• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 tyg po.

Rehearus

New member
Nigdy w życiu nie zdecydował bym się na zabieg na NFZ do doktora, który po prostu będzie uczuł się operować na moim sprzęcie. Gratki wytrzymałości po 3 operacjach ciężko się nie załamać.
 

Patryk123411

Active member
Jest problem taki, że straciłem całkowite czucie w penisie nie ma możliwości masturbacji skóra wogóle się nie porusza żadne nawilżenie nie pomaga żadne żele nic od 3 dni próbuje sobie ulżyć można 3 godziny prubowac i nic a można sobie wyobrazić jakie ciśnienie jest po tym czasie. Czy to jest normalne erekcja opada w ciągu sekundy przecież z seksem pewnie będzie tak samo wydaje mi się że coś poszło nie tak. Nie wyobrażam sobie seksu teraz jak prawie nie czuję nic dosłownie.
 

Sebix92

Active member
Próbowałeś stworzyć nastrój do masturbacji? Może za bardzo się stresujesz? Skóra z czasem będzie bardziej elastyczna. Takie myśli spowodują, że będziesz się nakręcał w zły sposób.
Poza tym, pokaz jak to teraz wygląda.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Patryk123411

Active member
Tak nawet kiedyś kupiłem sobie tego całego fleshlight'a po zabiegu żeby sprawdzić co i jak i żeby dało się jakoś samodzielnie zaspokoić(nigdy by mi to nie przyszło do głowy gdyby nie obrzezanie) ale wcześniej ręka i żelem spokojnie dało się masturbowac i ta zabawka nawet dawała rade i czuć było doznania przyjemność dosyć mocno teraz nawet w tym opada i nie da rady.

Nie pokaże jak wygląda bo osiągnięcie wzwodu i zrobienie szybko zdjęcia jest niemożliwe nie utrzyma się erekcja. Seks oralny napewno odpada skoro tak chyba zostałem kalaką.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Patryk123411

Active member
Nie panikował bym jakby nie było problemu skoro skóra się nie rusza to jak uprawiać seks? Przecież żołądź od bielizny traci czułość wcześniej jeszcze był jakiś wewnętrzny napletek między grzybem a szyciem a teraz skóra prawie do grzyba przyszyta jeszcze penis zakrzywiony w dół co w tym wypadku też pewnie jest problemem.
 

mati12

Well-known member
Innej możliwości nie było bo by się zrobił na nowo bliznowiec może jakbym od początku to zrobił u dr tondla to inna sprawa.Pozatym nie u wszystkich wysokie obrzezanie wygląda ładnie jak się ma jasną skórę na penisie i brak skłonności do blizn przerostowych to wtedy tak też bym wolał wysokie. Ja tej skóry i tak miałem za dużo mogłem nią poruszać podczas wzwodu, ale nawet wtedy miałem problemy ze wzwodem utrzymaniem.
Jak będzie teraz to nie wiem może psychika też swoje zrobi
Pisałes w poście że nawet przed zabiegiem jak miales dużo skóry miales problem ze wzwodem może problem nie leży w Penisie czy zabiegu...
 

mati12

Well-known member
A w czym leżał problem przed wszystkimi zabiegami? Pisałes że już wtedy były problemy z utrzymaniem wzwodu tak? Kiedy masz wizytę masz jeszcze jakąś? Niech zobaczy to specjalista raczej nie uszkodził ci nerwów po zabiegu miales wz wody w nocy przynajmiej tak spisałes
 

Patryk123411

Active member
Nie mam żadnej wizyty bo do poznania mam pół Polski nerwów nie uszkodził, ale ten zabieg to kalectwo nie ma w ogóle czucia w penisie masturbacja jest niemożliwa seks pewnie zresztą też skoro przy nawilżeniu opada. Niestety nie mam stałej partnerki żony żeby się przekonać ale raczej mi się tak wydaje chyba że trzeba ruchac jak zwierz po 2 piwach pewnie już nawet nie czuło by się nic kompletnie jakby na siebie 4 gumy założyć. Nie wiem czy jeszcze jakoś uda się to odratować chyba już nie mam sił.
 

Rehearus

New member
Odwiedź w Warszawie Prof. Perdzynskiego i zapytaj jego co o tym twierdzi a nie pytasz randomowych ludzi którzy wiedza tyle i co ty. Prof da jasna odpowiedz co i jak i będziesz wiedział na czym stoisz, wydaje mi się ze jest jedna z niewielu osob w Polsce która cię może odratować, mi ze skrzywienia 75 stopni w dół i 40 w bok dało radę zrobić 5 w dół od połowy co mi wgl nie przeszkadza i może 10 w bok ale to tez już żaden problem w porównaniu do wcześniej... dowiesz się co i jak
 

Patryk123411

Active member
Próbowałem sobie zrobić dobrze ręka i naciągałem ta skórę góra dół prostując penisa ręka udało się ale 5 min później jakby mi coś w środku pękło i mam gulke wielkości śliwki węgierki kurwa ale nic nie boli
 

MKD

Active member
Lepiej wiecej sprzetu nie uzywaj dla wlasnego dobra. Jak dlugo nie bedziesz sie masturbowac to z czasem ochota zaniknie. Musisz sie udac do naprawde dobrego urologa i niech to oceni jakis fachowiec bo tutaj na forum to wiadomo za duzo nikt nic nie powie skoro przypadek dosc ciezki.
 

Patryk123411

Active member
Odwiedź w Warszawie Prof. Perdzynskiego i zapytaj jego co o tym twierdzi a nie pytasz randomowych ludzi którzy wiedza tyle i co ty. Prof da jasna odpowiedz co i jak i będziesz wiedział na czym stoisz, wydaje mi się ze jest jedna z niewielu osob w Polsce która cię może odratować, mi ze skrzywienia 75 stopni w dół i 40 w bok dało radę zrobić 5 w dół od połowy co mi wgl nie przeszkadza i może 10 w bok ale to tez już żaden problem w porównaniu do wcześniej... dowiesz się co i jak
Z tego co wiem ten doktor bierze za takie usługi około 20 tyś nie każdego stać na takie rzeczy.
 

Rehearus

New member
Słuchaj ty jesteś 20 dni po operacji a ty chcesz sobie zjechać... czas po którym powinno zacząć się używać sprzęt to 2 miesiące, wiec prawdopodobnie swoim pośpiechem coś uszkodziłeś/naderwałes i zrobił ci się podskórny krwiak/obrzęk spowodowany wylaniem krwi. Prof perdzynski bierze za operacje prostowania dosyć dużo ale ty przecież nie chcesz operacji prostowania tylko naprawić coś co ci zepsuli inni. Słuchaj ryzykujesz 250 zł za wizytę i ewentualnie koszt dostania się tam. Zrób jak uważasz...
 

MKD

Active member
Słuchaj ty jesteś 20 dni po operacji a ty chcesz sobie zjechać... czas po którym powinno zacząć się używać sprzęt to 2 miesiące, wiec prawdopodobnie swoim pośpiechem coś uszkodziłeś/naderwałes i zrobił ci się podskórny krwiak/obrzęk spowodowany wylaniem krwi. Prof perdzynski bierze za operacje prostowania dosyć dużo ale ty przecież nie chcesz operacji prostowania tylko naprawić coś co ci zepsuli inni. Słuchaj ryzykujesz 250 zł za wizytę i ewentualnie koszt dostania się tam. Zrób jak uważasz...

akurat jesli chodzi o uzywanie sprzetu to jest to kwestia bardzo indywidualna. 2 miesiace podchodza pod gorna granice.

fakt, ze 20 dni po zabiegu gdzie jest to juz ktorys zabieg, bylo tam ciete kilka razy to przegiecie i to ostre. Poczekalbym conajmniej do 5 tygodni
 

Patryk123411

Active member
20 dni to sporo czasu aby się wszystko wygoiło po 11 dniach wyciaglem szwy które się rozwiązały w miejscu szycia jest wszystko elegancko chodzi o to że jak wyprostuje penisa ręka to mogę naciągać trochę skórę inaczej nie da rady i wydaje mi się bo czułem jakąś żyłkę pod palcami że mogło coś pęknąć i zrobił się krwiak nie jest jakiś wielki. Także zapewne tutaj już by trza było wyprostować penisa czego kompletnie sobie nie wyobrażam i chyba nigdy ze strachu nie poddał bym się takiemu zabiegowi. Jak powiedziałem doktorowi przed cięciem ze mam skrzywienie w dół to popatrzył się na mnie i się uśmiechnął i tyle a przecież to jeden z najlepszych lekarzy polecanych tutaj na forum i co?,
 

Rehearus

New member
Moim zdaniem 20 dni to trochę przegięcie, chociaż tu nie było cięcia mięsa tylko skóra wiec może i mogło się zagoić, chociaż ja na twoim miejscu wolał bym poczekać jednak te 1,5 miesiąca. Skoro nie czujesz i tak nic podczas dotyku to nie masz się po co obawiać operacji prostowania, bo stracenie czucia to chyba najgorszy możliwy skutek niepożądany.
 

Patryk123411

Active member
Tyle, że ten zabieg nie polega tylko na lekarzu później przez 2 miesiące masz unikać wzwodu żeby Ci nic nie pękło w środku tak? Haha brzmi to komicznie i niewykonalnie chyba, że masz 2 miesiące łykać relanium i później wylądować na odwyku od benzodiazepin ja dziękuję za takie coś i tak już chyba pogodziłem się z tym że ruchanie nie dla mnie.
 

Rehearus

New member
prof perdzynski daje na 1 miesiąc androcur - dawka w zależności od testosteronu, po 1 miesiącu odstawiasz bo już trochę się tam zarośnie i nie ma już takiego niepokoju, ogólnie i tak trzeba nie myśleć o kobietach bo nawet przy dużej ilości tego specyfiku stawał jak tylko w filmie pojawiły się babki, ogólnie ciężko wytrzymać ale po 2 miesiącach pierwszy strzał to ciary na plecach xD
 

Podobne tematy

Do góry