Zapalenie prostaty

Wojt77

Member
Jak boli w kroczu to ZGK lub CPPS. ZGK leczymy antybiotykami. CPPS różnie. Ja już nie mam bóli i nawrotów. Antydepresanty Agomelatine 25mg (skuteczne też są Ssri) i Pregabalin Mylan 100mg na bóle neuropatyczne. Bóle neuropatyczne to takie bóle które mamy długo. Na CPPS polecam te leki plus dużo ruchu i jakiś trening. Fizjo też się przyda. Uważam że dlatego jesteśmy na forum bo mieliśmy bóle neuropatyczne. Pregabalina i antydepresanty branie około miesiąca i nie powinno być bólu. TAK SIĘ LECZY BÓLE NEUROPATYCZNE Po 10 latach trwale nie boli.

wasil321

New member
Miałem problem z zaleganiem moczu. Po wyleczeniu miałem tak, że przed zaśnięciem, musiałem iść, z 4-5 razy się odlać. Ogólnie w dzień trochę więcej sikałem. Jednak antybiotyki, w miarę szybko pomogły. Za każdym razem, przy badaniu usg coś tam wychodzi, piasek itp Teraz zauważyłem, że trochę objawów mi wróciło: kilka razy mocne parcie na lanie, skurczony penis, gdy długo trzymałem, trochę częstomocz, problemy przed snem. Mam nadzieję, że to dlatego, że przez ostatni tydzień trochę popiłem i odpowiednio się nie nawadniałem, bo normalnie pilnuję by pić 3-4l na dzień.

tomek745

Member
Miałem problem z zaleganiem moczu. Po wyleczeniu miałem tak, że przed zaśnięciem, musiałem iść, z 4-5 razy się odlać. Ogólnie w dzień trochę więcej sikałem. Jednak antybiotyki, w miarę szybko pomogły. Za każdym razem, przy badaniu usg coś tam wychodzi, piasek itp Teraz zauważyłem, że trochę objawów mi wróciło: kilka razy mocne parcie na lanie, skurczony penis, gdy długo trzymałem, trochę częstomocz, problemy przed snem. Mam nadzieję, że to dlatego, że przez ostatni tydzień trochę popiłem i odpowiednio się nie nawadniałem, bo normalnie pilnuję by pić 3-4l na dzień.
Wypijaj 2 piwka dziennie piasek zniknie a ty nie zostaniesz alkoholikiem

Wojt77

Member
Tak po miesiącu. Tyle że miałem uczulenie na języku po ssri i musiałem je odstawić. Dlatego biorę antydepresanty Agomelatine i Pregabalin na bóle neuropatyczne.

Witam Kolegów.. pisze tutaj.. bo w tym wątku szybko ktoś udzieli mi odpowiedzi.. a mianowicie...

Robiłem wczoraj analizę moczu.. niby wyniki są dobre.. ale mam podwyższony kwas askorbinowy (norma od 0 do 20, wynik 50), rok temu.. w lipcu.. miałem wynik 40.

O czym może świadczyć podwyższony kwas askorbinowy? Rok temu.. mogłem przyjmować żórawinę w tabletkach.. teraz przyjmowałem ApoUro Plus, oraz ProstiMen.

Proszę o rady..czy Rowatinex podreperuje trochę sprawę ?

Tylko skąd się on bierze..skoro teraz nie przyjmowałem witaminy C.. chyba że są jej śladowe ilości.. w suplementach które przyjmuje.. (apouro plus, ProstiMen)

Witam jeszcze raz... kolegów w niedoli...
Może ktoś ma.. większe obeznanie ode mnie. Luknie ktoś wyniki ? Jest się czego.. obawiać ? Będę próbował się dostać do lekarza rodzinnego który mi zlecił to badanie, ale w obecnej sytuacji jest to utrudnione.

Morfologia krwi, analiza moczu - podwyższone : Kwas moczowy, Kwas askorbinowy, OB.

tomek745

Member
Kwas moczowy lekko podwyższony może to efekt diety jaka stosujesz poczytaj o dnie moczanowej i diecie purynowej choć ona obniża tylko o jedną jednostkę. Wynik do powtórzenia w razie objawów dny konsultacja reumatologiczna.

Do góry