• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

wojcur

Member
Cytat Zamieszczone przez polakpoko Zobacz posta
Pisałeś że masz stan zapalny prostaty, gruczoł bolący, a w posiewie z płynu z prostaty czysto,? Coś jeszcze stosujesz że nie wiesz czy to dieta pomaga?
No to jest najdziwniejsze. Doktor twierdzi, że poza tym co robię mam iść jeszcze spróbować elektroakuponkturę. Jeśli to nie zadziała, to... spróbujemy antybiotyk... bosko
Bez komentarza

Gdzie ja napisałem, że doktor Witoszek mi zaleciła antybiotyki?
Stosuję dietę dr Witoszek a leczę się u urologa, który próbuje różnych sposobów na wyleczenie. Jeśli obecne nie zadziałają to chce spróbować antybiotyków mimo braku bakterii w posiewie. Co Cię w tym tak poirytowało?
 

drno

New member
Gdzie ja napisałem, że doktor Witoszek mi zaleciła antybiotyki?
Stosuję dietę dr Witoszek a leczę się u urologa, który próbuje różnych sposobów na wyleczenie. Jeśli obecne nie zadziałają to chce spróbować antybiotyków mimo braku bakterii w posiewie. Co Cię w tym tak poirytowało?
Sorry skończmy dyskusję, wybacz pisz co chcesz. Ja chcę kupić lightmed i protermic tutaj bo może będzie taniej, koszt w firmie jest duży. Jeżeli tu nie kupię to kupię w firmie x, Natomiast historii z lightmedem dla starszego pana nie będę tu przytaczał,
 

aureus

Member
Tak ty mi tu nie grasz od 20 lat.tutaj. Sprzedaj, ja kupię tylko taka info tu zaistniałam ty chyba masz wiele nicków. czasami czytam. masz uzgodnijmy cenę na priv. i obejrzę czy jest ok i zapłacę mogę nawet pojechać do twojej wsi lub miastecka lub miasta jak cena będzie ok. wystarczy weteranie nie wyleczyłeś się to po co ci to, chyba że nie masz to po co piszesz. wszyscy ocenią co tu nie gra. wyjaśniał dlaczego nie będę tobie, chcę kupić i tyle. masz sprzedaj.

Kolego masz rację nie wyleczyłem się i raczej się już nie wyleczę (obym się pomylił) ale nie wiem po jakiego grzyba sam sobie zaprzeczasz i jeszcze jesteś tym oburzony. Piszę to właśnie po to by reszta oceniła twoje wpisy, a ponadto nie mam nic przeciwko tym urządzeniom, tylko po co to mącenie. Jednocześnie dodam taką małą prośbę pisz ze zrozumieniem bo tego nie da się czytać, no chyba że masz dysleksję to z góry przepraszam.
 

wacekpr

New member
Kolego masz rację nie wyleczyłem się i raczej się już nie wyleczę (obym się pomylił) ale nie wiem po jakiego grzyba sam sobie zaprzeczasz i jeszcze jesteś tym oburzony. Piszę to właśnie po to by reszta oceniła twoje wpisy, a ponadto nie mam nic przeciwko tym urządzeniom, tylko po co to mącenie. Jednocześnie dodam taką małą prośbę pisz ze zrozumieniem bo tego nie da się czytać, no chyba że masz dysleksję to z góry przepraszam.
Nie mam dyslekscji i nie interesuje mnie twoja choroba, napisałem na forum bo coś chcę odkupić i zwracam się do wszystkich na forum, bo zostałem przekonany i już używałem. I tobie nic do tego, w ogóle nie powinieneś się wcinać. To jak piszę, a piszę skrótami, to tylko moja sprawa, osoby nieinteligentne nie rozumieją, przeanalizuj jak ty piszesz. Tylko tępa osoba tego nie rozumie. jak można coś komentować czego się nie rozumie, . Tylko po co się wcinasz jak nie rozumiesz (druga uwaga). Lecz się fagami albo czymś jeszcze twój problem (poczytałem twoje wpisy, tego nie da się czytać), może się wyleczysz czego ci życzę. Po prostu nie czytaj moich wpisów, wierz mi że się da, szeryfie.
dodam jeszcze że nie opisywałem dobrodziejstwa tych urządzeń, tylko pytanie.
Twoja teoria ja jestem chory niech inni też chorują.
Nie będę opisywał swojej historii z lightmed, nie opisuję jak spółkuję, się masturbuję, dlaczego pomimo że miałem Ligmed a go nie mam, bo to moja sprawa. Nie masz nie wcinaj się.
Chyba jednak mącisz ty nie ja. Proste pytanie które wywołało taką dyskusję. Bez sensu.
 
Ostatnia edycja:

wacekpr

New member
dopisane:

Twoja teoria ja jestem chory niech inni też chorują.
Nie opisuję jak spółkuję, jak się masturbuję, dlaczego pomimo że miałem Ligmed a go nie mam, bo to moja sprawa. Nie reklamuję Gołąbka i innych lekarzy, nic nie reklamuję. Nich ten co robił Stameya za 60zł napisze gdzie, to jest cenne o ile możliwe. Nie masz nie wcinaj się.
Chyba jednak mącisz ty nie ja. Proste pytanie które wywołało taką dyskusję. Bez sensu
 

aureus

Member
Nie mam dyslekscji i nie interesuje mnie twoja choroba, napisałem na forum bo coś chcę odkupić i zwracam się do wszystkich na forum, bo zostałem przekonany i już używałem. I tobie nic do tego, w ogóle nie powinieneś się wcinać. To jak piszę, a piszę skrótami, to tylko moja sprawa, osoby nieinteligentne nie rozumieją, przeanalizuj jak ty piszesz. Tylko tępa osoba tego nie rozumie. jak można coś komentować czego się nie rozumie, . Tylko po co się wcinasz jak nie rozumiesz (druga uwaga). Lecz się fagami albo czymś jeszcze twój problem (poczytałem twoje wpisy, tego nie da się czytać), może się wyleczysz czego ci życzę. Po prostu nie czytaj moich wpisów, wierz mi że się da, szeryfie.
dodam jeszcze że nie opisywałem dobrodziejstwa tych urządzeń, tylko pytanie.
Twoja teoria ja jestem chory niech inni też chorują.
Nie będę opisywał swojej historii z lightmed, nie opisuję jak spółkuję, się masturbuję, dlaczego pomimo że miałem Ligmed a go nie mam, bo to moja sprawa. Nie masz nie wcinaj się.
Chyba jednak mącisz ty nie ja. Proste pytanie które wywołało taką dyskusję. Bez sensu.

Tak tak a świstak siedzi i zawija w te sreberka.
 
Są tu osoby, którym nigdy z posiewów nic nie wychodziło, a wyszło dopiero w badbak?
Jakie jeszcze dobre labolatoria polecacie w Warszawie?
 

tomiszon

Member
Witam znalazłem na aliexpress masażer prostaty który ma funkcję nagrzewania IR podczerwienią. To chyba działa podobnie jak te lampy lighmed. Przez tego wirusa wstrzymałem się z zakupem. Dodam że coś podobnego robi też pewna japońska firma i leczą tym właśnie zapalenia prostaty. Myślę że warto spróbować. Pozdro
 

drno

New member
Czy naprawdę nikt nie chce sprzedać komplety lightmed i protermic. wiem że wiele osób z tego forum kupiło i są zdrowi. Może jednak?, czekam do końca tygodnia. Sausade ma rację, o gentamecynie pisano ze 20 razy, należy czytać i nie zaśmiecać forum
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Co byles u nich w odwiedzinach? Poszedles z nimi na badania ze wiesz ze sa zdrowi? Oświeć wszystkich, skad wiesz ze sa zdrowi po tych lampach?
 
Co oznacza jak prostata per rectum jest rozpulchniona i tkliwa?
Jak zrobić, aby do prostaty lepiej wchłaniał się antybiotyk? (Sulfamethoxazolum)
Więcej ruchu? Chodzi o lepsze ukrwienie prostaty, aby antybiotyki sie lepiej wchłaniały?
 

drno

New member
Co byles u nich w odwiedzinach? Poszedles z nimi na badania ze wiesz ze sa zdrowi? Oświeć wszystkich, skad wiesz ze sa zdrowi po tych lampach?
to co piszesz to absurd, Oczywiście nie byłem. ty chodzisz na badania z tymi co niby wyzdrowieli, byłeś u nich w odwiedzinach? z jednym rozmawiałem tel. rok przeszło rok brania antybiotyków, i to końskiej dawki.i wróciło straty jakie poniósł mój organizm być może są nieodwracalne i nigdy nie wrócę do stanu przed i nadal jestem chory, chcesz wyślę ci na priv. publikacje naukowe które dostałem, NA ICH PODSTAWIE ZNALAZŁEM DOŻO INNYCH.dużo studiowania. Jaką mam alternatywę następne zastrzyki badanie wymazu z prostaty i antybiotyki. Przechodziłem to , to co według ciebie mam wyniszczyć organizm mam powyżej 30 lat i nie spróbować?, tam jest to drogie tu powinno być taniej komplet ale też nawet jedno jak się uda tu kupić resztę dokupię po normalnej cenie. Kompletnie nie rozumiem tej twojej negacji. Czy jesteś chory?, czy wiesz co to za choroba?,
czy wiesz jak można z nią żyć. czy wiesz jakie są konsekwencje. Chcesz to wyślę ci materiały. pewnie znasz angielski. Materiały, publikacje naukowe po angielsku dotyczące tej choroby. Na przykład są urządzenie per rectum, ale działają na zasadzie microvave powodują niepłodność, uszkadzają plemniki, ten protermik nie, wejdź na strony medyczne leczenia w ten sposób raka i zapalenia, wiesz o tym?. wiesz ile kosztuje autoszczepiona na zamówienie z niemiec? 6500 i zero efektu.
pzdr.
 
Ostatnia edycja:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie jestem chory. Ale nie ma zgody na forum na kryptoreklame. Byla juz gownoburza ze 2 lata temu na temat tych lamp i nie bedzie jej znowu.
 

drno

New member
Nie jestem chory. Ale nie ma zgody na forum na kryptoreklame. Byla juz gownoburza ze 2 lata temu na temat tych lamp i nie bedzie jej znowu.
a kto reklamuje? ty zacząłes temat, Ja zakońcyłem nikt się nie odezwał.. czym to się różni od reklam lekarzy autoszczepionek, laboratoriów zresztą miernych.? skąd wiem o tych lampach?
Zakończyłem temat i wizyty na tu.
 
Ostatnia edycja:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Z forum wiesz. Ten temat przewija sie co jakis czas tutaj. Gdzie ja niby zaczalem temat lamp? Ogolnie na forum pelno spamu sie pojawia i pelno reklam. Jak odpowiadasz bezposrednio pod postem to go nie cytuj.
 

drno

New member
dobrze to do posłuchania i poczytania:
Transrectal microwave thermotherapy causing a short-time influence on sperm quality in Chinese chronic nonbacterial prostatitis patients

[Transrectal hyperthermia for the treatment of chronic prostatitis]. - PubMed - NCBI

Interstitial Hyperthermia: Physics, Biology And Clinical Aspects - Google Książki

https://link.springer.com/article/10.1007/BF00184705
dużo do słuchania
żadna krypto reklama Lampę wiem gdzie kupić, mam określone zasoby finansowe i chciałbym kupić i lampę i protermic, po lekturze jestem przekonany. chcę kupić teraz, mogę uzbierać ale za swa trzy miesiące, a ja chciałbym teraz. tyle w temacie.

Jaki sens ma przewijanie tematu, powinieneś być zadowolony że forum może komuś pomóc, a nie w czambuł krytykować, dlaczego? wytłumacz, jeżeli skuteczne i pomaga? co w tym jest nie tak? zadowolony byłem że znalazłem to forum, ale teraz poziom dyskutantów jest tragiczny i też reklamują np. dr Gołabka i jego spółdzielnie inne też, ja już nie wierzę w lekarzy jeżeli chodzi o ZGK. W innych przypadkach sam korzystam z lekarzy.
pzd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

drno

New member
przepraszam za dodatek, O lamie lightmed nie będę pisałm bo kogoś z tego forum boli dostałem dużo materiałów o metodzie naświetla takich samych ja wyżej, dane naukowe, zamieściłem linki tylko do protermk. ajak ktoś ma panaceum na tą chorobę dlaczego nie upowszechnić i pomóc przecież ludzie leczą się na to po 14 albo więcej lat, niektórzy z tego forum. Tyle w temacie
 
Ostatnia edycja:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ja tu jestem od pomagania w tym o czym mam pojecie i pilnowania w miare porządku. Wiesz ile badziewia sie tu codziennie pojawia i musze kasowac? Naprawde sporo uwierz. W tym watku akurat sie nie udzielam ale nie znaczy to ze jak ktos zaczyna o lampach to nie zainteresuje sie tym. Tak jak pisalem dawno temu byla tu naprawde niezla akcja jezeli chodzi o lighmed i nie chce powtórki. Jak chcesz kupic to kupuj. Nikt ci nie broni. Twoje pieniadze. Tyle offtop.

Ps. Posty mozna do okreslonego czasu edytowac zamiast pisac jeden pod drugim.
 

Podobne tematy

Do góry