• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 tyg po.

Patryk123411

Active member
Zdjęcie z przed tygodnia Operować to penis opada w dół jakby waga grzyba przeciazala go i erekcja zanika nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć jak można było ruszać skóra to nie był problem a teraz jest.
 

Rehearus

New member
Na moje oko z 45-55 stopni skrzywienie dość spore ja miałem gorsze + jeszcze w bok , jak ci nie przeszkadza podczas sexu i nie masz blokady przed babkami to nie ma sensu ale jak któraś z tych rzeczy masz to lepiej operować i mieć wyjebane później biegać po rynku w Warszawie na golasa
 

Patryk123411

Active member
Jest blokada właśnie... Ten zabieg ile skraca penisa? Nie ma później strachu ze coś może się zjebac? Nie urosną mi cycki od tych tabletek z żeńskimi hormonami?
 

Rehearus

New member
Mi spadło o 0,5-0,7 cm wiec tragedii nie ma bo u doktorów co robią zwykłym nesbitem potrafi odpaść kilka cm, ja jestem już ponad rok od operacji i nic się nie dzieje, ważne żeby te minimum 7 myśle tygodni po operacji nic tam nie dotykać nie grzebać
 

Patryk123411

Active member
Po 2 miesiącach jest już normalnie? A kiedy po takiej operacji można wrócić np. Na siłownię? Jak tak czytam niektórzy piszą że penis wraca do pełnej sprawności po pół roku ja pierdziel.... Nie wyobrażam sobie ja już 2 lata się męczę i mi najlepsza, dziewczyna sprzed nosa uciekła jak to jest.... A można odrazu się telefonicznie umówić się na taki zabieg wysyłając zdjęcia itd.... Do Warszawy mam 10h drogi wizyta kontrolną trochę tak nie bardzo...
 

Rehearus

New member
Nie da rady, wizyty kontrolne musza być, ja pierwszy sex około 3 miesiące po operacji i było ok po pół roku już można szaleć
 

Patryk123411

Active member
na silke wrocilem po 3 tyg , igraszki z kobieta seks + oral , 3,5 tyg po zabiegu - wszystko git
Co po prostowaniu? Chyba miałeś na myśli obrzezanie...
Chodzi mi o prostowanie jak to wygląda nie chodzi już o sam seks bo wiadomo że trzeba odczekać sporo po takim zabiegu ale właśnie siłownię sport itd..
Tak czytam o tym doktorze Perdzynskim na ranking lekarzy i nie ma najlepszych opinii dużo jest narzekania.
Bałbym się trochę że mogę zostać kaleką za 20 tys i potem jeszcze spłacać kredyt heh, ale skrzywienie spore i blokuję psychike która już bardziej siąść nie mogła chyba.
 

pqblito

Member
Patryk mi sie wydaje ze powinienes poczekac przynajmniej do pół roku od zabiegu zanim bodźce się przestawią ;) nie panikuj, tez mam low and tight i z każdym tygodniem bodźce co raz lepsze i czulsze
 

Patryk123411

Active member
No może mnie martwi fakt że jeszcze nie spotkałem przypadku tak bliskiego szycia przy zoledzi prawie 0 napletka wewnętrznego. Nie wiem jak to będzie w dalszej perspektywie czasu wyglądać jest tak jak jest problemy z szybkim wzwodem a jak się uda to utrzymanie nie możliwe.
 

80051

Active member
ej Patryk a moze Ty osrany za bardzo jestes ta zmiana sytuacji z penisem? bo ja wczoraj jak kombinowalem pierwszy raz to tez spory szok przezylem ale jednak imo czuc przyjemnosc, trzeba sie przestawic ale mozna cos podzialac. wędzidelko jest u mnie wyczulone dosyc i ogolnie dół grzyba. z utrzymaniem wzwodu tez mam problem ale to zawsze mialem przez psyche xd
 

Patryk123411

Active member
Czułeś przyjemność bo nie spuszczales z krzyża 2 tygodnie. Na początku też czułem przyjemność. Zresztą trochę nie ma co porównywać jak się ma we wzwodzie 1-cm napletka wewnętrznego a jak nie ma się go wcale(tak jak u mnie).
 
Czułeś przyjemność bo nie spuszczales z krzyża 2 tygodnie. Na początku też czułem przyjemność. Zresztą trochę nie ma co porównywać jak się ma we wzwodzie 1-cm napletka wewnętrznego a jak nie ma się go wcale(tak jak u mnie).
a Ty nie czujesz w ogole przyjemnosci? Nie jestes w stanie dojsc z tym szyciem?
 

Patryk123411

Active member
Nie jestem w stanie dojść,. Nie mam wogóle napletka wewnętrznego przykrywa go żołądź we wzwodzie przez co erekcja opada bo nic nie czuje. Nie wiem i nie rozumiem czemu lekarz mnie o tym nie poinformował i że takie coś mógł zrobić, żałuję że nie miałem tej wiedzy wcześniej. Uczucie mam tak jakbyś naślinionym palcem masował sam żołądź który u mnie jest mało a prawie wcale wrażliwy.Jak można utrzymac erekcje w ten sposób? No nie wiem. Jak robię sam ręka ruszając skóra na trzonie to nawet nie mam pełnej erekcji jakieś 70% 5 sekund przed wytryskiem jak puszcze penisa to opada w ciągu 2-3 sekund. Tak jakbym był wykastrowany może mam jakieś nerwy uszkodzone nie wiem....
 

Podobne tematy

Do góry