• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

bartix

Active member
@barti a od kiedy to cewka jest jałowa. Pierwsze słyszę.
od nigdy. Ale kolonie ktore mam raczej nie powinno ich tam być. plus mam juz od ponad 3 lat objawy parzenia pieczenia czestomocz. Leczyłem sie dlugo u dermatologow bo mialem tez zaczerwienienie ujscia cewki. Myslalem ze to sprawa dermatologiczna. Długa historia zreszta jak u niektorych z was tez zaczynali przygode u dermatologa.

a co do bakterii flory naturalnej tutaj co powinno byc https://www.cbm.com.pl/drogi-moczowo-plciowe-meskie i raczej skąpa flora a nie obfita. Tak samo niektore szczepy e coli nie daja objawow a inne beda dawały. W kazdym razie antybiotyki celowane mnie nie wyleczyły z tych bakterii. Po augumentin mialem poprawe za 1 razem dosyc znaczną.
 

Grom

Well-known member
Ktoś pytał dlaczego bakterie giną bardzo szybko. Odpowiadam: w prostacie siedzą sobie z dala od leukocytów, gdy oderwą się od biofilmu i wymieszają w nasieniu czy w wydzielinie to tracą ten bezpieczny azyl i szybko wśród leukocytów są niszczone.
Inna sprawa to podejście labu. Jeśli Badbak specjalizuje się w badaniach dotyczących bakterii z prostaty to przy zaangażowanym personelu i małym przerobie (w porównaniu z sieciówkami) efekt końcowy jest zdecydowanie lepszy 🙂
 

Jerzy W

Well-known member
od nigdy. Ale kolonie ktore mam raczej nie powinno ich tam być. plus mam juz od ponad 3 lat objawy parzenia pieczenia czestomocz. Leczyłem sie dlugo u dermatologow bo mialem tez zaczerwienienie ujscia cewki. Myslalem ze to sprawa dermatologiczna. Długa historia zreszta jak u niektorych z was tez zaczynali przygode u dermatologa.

a co do bakterii flory naturalnej tutaj co powinno byc https://www.cbm.com.pl/drogi-moczowo-plciowe-meskie i raczej skąpa flora a nie obfita. Tak samo niektore szczepy e coli nie daja objawow a inne beda dawały. W kazdym razie antybiotyki celowane mnie nie wyleczyły z tych bakterii. Po augumentin mialem poprawe za 1 razem dosyc znaczną.
A z ciekawości czy również ciągle masz rybi zapach z cewki?
 

bartix

Active member
A z ciekawości czy również ciągle masz rybi zapach z cewki?
tak mam taki jakby rybi nieprzyjemny zapach. Dawniej miałem jeszcze lekkie zaczerwienienie ujscia cewki jakby taka lekka warga ? Teraz juz nie mam ale objawy sa. A czemu pytasz o czym moze swiadczyc taki zapach?

Oczywiscie o higiene dbam myje członka lactacyd. Ale po jakimś czasie wraca taki jakby rybi zapach?
 

Jerzy W

Well-known member
tak mam taki jakby rybi nieprzyjemny zapach. Dawniej miałem jeszcze lekkie zaczerwienienie ujscia cewki jakby taka lekka warga ? Teraz juz nie mam ale objawy sa. A czemu pytasz o czym moze swiadczyc taki zapach?

Oczywiscie o higiene dbam myje członka lactacyd. Ale po jakimś czasie wraca taki jakby rybi zapach?
To oznacza infekcję bakteryjną. To nic nie zmienia dla Ciebie bo o tym wiesz. U mnie to samo wynikało z zakażenia prostaty. Teraz całkowicie znikło.
 

toastt

Well-known member
Znaczy wyszło e fecalis wzrost mierny w stameyu i z tego powodu dostałem abx, ale później w dwóch kolejnych stameyach (już nie u golabka) czysto.
Ale ta szczepionka nie służy wyłącznie leczeniu istniejącego już zakażenia, a raczej służy prewencji przyszłych zakażeń. Nawet jeżeli masz to zapalenie niebakteryjne (mniejsza z tym, czy faktycznie taka choroba istnieje - czy jest to po prostu źle zdiagnozowane bakteryjne), to zawsze możesz złapać jakąś bakterię. Po szczepieniu masz na to mniejsze szanse. Skoro już szczepionkę wykupiłeś (a tak zrozumiałem twoją wiadomość, to warto by było ją użyć i się zabezpieczyć, tak jak zakładasz prezerwatywę, aby zmniejszyć ryzyko zakażenia i zapłodnienia partnerki.
 

toastt

Well-known member
@toastt jaka była przyczyna twojej choroby. Skąd to się wzięło u ciebie w tak młodym wieku.
Sam bym chciał wiedzieć. Raczej nie z ryzykownego stosunku, bo raz, że zawsze używam gumek, a dwa - musiałaby to być w cholerę opóźniona reakcja. Wówczas ostatni raz uprawiałem seks przed chorobą w chyba w lipcu 2017, a zachorowałem w październiku i to pod koniec miesiąca. Raczej to zbieg nieszczęśliwych wydarzeń: ogromny wtedy miałem stres w związku ze zmianą pracy, niedosypiałem, do tego wcześniej złapało mnie jakieś przeziębienie. Przeziębienie mi przeszło, poszedłem jakieś 4 tygodnie później na basen i gdzieś za tydzień po basenie obudziłem się z zaje. bólem w okolicach miednicy. Wcześniej, jak już pisałem - latałem do dermatologa z dziwnymi wykwitami na żołędzi. Coś się być może tliło we mnie od wakacji i wystarczyło osłabienie organizmu i choroba gotowa. Do tego jeszcze konował urolog, do którego dostałem się po PÓŁTORA tygodnia czekania na wizytę prywatną, dał mi zbyt krótko cipronex i viola przewlekłe ZGK gotowe. Jeszcze mnie chu. zwodził przez trochę ponad rok, że bóle po ejakulacji i pieczenie w cewce moczowej to się długo jeszcze mogą utrzymywać po WYLECZONYM zapaleniu prostaty, więc się tymi łagodnymi problemami nie przejmowałem - uważałem się za wyleczonego, bo mi tak lekarz z tytułami wmówił. Jakbym uderzył z grubej rury, to bym tutaj nie pisał, ale wtedy jeszcze miałem zaufanie do lekarzy. Dziś już wiem, że leczenie ludzi to biznes jak każdy inny.
 

toastt

Well-known member
Pytanie: bielizna termoaktywna w ludzkich cenach. Ktoś może przetarł szlak?
Zobacz na ofertę firmy Woolmed z Nowego Sącza. Nie są może najtańsi, ale kiedyś kupowałem od nich wyroby z wełny merynosa w ludzkich cenach. Nie wiem jak teraz plasują się ceny. Względnie niedrogo mieli wyroby w sklepie firmowym w Nowym Sączu, ale czy ten sklep istnieje do dziś - tego też nie wiem.
 

PiotrT

Member
Zobacz na ofertę firmy Woolmed z Nowego Sącza. Nie są może najtańsi, ale kiedyś kupowałem od nich wyroby z wełny merynosa w ludzkich cenach. Nie wiem jak teraz plasują się ceny. Względnie niedrogo mieli wyroby w sklepie firmowym w Nowym Sączu, ale czy ten sklep istnieje do dziś - tego też nie wiem.
W zaleceniach od Gołąbka dostałem listę firm. Podzielę się później.
 

Jerzy W

Well-known member
Ja sam bym chciał wiedzieć co Mi jest. 😂😁. Bakteri brak ,prostata normalna nie boląca, nie powiększona. Niestety obszar bólowy miednicy mniejszej ma dużo więcej możliwości chorobotwórczych.
To jak słynne pytanie czy lepiej mieć dżumę czy cholerę? Bakteryjne, którego nie można wyleczyć, czy niebakteryjne, które nie wiadomo czym w zasadzie jest?!
 

Podobne tematy

Do góry