• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tydzien po zabiegu ,,zmartwienie,,

fancom

New member
Co do szwów to wydaje mi się, że po dwóch tygodniach powinny już wypadać ale to raczej sprawa indywidualna innym szybciej wypadają drugim wolniej a jeszcze innym wcale.
 

Jordan

New member
wcale? i co wtedy jak nie wypadaja? a jest mozliwosc ze jak sie juz wszystko wygoi to np podczas stosunku cos sie moze zerwac tam gdzie adawniej byly szwy?
 
Ostatnia edycja:

fancom

New member
Chodziło mi o to że jak szwy nie chcą same wypaść np. po miesiącu jak jest wszystko zagojone to niestety trzeba sobie samemu wyjąć bo w moim przypadku lekarze mieli mnie w d***e.
Nie jak będziesz miał już wszystko wygojone to nic tam się nie zerwie ani "stara" rana się nie otworzy podczas stosunku.
 

Jordan

New member
a jak mialem wedzidelko to mi sie scieralo schodzila skora i strasznie szczypalo czy jest to mozliwe ze po usunieciu go skora dalej w tymmiescu bedzie sie scierac ? czy to byla wina napletka przypomne mialem obrzezanie calkowite
 

fancom

New member
Na pewno miejsca po zabiegu są na początku wrażliwe na dotyk ale po jakimś czasie to wszystko mija. Nie wiem jak to jest po całkowitym obrzezaniu ale nie powinno być jakiegoś dyskomfortu.
Jeżeli odczuwasz jakiś dyskomfort to powinno to wszystko minąć.
 

Jordan

New member
a co mam zrobic bo mam obok cweki moczowej z dwoch stron takie babelki jeden wiekszy a 2 miejszy i w sroku jakby byla woda to samo sie rozejdzie czy przebic?
 

fancom

New member
Nie wiem jak to może dokładnie wyglądać jeżeli mówisz, że masz bąbelki obok cewki moczowej tzn. że muszą być na żołędziu a tam lepiej nic nie ruszać poczekaj jeżeli to woda to sama się powinna wchłonąć.
 

fancom

New member
No nie wiem jak to wygląda u Ciebie, ale wcześniej czy później na pewno się zagoi. U mnie też miejsce po wędzidełku nie ciekawie wyglądało ze szwami po czubek penisa.
 

Jordan

New member
hmm ty chociaz te swy dobrze widzisz a ja tak jak mowilem zarosilo mi to jakby blona rozeszo sie i jak zmocze to chodzi na skorek babra sie tak troche ale mam nadzieje ze z czasem to wszystko sie zagoi
 

Jordan

New member
siemka juz jestem 3 tygi po zabiegu i wszystko jest wmiare ok ale wedzidelko strasznie dlugo sie goi i nie wiem jak dlugo to jeszcze bedzie sie goic wydaje sie to juz jak 100 lat heh.. martwi mie jeszcze sprzodu taka lekka szparka bo nie wiem czy ta musi zostac bo jakos skora pod spodem tam roznie ale jak rozszerze to tak sie wydaje jakby to byla dziura ale mam nadzieje ze to sie zrosnie
 

Makintosz

Member
siemka juz jestem 3 tygi po zabiegu i wszystko jest wmiare ok ale wedzidelko strasznie dlugo sie goi i nie wiem jak dlugo to jeszcze bedzie sie goic wydaje sie to juz jak 100 lat heh.. martwi mie jeszcze sprzodu taka lekka szparka bo nie wiem czy ta musi zostac bo jakos skora pod spodem tam roznie ale jak rozszerze to tak sie wydaje jakby to byla dziura ale mam nadzieje ze to sie zrosnie

Wrzuć fotki, jeśli chcesz, aby ktoś z zewnątrz mógł ocenić co i jak. Pamiętaj, że to DOPIERO 3 tygodnie - jeszcze wszystkie tkanki nie zregenerowały się. Powodzenia i zdrowia życzę!
 

Nowy12345

New member
Mi się też węzidełko długo goi,szew dzisiaj był lużny w tym miejscu więc go wyjąłem,jest tam taki jakby trochę strup i takie czerwone,ale nie jest to krew,czy mam się martwić?
 

Makintosz

Member
Mi się też węzidełko długo goi,szew dzisiaj był lużny w tym miejscu więc go wyjąłem,jest tam taki jakby trochę strup i takie czerwone,ale nie jest to krew,czy mam się martwić?

Wędzidełko zawsze się najdłużej kuruje, niemal w każdym przypadku. Musisz być cierpliwy i stosować się do zaleceń lekarza - wszystko będzie dobrze. Nie ma czym się martwić. Krew i stupy to rzecz normalna, nie dłubaj tam za bardzo.
 

Jordan

New member
mi sie kolego wczesniej tez szew przy zwodzie tam poluznil ale teraz sie wszystko zrozlo samo normalnie wiec sie raczej nie martw tylko daj czas poporstu pewno bedzie sie troche dluzej goisc tak jak mi.. mi tez sie troche babralo na poczatku
 

Jordan

New member
Witam jestem juz ponad miesiac po zabiegu i wszystko jest w jak najlepszym porzadku .. mozna powiedziec ze koszmar juz minol i kazdemu kto nie moze sie zdecydowac na tego typu zabieg jak najbardziej go polecam bo to wszystko ułatwia :) pozdrawiam i dziekuje tym ktorzy wspierali mnie przez ten czas swoja rada i dobrym slowem :) jeszcze raz pozdrawiam
 

fancom

New member
@Jordan to bardzo dobrze, że już masz wszystko wygojone i już ten koszmar masz za sobą :) teraz tylko zostaje Ci przetestować "sprzęt" :p
 

Podobne tematy

Do góry