2 tyg po.

Rehearus

New member
Na moje oko z 45-55 stopni skrzywienie dość spore ja miałem gorsze + jeszcze w bok , jak ci nie przeszkadza podczas sexu i nie masz blokady przed babkami to nie ma sensu ale jak któraś z tych rzeczy masz to lepiej operować i mieć wyjebane później biegać po rynku w Warszawie na golasa

Jest blokada właśnie... Ten zabieg ile skraca penisa? Nie ma później strachu ze coś może się zjebac? Nie urosną mi cycki od tych tabletek z żeńskimi hormonami?

Rehearus

New member
Mi spadło o 0,5-0,7 cm wiec tragedii nie ma bo u doktorów co robią zwykłym nesbitem potrafi odpaść kilka cm, ja jestem już ponad rok od operacji i nic się nie dzieje, ważne żeby te minimum 7 myśle tygodni po operacji nic tam nie dotykać nie grzebać

Po 2 miesiącach jest już normalnie? A kiedy po takiej operacji można wrócić np. Na siłownię? Jak tak czytam niektórzy piszą że penis wraca do pełnej sprawności po pół roku ja pierdziel.... Nie wyobrażam sobie ja już 2 lata się męczę i mi najlepsza, dziewczyna sprzed nosa uciekła jak to jest.... A można odrazu się telefonicznie umówić się na taki zabieg wysyłając zdjęcia itd.... Do Warszawy mam 10h drogi wizyta kontrolną trochę tak nie bardzo...

Rehearus

New member
Nie da rady, wizyty kontrolne musza być, ja pierwszy sex około 3 miesiące po operacji i było ok po pół roku już można szaleć

na silke wrocilem po 3 tyg , igraszki z kobieta seks + oral , 3,5 tyg po zabiegu - wszystko git
Co po prostowaniu? Chyba miałeś na myśli obrzezanie...
Chodzi mi o prostowanie jak to wygląda nie chodzi już o sam seks bo wiadomo że trzeba odczekać sporo po takim zabiegu ale właśnie siłownię sport itd..
Tak czytam o tym doktorze Perdzynskim na ranking lekarzy i nie ma najlepszych opinii dużo jest narzekania.
Bałbym się trochę że mogę zostać kaleką za 20 tys i potem jeszcze spłacać kredyt heh, ale skrzywienie spore i blokuję psychike która już bardziej siąść nie mogła chyba.