• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

Ptaku

Active member
Do urologa który o tym powiedział trafiłem przez znanegolekarza. Jechałem ponad 150 km w jedną stronę. Sami widzicie jak to jest, wychodzi z tego że trzeba byłoby leczyć się samemu. Jak to wygląda kwestionowanie słowa lekarza nt. Monuralu. Mnie skierował do szpitala. Pisałem o tym na stronie 302, #6029 - nie odpisał nikt.
 

coleman1

Member
Ptaku, przestań pisać głupoty na forum. Specjalista od stosowania antybiotyków się znalazł. Co Ty chcesz osiągnąć? Sens ma stosowanie długotrwale antybiotyku według antybiogramu. Dawkę podaje lekarz.
 
Ptaku, przestań pisać głupoty na forum. Specjalista od stosowania antybiotyków się znalazł. Co Ty chcesz osiągnąć? Sens ma stosowanie długotrwale antybiotyku według antybiogramu. Dawkę podaje lekarz.
chodzi tylko o to, ze wiekszosc lekarzy stosuje antybiotyki za krotko ... bo taki jest teraz standard leczenia. Nowe badania pokazuja, ze leczenie antybiotykiem ma sens, jezeli trwa dlugo (czyli podobnie jak np. w boreliozie, w ktorej trwa kilka miesiecy)
 

Ptaku

Active member
Ptaku, przestań pisać głupoty na forum. Specjalista od stosowania antybiotyków się znalazł. Co Ty chcesz osiągnąć? Sens ma stosowanie długotrwale antybiotyku według antybiogramu. Dawkę podaje lekarz.

Człowieku ochłoń i zacznij czytać ze zrozumieniem. Śmiem twierdzić że mam większe doświadczenie od Ciebie w kwestii stosowania antybiotyków. Na przyszłość cytuj konkretnie wypowiedź o którą Ci chodzi bo suma sumarum stwierdziłeś to co ja.
 

RTHadzaj

Active member
Jak wyglada sprawa z skutkami ubocznymi po szczepionkach typu strovac, urivac, uro vaxom? Ktoś brał lub zna kogoś kto brał? Pomagają przy dluzszym stosowaniu czy nie?
 
Wszysko zamknięte, lekarze nie przyjmują. Mi sie pogarsza z bakterią w prostacie, wszysko boli, latam do kibla ciągle, spać nie moge. Do szpitala w razie pogorszenia strach iść, bo wirus szaleje, to pewnie za jakieś 2 miesiące sie troche uspokoi i dopiero wznowią wizyty, badań też sie nie da. Nie wiem jak to wytrzymać. To jest jakaś tragedia.
 

RTHadzaj

Active member
Wszysko zamknięte, lekarze nie przyjmują. Mi sie pogarsza z bakterią w prostacie, wszysko boli, latam do kibla ciągle, spać nie moge. Do szpitala w razie pogorszenia strach iść, bo wirus szaleje, to pewnie za jakieś 2 miesiące sie troche uspokoi i dopiero wznowią wizyty, badań też sie nie da. Nie wiem jak to wytrzymać. To jest jakaś tragedia.
nie jedz słodyczy i nie pij soków itp napewno sie polepszy
 
nie jedz słodyczy i nie pij soków itp napewno sie polepszy
No właśnie od 4 miesięcy z napojów to tylko woda i ogólnie też zero cukrów, bo po pierwszych antybiotykach miałem sporą candidie mimo brania probiotyków.

Czy podczas zapalenia prostaty pieką uda, nogi, łydki? Mnie jeszcze piecze w środku podbrzusze.
 
@Taprostata Barłes Levoxe, Cipronex ? po tej chemi moga sie dziac z człowiekeiem różne rzeczy gdzie same problemy z prostatą to pikuś
Cipro jakoś na jesieni tamtego roku i tylko 5 dni. To każdemu po tych chinolonach zwykle sie coś dzieje? Ja pamiętam, że były lęki, koszmary, a co z mięśniami to nie wiem, bo i tak wszystko mnie bolało. Potem jakoś grudzień, styczeń chyba troche kolana pobolewały, teraz raczej nie. Obecnie właśnie czasami pieką mnie uda, łydki i zastanawiam sie, czy to przypadkiem nie od bakteryjnego zapalenia prostaty.
Inny antybiotyk (nie chinolon) brałem zimą (ale nie trafiony, bez antybiogramu), podczas którego po kilkunastu dniach zaczęła mnie piec cała skóra i pojawiały sie czerwonawe plamy na twarzy, wysuszyła mi się skóra na twarzy, aż schodziła.
 
Jeszcze będę sie konsultował co do monuralu na moje e.faecalis. Cały czas robie badania. Nawet w ulotce jest napisane, że dobrze przenika do gruczołu krokowego. Ciekawe czy komuś monural pomógł na e.faecalisa.
 

RTHadzaj

Active member
No właśnie od 4 miesięcy z napojów to tylko woda i ogólnie też zero cukrów, bo po pierwszych antybiotykach miałem sporą candidie mimo brania probiotyków.

Czy podczas zapalenia prostaty pieką uda, nogi, łydki? Mnie jeszcze piecze w środku podbrzusze.
jak zwalczyleś tą candide? i gdzie wystapiła grzybica?
 

RTHadzaj

Active member
Mam pytanie do ludzi co brali Monural, czy Wy sami zapytaliście urologa o ten lek, czy wasz urolog sam od siebie przepisał Monural zamiast antybiotyku?
 
jak zwalczyleś tą candide? i gdzie wystapiła grzybica?
Candida wyszła po badaniu kału, wzrost bardzo obfity (+++).
Jednak też dało sie na oko zauważyć np bardzo dużo białego nalotu na języku, pleśniawki itd
Wcześniej właśnie miałem cipro na 5 dni, potem zinnat na 20 dni, aż mi skóra na twarzy sie łuszczyła.
Candide zwalczyłem dietą, chociaż miałem możliwość brać tabletki na grzybice. Lekarz też zasugerował, żeby zamiast kolejnych tabletek to stosować diete bez cukrów.
Jednak ja sam od początku choroby ograniczałem cukry, a po miesiącu od zachorowania starałem sie w ogóle nie jeść cukrów. Między innymi jem kromki chleba z serkami do rozsmarowywania, normalnie kotlety z ziemniakami na obiad, zupy, owoce itd. Z napojów to tylko woda, sporadycznie ziołowe herbaty. Obecnie żadnych grzybów w kale nie wykryto, pleśniawki zeszły, język też nie jest tak biały.
 

Podobne tematy

Do góry