• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 tyg po.

Patryk123411

Active member
😵 co to zpartacz zamiast wyciąć stara linię szwów ukrył je pod spodem wmawiając pacjentowi że się wykrusza? Masakra jakaś sprawę bym wytoczył
Jak ukrył je pod spodem nie rozumiem?

Jak ukrył je pod spodem nie rozumiem?
Te szwy puściły podejrzewam że w nocy podczas wzwodu i poprostu to co widać na zdjęciu te grudki wyszło z pod Lini cięcia a sama linia cięcia nie uległa zmianie tkanka już sama się zasklepiła w tym miejscu co było cięte dlatego te szwy co widać niżej nie są już do niczego potrzebne
 

mati12

Well-known member
Sam sobie odpowiedziałeś że wyszły spod spodu czyli były ukryte a nie wyciete jak by był normalny lekarz to być wyciął grupki po nieudanym wcześniejszym zabiegu

Podsumowując lekarz który się podejmie posprzątania tego bałaganu według mnie powinien wyciąć wszystko co masz zgrubirnia, ząbki stare linie cięć i o ile to możliwe zrobić szycie blisko grzyba o ile jest na tyle miejsca
 

Patryk123411

Active member
Sam sobie odpowiedziałeś że wyszły spod spodu czyli były ukryte a nie wyciete jak by był normalny lekarz to być wyciął grupki po nieudanym wcześniejszym zabiegu
Po wcześniejszym zabiegu takie grudki były tylko z lewej strony, to co teraz było robione to prawa strona tam natomiast był nadmiar blizny dosyć wygładzonej ale odstający nadmiar także nie wiem jak to zostało zrobione teraz jak te szwy puściły to wyszły z pod napletka te grudki/skóra.

Muszę poczekać 2 miesiące na kolejne krojenie czyli pól roku nawet se nie ulży człowiek. Ja pierd... Nie wiem jak ja to wytrzymam chyba psychiatrę odwiedzę żeby jakieś leki na głowę przepisał.
Jakby kogoś interesowało to dr. Tondel preferuje kontakt smsowy.
 

Patryk123411

Active member
Tak więc minął czas oczekiwania 3 dni po poprawce u dr. Tondla, 0 bólu nawet na paciąg sam doszedłem 0 krwiaka jak narazie nic nie krwawi tylko fiolet od znieczulenia. Badania na krzepliwość robione były w normie czyli poprzedni doktorek spierdzielił robotę i zasłaniał oczy wcześniej po obrzezaniu gdy znieczulenie puściło to nie mogłem z boku wytrzymać uczucie jak piła po wacku.
 

Patryk123411

Active member
Ale szycie jest po prostu perfekcyjne nawet w nocy erekcje jakoś nie powodują takiego bólu jak wcześniej choć można się wybudzić ze 4 razy wiadomo.
Także jakby ktoś się zastanawiał czy warto jechać nawet przez pół Polski do tego lekarza to Tak warto bo jestem żywym przykładem 4 raz pod nożem 😁
 

Rubber

Member
Brawo za determinacje i poświęcenie. Po części rozumiem Ciebie i że było to ciężkie psychicznie.
Jak na 3 dni po zabiegu to wygląda bardzo dobrze.
 

mati12

Well-known member
Pięknie zdobione jak sobie przypomne wcześniejszy stan to była masakra sprawę bym wytoczył teraz wygląda elegancko
 

MKD

Active member
No jak tak patrze gdzie Ty masz szwy a gdzie ja mam to roznica jest spora. Ja sie na low nie zdecydowalem bo wlasnie te doznania moga za bardzo ucierpiec. Nie u kazdego tak jest ale zdarza sie czesto. Inny temat jesli nie bylo inne mozliwosci
 

RoniCocko

New member
Nie pękaj Stary, u mnie tez popuszczały szwy i porobiły się te głupie "ząbki". Wyglądało to przelipnie i po miesiącu od zabiegu pojechalem na skargę na pogotowie urologiczne. Tam lekarz obejrzał i powiedzial,ze raczej sie wiekszosć z nich wchłonie. I tak sie stało.
 

RoniCocko

New member
Sorry, nie przerzuciłem na drugą stronę i odpowiedziałem na stary problem 🤦 No teraz sprzęt wygląda elegancko. Ciekawe tylko jak z doznaniami, bo u mnie po 2 miesiącach nadal mocno okrojone.
 

Patryk123411

Active member
Innej możliwości nie było bo by się zrobił na nowo bliznowiec może jakbym od początku to zrobił u dr tondla to inna sprawa.Pozatym nie u wszystkich wysokie obrzezanie wygląda ładnie jak się ma jasną skórę na penisie i brak skłonności do blizn przerostowych to wtedy tak też bym wolał wysokie. Ja tej skóry i tak miałem za dużo mogłem nią poruszać podczas wzwodu, ale nawet wtedy miałem problemy ze wzwodem utrzymaniem.
Jak będzie teraz to nie wiem może psychika też swoje zrobi
 

Podobne tematy

Do góry