• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

zapalenie

nomiyxz

Member
xxxyyyzzz - nie napisałem, że jestem fanem autoszczepionek, nie brałem ich. xxxyyyzzz - proszę nie mieszaj faktów i czytaj ze zrozumieniem.
 

nomiyxz

Member
xxxyyyzzz - żadnych fagów nie używałem. A jak Tobie pomogły dożylne antybiotyki, po kilka tygodni i kilka miesiecy cipronexu?
 

xxxyyyzzz

New member
xxxyyyzzz - żadnych fagów nie używałem. A jak Tobie pomogły dożylne antybiotyki, po kilka tygodni i kilka miesiecy cipronexu?
MNIE ??????, pomyliłeś coś, Ja jestem całkowitym przeciwnikiem antybiotyków po tym co wziąłem, no może autoszczepionki ktoś pisał o strovax. Nigdy nie brałem dożylnych antybiotyków na prostatę, preferuję inne sposoby leczenia, napisałeś do mnie o sikaniu więc odpowiedziałem, faktycznie nie przygotowałem się do wymiany poglądów, teraz poczytałem, przepraszam. czy to co opisujesz pomogło coś w jakiś sposób.
 

xxxyyyzzz

New member
polecam wszystkim fanom atybiotyków drno, prostownik, i inni piszący na tym forum : poniedziałek, 11 lutego
jutro 16:40 Polsat Doku obejrzeć konieczniem
 

xxxyyyzzz

New member
Nie rozumiesz?, napisz kolego jak się wyleczyłeś tym 30 dniowym cipronexes i jaqk lekarz zdiagnozował że jest to zapalenie prostaty? nic nie boli cewka, zapalna ,Poproszę o dalsze wyjaśnienia. a oglądałeś?
 

prostownik

Active member
Co mam ci tłumaczyć? Czego nie rozumiesz? Nie będę się 1000 razy powtarzał, wszystko co miałem do powiedzenia jest na tym forum, w postach pisałem co się mogło na to złożyć. W pierwszym poście na forum opisałem też swoją historię. Nikt mi nie musi wierzyć, a ja nie muszę nikomu nic udowadniać.
Ale nie pisz że nie miałem zapalenia prostaty bo nie jesteś mną, ani moim lekarzem żeby to stwierdzać.
A to że tobie taka kuracja nie pomogła, to nie moja wina, każdy organizm jest inny i każdemu może pomóc co innego. Każdy może mieć inną bakterię która spowodowała zapalenie, albo inne czynniki które wpłynęły na chorobę i jej leczenie dlatego pisząc tak jak piszesz moim zdaniem tylko wszystko upraszczasz i spłycasz bo tobie nie pomogło, a zapalenie prostaty to skomplikowana sprawa z którą jak widzisz lekarze sobie nie radzą zbytnio.
 

xxxyyyzzz

New member
Co mam ci tłumaczyć? Czego nie rozumiesz? Nie będę się 1000 razy powtarzał, wszystko co miałem do powiedzenia jest na tym forum, w postach pisałem co się mogło na to złożyć. W pierwszym poście na forum opisałem też swoją historię. Nikt mi nie musi wierzyć, a ja nie muszę nikomu nic udowadniać.
Ale nie pisz że nie miałem zapalenia prostaty bo nie jesteś mną, ani moim lekarzem żeby to stwierdzać.
A to że tobie taka kuracja nie pomogła, to nie moja wina, każdy organizm jest inny i każdemu może pomóc co innego. Każdy może mieć inną bakterię która spowodowała zapalenie, albo inne czynniki które wpłynęły na chorobę i jej leczenie dlatego pisząc tak jak piszesz moim zdaniem tylko wszystko upraszczasz i spłycasz bo tobie nie pomogło, a zapalenie prostaty to skomplikowana sprawa z którą jak widzisz lekarze sobie nie radzą zbytnio.
Ja nic nie spłycam ja ci po prostu uwierzyłem wziąłem 30 dni Cipronex 500, chociaż lekarz sugerował dwa tygodnie. Twoje wpisy były rozsądne, tylko nie zauważyłem że ty tu jesteś i radzisz od siedmiu lat i co pomogłeś komuś? , sposób na życie?. Ok nic się takiego nie stało oprócz opbiążenia organizmu. Dlatego jestem przeciwnikiem antybiotyków. Jeszcze niedawno pisałeś o ziołach jak długo je bierzesz? i co? pomogło?. no i kuriozum przegroda nosowa porównywalna z bólem prostaty. Ty chyba nie wiesz co piszesz. przecież ciebie nigdy nie bolała prostata. Taka chłopska filozofia.
ja osobiście będę stosował inne alternatywne sposoby leczenia. Ty jak nie masz nic do powiedzenia to nie pisz, wprowadzasz ludzi w błąd. Na tym forum jest trochę osób które sobie z tym nie radzą.
 

prostownik

Active member
Ja nikomu nie radzę, tym bardziej nie wprowadzam w błąd, piszę to co mnie spotkało i jak z tego wyszedłem. Do niczego nikogo nie namawiam, każdy jest dorosły, ma swój rozum i sam może podjąć decyzję. Zresztą zawsze piszę że każdemu może pomóc co innego.
Jakbyś się wczytał w moje posty to byś wiedział że jestem przeciwnikiem antybiotyków i zwolennikiem choćby ziół, ale uważam na swoim przykładzie że w początkowej fazie choroby przy odpowiednim stosowaniu antybiotyki mają sens.
Czytasz forum od niedawna i wyciągasz z kontekstu moje wypowiedzi i dopasowujesz sobie do nich resztę. Przeczytaj wszystkie moje posty od początku to może wtedy to będzie miało jakiś sens.
To że tobie taka kuracja nie pomogła, to nie oznacza że nikomu nie pomoże. Czepiasz się na siłę bo tobie nie pomogło. Przecież to nie moja wina.
A to czy mnie bolała prostata czy nie i czy miałem zapalenie to ty lepiej wiesz ode mnie i lekarzy którzy mnie leczyli.
Co do ziół jak najbardziej. Cały czas stosuje, ale obecnie nie na drogi moczowe tylko na inne dolegliwości i z bardzo dobrym wynikiem.
Przez to nie muszę jak co roku leczyć przewlekłego zapalenia zatok antybiotykami i w ogóle omijam z daleka lekarzy od dłuższego czasu. Tyle z mojej strony, bo uważam że dalsza dyskusja z tobą jest bezcelowa.
To jest forum, każdy ma swoje zdanie i sam wyciąga wnioski, ty masz prawo do swojego zdania, ja też.
Bez odbioru.
 
Ostatnia edycja:

polakpoko

Member
Bul widzę ze znalazłeś azjatyckiego protermica (linki Twoje wyżej). Używałeś, robisz kryptoreklamę, antyreklamę, czy o co Ci chodzi?
 

bul

New member
Żeby być ścisły polakpoko to nie widzisz tylko czytasz, Pomimo to, miłe że chociaż ty czytasz moje wypociny.
Polakpoko mam to w naturze, że nigdy nie robię reklamy kryptoreklamy antyreklamy, super reklamy i hiper reklamy, jak część osób, piszących na tym forum.
Dlatego w sposób zwięzły podałem linki i pytanie do mojego ulubieńca, niektórzy też go bardzo lubią.
Ponieważ wiele osób pisze że nie może znaleść odpowiednika, lub samego protermica w necie to pomogłem, podałem również zasadę działania temp. na prostatę. Niestety trzeba trochę rozumieć język, translator to trochę za mało.
Polakpoko odpowiedziałem na zapotrzebowanie, na tym forum, Poza tym to nie odpowiednik azjatycki, to bulbulator z przyczłapką. Z moje wiedzy protermic był pierwszy, może to moja Polska przypadłość, że możemy jednak być lepsi niż inni , chociaż w aspekcie leczenia CP.CPPS czy jak to zwał, problem translatora.
Panowie, panowie, panowie, nie chlajcie wódy,nie jedzcie pierogów (bo to nie jest potrawa narodowa, chociaż tak myśli cały świat), potem nie masterbujcie się, by jak wytrzeźwiejecie, iść na ćwiczenia dna miednicy, jak niektórzy (panie są znacznie lepsze, Przepraszam tęczowych nie podajcie mnie do prokuratury za nietolerancje). Panowie, panowie, panowie nigdy nie miejcie myśli samobójczych, jak niektórzy.
dacie radę.
Używam Polakpoko i to Polskiego, Bo zawsze promowałem Polskę (mam nawet samochód Warszawa gdzie tam Fordowi do Warszawy)
Pozdrawiam
ps. posiadam duuuuuuużo materiałów dot. ciepła i laserów na leczenie CPPS/CP, jak ktoś poprosi udostępnie. A co mi tam, może ma problemy w net.
Ale się spociłem pisząc tak długi text, kurcze nienormalne dla mnie. Muszę odpocząć.
 
Ostatnia edycja:

polakpoko

Member
To wrzuć tu jakieś linki nt. materiałów leczenia ciepłem lub laserem prostaty. To będzie jakiś argument na korzyść tego, że lightmed i protermic działają.
 

prostownik

Active member
Przecież była już dyskusja na ten temat, wypowiadał się nawet przedstawiciel tej firmy, wystarczy sobie poszukać.
Choćby od tego postu w dół: http://meskiezdrowie.pl/zapalenie-17-6142.html#post51512
Chociaż mnie bardziej przekonuje ten post: http://meskiezdrowie.pl/zapalenie-19-6142.html#post53161
Cytuję:
"Zanim kupicie to coś sugeruję przyjrzeć się wszystkim poprzednim postom osób, które to zachwalają. Zazwyczaj niewinny wstęp, kilka postów dla niepoznaki, głupie pytania typu "co to jest lampa lightmed" a potem, że kupił i bardzo pomaga/wyleczony. Rzygam"
 

polakpoko

Member
Co do tego, że to jedna osoba cały czas pisze o lightmedzie, protermicu i krytuje i neguje podejścia innych to w sumie widać na pierwszy rzut oka. Ten sam styl pisania, jakies dziwne znaki do cytatów w stylu ``cytat, cytat``, przecinek po znaku zapytania czyli ?, . Ale kwestia czy lightmed i proetermic działją to inna kwestia. Bul i inne multikonta po co to robicie, macie jakiś zysk od reklamy, spełniacie jakieś swoje ambicje, czy też o co innego chodzi? Sam myśle o kupnie lightmeda i protermica (nie wiem czy to w ogóle mozliwe) i jestem w kropce wydać te ponad 10 tys, czy nie. Dosyć już antybiotyków, ale też dosyć bóli, dyskomfortów. Jest też ten lekarz https://www.georgiadis-urology.com/therapy/ który skasuje 30tys za miesiac pobytu i pewnie trzeba powtarzać...
 

bul

New member
nie pisałem o lightmed, wrzuciłem link nie dotyczący Lifgtmed to ty sugerujesz to. Dzidziuś jesteś dorosły nie kupuj.
 

bul

New member
Przecież była już dyskusja na ten temat, wypowiadał się nawet przedstawiciel tej firmy, wystarczy sobie poszukać.
Choćby od tego postu w dół: http://meskiezdrowie.pl/zapalenie-17-6142.html#post51512
Chociaż mnie bardziej przekonuje ten post: http://meskiezdrowie.pl/zapalenie-19-6142.html#post53161
Cytuję:
"Zanim kupicie to coś sugeruję przyjrzeć się wszystkim poprzednim postom osób, które to zachwalają. Zazwyczaj niewinny wstęp, kilka postów dla niepoznaki, głupie pytania typu "co to jest lampa lightmed" a potem, że kupił i bardzo pomaga/wyleczony. Rzygam"
Mam nadzieję że to nie dotyczy mnie mój ulubieńcu,
 

bul

New member
To wrzuć tu jakieś linki nt. materiałów leczenia ciepłem lub laserem prostaty. To będzie jakiś argument na korzyść tego, że lightmed i protermic działają.
Prostownik ci powie on wie wszystko jest tu baaaaaardzo długo czasami jest ktoś na tym forum wulgarnym ale nie tępy.
Już nic nikomu nie udostępnie nie chce mi się.
a co ty reklamujesz?, https://www.georgiadis-urology.com/therapy/ który skasuje 30tys ?,
Skąd wiesz że jeszcze kupisz ten lightmed?, masz wiedzę? prostownik ci powiedział? protermica nie kupisz, to po co reklamować?
podobno teraz kosztuje 48888 i co teraz?, https://www.georgiadis-urology.com/therapy/ który skasuje 30tys, tańszy.
Dzidiuś nie ja zacząłem ja tylko wrzuciłem link


Chyba dosyć tej tępoty. jaki poziom jest tu reprezntowany?
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry