sławek83

Moderator
marcin2323 cześć. Dobrze ci lekarz powiedział. Ja też brałem tylko prysznic, tylko nie przesadzaj z wodą żeby za gorąca nie była. Używałem normalnego żelu pod prysznic tego co zwykle i po umyciu się smarowałem, tyle ile mogłem Jaśka DETREOMYCYNĄ 2%. W ciągu dnia kilka razy przemywałem jeszcze Rivanolem. Nie panikuj za dużo i nie wkręcaj sobie, to dopiero 2 dni i wszystko ma prawo boleć, przeszkadzać i źle wyglądać. Dbaj o niego i będzie ok. Jak masz czas i ochotę to przeczytaj ten temat od pierwszej strony, opisywałem tu wszystko dzień po dniu, co i jak.
 

marcin2323

New member
Juz czytalem wczoraj poprzednie twoje posty, i kupilem wczoraj wieczorem Rywanol i tą detromecyne 2%. Dzisiaj rano prubowalem zsunac juz napletek i udalo mi sie to poza ząladz bez zwodu i tak w sumie noramlnie z lekkim bolem ale z wiezidelka gdzies krew sie pokazala to zsunelem go spowrotem. A mam jeszcze takie pytanie do Ciebie przed zabiegeiem normlanie uprawiales sex? bo tak jak pisalem ja przed zabiegiem w pelnym zwodze moglem nomrlanie urprawiac sex i mialem tylko na rzaledziu maly pierscien i w niczym mi nie przeszkadzal tyle ze nie byl on odkryty i teraz zastanawia mnie fakt czy nie powinienem miec obrzezania czesciowego gdyz mialem tylko plastyke i poszerzenie i nadal tak bede mial a powinien przy zwodze zaladz sie pokazac no nie? Ogolnie to nie mam zadnej wizyty kontrolnej bo urologa bylem prywatnie placilem 100zl i skeirowanie odrazu do szpitala. i teraz na poprawke to jak? wolalbym juz tak zostawic tylko nie wiem czy dobrze bedzie mi sie wspolrzylo bo inaczej sobie to troche wyobrazalem. Opiszesz jak to jest u Ciebie? i czy nadal nomralnie i przyjemnie uprawia Ci sie sex po tym zabiegu ?
 

sławek83

Moderator
Kolego, stulejkę pozbyłem się w tamtym roku a dzieci mam od 9 lat, partnerkę od 15 roku życia. Jak widzisz stulejka mi w niczym nie przeszkodziła :)
Poczekaj jak wszystko się zagoi i wtedy powiesz czy jesteś zadowolony z zabiegu czy nie. Ja dopiero po zabiegu poznałem co to prawdziwy seks. Nie ma porównania.
 

marcin2323

New member
Czesc. jestem juz 6 dzien po zabiegu i powiem ze po tej plastyce wyglada to u mnie jeszcze gorzej, nie chodze juz w opatrunku normlanie w luznych gaciach bokesrkach bo nie mam opuchlizny ani bólów tylko jest problem. Zaczynaja mi wychodzic juz szwy i jak sciagam skore to robia mi sie takie opodnkiz jednej strony kolo wiezidelka, ogolnie to wiezidleko wyglada strasznie, i przy wodze skora wgl nie schodzi z czlonka. Chce isc w srode do tego chirurga powiedziec mu ze chce chyba obrzezanie to calkowite a jezeli da rade to zrobic chociaz te czesciowe ! Bo naprawde nie wyglada to u mnie fajnie, probuje sie tym nie przejmowac ale juz tak narawde mam ochote na swoja dziewczyne i nie mam jak jej nawet byknac czy zblizyc sie do niej bo mam jakies szwy ; / Ciekawy jestem czy znowu bede czekal glupie 3 miesiace zeby zrobic Korekte ... ; / Jestem troche zawiedzony mam nadzieje ze sie poprawi. Napiszcie mi jak to wygladalo u was. Jak mozesz sławku to doradz mi cos bo nie wiem co mam robic ; / Pozdrawiam.
 

sławek83

Moderator
Po pierwsze, nie jesteś już 6 dni po zabiegu tylko "dopiero" 6 dni po zabiegu. Nie wiem jak to u ciebie wygląda ale wydaje mi się że trochę panikujesz. Jak czytałeś mój temat to na pewno tam znalazłeś też o tym jak ja miałem z wędzidełkiem. Też wyglądało u mnie tragicznie. Najgorzej się goiło, najdłużej, najwięcej się przy nim że tak powiem babrało. W ogóle myślałem przez chwilę że będzie za krótkie a tak nie jest. Szkoda że nie masz fotek. Weź pod uwagę też to, że teraz twoim mózgiem ogromna chcica na kobietę i nie ułatwia ci to w racjonalnym myśleniu. Wkręcasz sobie różne rzeczy bo chciałbyś już mieć to wszystko z głowy. Nie pamiętam dokładnie, ale u mnie wędzidełko zaczynało w miarę normalnie wyglądać po 2 tygodniach. Nie wiem, może się mylę, może naprawdę nasz kiepsko to zrobione ale wiem że u mnie też to dla mnie wyglądało tragicznie i byłem w pewnym momencie zrezygnowany że będzie coś nie tak.
Jeśli naprawdę widzisz że coś nie tak się goi czy coś jest źle zrobione to idź do lekarza i on ci powie jak jest albo wrzuć fotki to będzie można coś więcej powiedzieć.
 

marcin2323

New member
Dzisiaj byłem u chirurga ktory mi to robił. Mowi ze to sie goi normalnie niby pekły szwy wyszly ale on nic z tym nie zorbi bo sie goi dobrze NIBY, jestem wgl tym zawiedziony bo zostalem naciety w paru miejscach a z przodu wlasnie mam pekniecie pod spodem to wgl nie wyglada fajnie.Powiedział mi na dodatek że jak bede chciał to w tedy dopiero za 3 miesiace na to obrzezanie całkowite ! Gdzie teraz wydaje mi sie ze spapral mi to kompletnie ! a za 2 tyg mam przyjsc przepisze mi masc sterydowa do rozciagania jak sie zrobi znowu zalupek! no jestem naprawde podlamany i wydaje mi sie ze przezywam ale to mnie dobija,kurcze sam zobacz jak to wyglada ! Powiedz jak to u Ciebie było.
1 zdjecie to przy zwodzie tak to wygalda:
http://s10.postimage.org/4ppdu9nrt/Zdj_cie0310.jpg (wgl skora nie schodzi i widac tylko pękniecie gdzie wyszly 2 szwy)
te zdjecia juz normlanie w opadzie jak naciagnelem:
http://s8.postimage.org/da02b5vh1/Zdj_cie0311.jpg
http://s9.postimage.org/4ptm61usf/Zdj_cie0312.jpg
Ehh, czekam na twoja odpowiedz. Z góry dziekuje ze chociaz ty mnie wspierasz i mi mowisz co i jak,wielki szacunek dla Ciebie.
 

sławek83

Moderator
Cześć. Nie przesadzaj, nic wielkiego nie robię. Pisze tylko tyle co sam przeżyłem ze stulejką bo tylko tyle wiem.
Wygląda na to, że faktycznie trafiłeś na jakiegoś partacza :( Na drugim i trzecim zdjęciu wyraźnie widać że masz za ciasno i raczej to się nie polepszy samoczynnie. Doktorek po prostu za mało ci wyciął. Na pierwszym zdjęciu wygląda całkiem dobrze ale te dwa pokazują jak ciasno tam jest. Chyba nie obędzie się bez poprawki :( Może jak ci opuchlizna całkiem zejdzie to się polepszy ale z tego co widzę to zwężenie napletka jest za duże.
Kurde, szkoda że trafiłeś na takiego lekarza bo przez takich partaczy inni mają jeszcze większe wątpliwości czy iść na zabieg.
 

Simsonek

New member
Nie wiem ale powinnismy w takich sytuacjach mieć szanse na uzyskanie jakiegos odszkodowania labo coś czlowiek mysli ze bedzie dobrze meczy sie miesiac i potem okazuje sie ze lekarz spartolil swoja robote nie wiecie czy w takich sytuacjach mozna ubiegac sie o odszkodowanie?
 

sławek83

Moderator
O odszkodowanie możesz się ubiegać zawsze i w każdej sprawie jeśli widzisz taką potrzebę. Ale wiesz jak jest z lekarzami, udowodnić im winę nie jest tak łatwo a czasami wręcz niemożliwe. Lekarze są bezkarni co często widać np. w telewizji we wiadomościach czy w programach typu Uwaga na TVN.
Napisz gdzie miałeś zabieg i nazwisko lekarza tu na forum, może kilku ochronisz przed nim.
 

marcin2323

New member
Tez mi sie wydaje, ze poprawka bedzie, na dodatek dodal mi ze kolejny zabieg jak cos to bedzie dopiero za 3 miesiace jak sie wszystko zagoi! to jest chyba smieszne! nie wiem co teraz robic w Koszalinie mialem u Ireneusza Głuchowskiego. Spapral mi to poprostu i tyle. Teraz tylko niemoge normalnie zyc z kobieta gdzie nasze relacje sie jeszcze psuja... eh... co ja mam robic to nie wiem. Opuchlizny juz nie mam wgl. Mowi ze przpeisze mi za 2 tyg masc ktora NIBY pomoze, w co watpie. Załamany Marcin Pozdrawia heh.
 

sławek83

Moderator
Kurde, nie wiem co ci poradzić :( Na zdjęciach widać że ewidentnie jest za ciasno i marne szanse żeby poprawić to bez ingerencji skalpela. A doktorem przecież nie przyzna się do spapranej roboty więc będzie ci wciskał maści i inne kity.
A nie ma tam u ciebie w okolicy innego specjalisty?? Bo do tego samego bym już nie poszedł.
 

Simsonek

New member
jestem przeszlo 2o dni po plastyce i dalej nie moge sciagnac napletka w 100 % przez opuchlizna nawet w stanie spoczynku a mysalem ze bedzie dobrze nawet nic nie krwawilo zbyt czesto czasem kilka kropelek w nocy opuchlizna powoli schodzila caly czas przez 3 tygodnie lezalem z ptakiem do gory i co po tak dlugim czasie dlaej mam spora opuchlizna normalnie tragedia nie moge nawet chodzic do szkoly a w tym roku mam mature :x
 

marcin2323

New member
Witam was.
Wczoraj minely 2 tyg po moim zabiegu plastyce napletka i wydluzenie wiezidelka, wyglada u mnie to tak samo jak przed zabiegiem tyle ze wiezidelko jakos troche wydluzone ale i tak za malo z mojego punktu widzenia (ale moze sie wydłuzy tak jak u Ciebie Sławku). Napletek nadal schodzi ciezko zostala taka korona blizny dokola pare szwow wypadlo i zostaly ze 2 na wiezidelku i po boku 2. Bylem dzis w Szpitalu w Słupsku u siebie i lekarz mi powiedzial ze to sie ma zagoic i sciagac mam caly czas ale nawet sie temu nie przyjrzal przyszedlem juz 2 raz (nie do tego co mi robil tlyko jego kolegi) powiedzial mi zebym nie zawracal juz tym gitary i chodzil do poradni urologicznej ! Rozumiecie to ? Na tego co mi robil akurat dzisiaj nie bylo. I teraz nie wiem! dzisiaj jest czwartek jutro piatek z moja dziewczyna sie dogaduje ale brakuje tego dobrego sexu! Jutro jedziemy sobie w podroz i wiec bym chcial powspolzyc jak i ona ale z takim spapranym czyms to ciezko mi bedzie sie za nia wziasc. Nie wiem teraz juz wgl co robic czy przychodzic i po to zeby mi przpeisal masc czy co ? na korekte pewno znowu bede czekal 3 miesiace ! nie wiem, powiedzice gdzie wy mieliscie to robione bede musial chyba jechac do innego miasta. Mam 19 lat i w tym roku martura a mieszkam z rodzicami i nawe o tym problemie nie powiedzialem bo wzielme to w swoje rece. Wszystko z mowimi narzadmi jest okey tylko ta glupa stulejka, i Ci lekarze! Sławku moglbys wyslac 2 zdjecia jak to wyglada teraz po takim czasie u Cibeie Przy zwodzie i normalnie. Chcialbym tylko dla porownania. Z gory wielkie dzieki.
 

Simsonek

New member
jak dla mnie to trafiles na prawdziwego gbura ale slawek ma racje raczej nic mu nie da sie zrobic zmien lekarza poprostu nie idz wiecej do niego a co do dziewczyny moze poszperaj w necie sa rozne inne sposoby na sprawienie przyjemnosci :p Ja bylem wczoraj u lekarza bo lekarz rodzinny uznal ze zrobil mi sie zalupek a tak naprawde byla to opuchizna ktora owy zalupek imitowala ale nie powiem mialem stracha , balem sie kolejnego zabiegu i dlugiej rekonwalestencji co ciekawe opuchlizna ktora mialem na pionowej czesci napletka sama w nocy zmeinila swoje polozenie na lewa strone tylko ze teraz boli i o chodzeniu nie ma mowy ehhh dlugo to mi sie zalecza :cry:
 

patryk9312

New member
Marcin idź do innego lekarza, pokaż mu jak to wygląda i najlepiej niech Ci powie czy lekarz spieprzył robotę, jak tak niech zrobi obdukcje i staraj się o odszkodowanie :), a przynajmniej refundacje jeśli coś płaciłeś za zabieg :). Oczywiście nie idź pod skalpel do tego samego lekarza, znajdź innego, dobrze radzę .
 

sławek83

Moderator
Moje zdjęcia ci kompletnie w niczym nie pomogą a jedynie jeszcze bardziej się wściekniesz że u ciebie nie ma takiego efektu jak u mnie.
Poprostu trafiłeś chyba najgorzej jak tylko się dało i teraz musisz się skupić na tym co z tym zrobić. Ja bym tego weterynarza chyba zabił za takie coś!!!
 

marcin2323

New member
Czesc.Słuchajcie bylem wtym szpitalu powiedzilei mi ze mam to rozciagac przez 3 miesiace i powinno sie rozciagnac. jezeli chcialbym korekte to znoewu musze sie zapisac i na obrzezanie calkowite ale mowi ze tez jakas blizna bedzie ! o co tu chodzi.
postanowilem poszukac w internecie urologow i znalazlem w gdyni dobrego ale prywatnego za 1000 zl robi zabiegi i 100% gwaracnji ze bez zandych komplikacji bedzie. Nie wiem teraz co zrobic jak wy mieliscie dlugo czekaliscie i w jakich miasrtach robiliscie i czy prywatnie ? Bo teraz juz sie boje isc do szpitala w tym Słupsku . ; /
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
 

sławek83

Moderator
Po pierwsze, żaden normalny lekarz nigdy nie da ci gwarancji nawet za największe pieniądze, że nie będzie żadnych komplikacji. A jeśli taką gwarancję ci daje to jest delikatnie mówiąc głupi, bo zawsze i przy każdym, nawet najprostszym zabiegu mogą wystąpić jakieś komplikacje. A w tym szpitalu robią z ciebie głupiego i tyle. Rozciągać to se oni mogą uszy a najlepiej głowy!! Przecież teraz nikt ci z nich nie powie że zrobili błąd i zabieg spiepszyli. Zanim zaczniesz cokolwiek rozciągać, proponuje ci skonsultować to z naprawdę dobrym specjalistą a nie jakimś weterynarzem.
 

magic88

New member
witam wszystkich :)
*jestem po zabiegu 2 dni (zabieg 19.10.2012)
*dziwnie to wszystko wygląda, mały spuchnięty i trochę ciemniejszy niż zwykle ale cóż, krew czasem leci ale to z rany wędzidełka, trochę boli gdy dotykam przy myciu itd.
*mam pewne obawy co z tym będzie no ale widzę, że najważniejsza jest cierpliwość
*stosuje się do zaleceń lekarza (który zresztą powiedział mi że po zabiegu będzie to wyglądać jakby ktoś przyszył głowę frankensteinowi :) , ale z czasem będzie coraz lepiej, po ok 2 tyg powinny zacząć wypadać szwy, a po ok miesiącu człowiek wraca do obiegu)
*dbam o higienę więc myślę, że będzie dobrze
*jutro idę na kontrole, ciekawe co mi powie
 

Podobne tematy

Do góry