• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tydzien po zabiegu ,,zmartwienie,,

Jordan

New member
no wlasnie o to mi chodzilo ze na wzwody pewno sa czestsze jak sie denerwuje ..nie wiem czy tak czesto myc bo po tym poprzednim wzwodzie szwy troche popuscily i mam lekka przewe z przodu ktora chce zeby sie zrosla a jak dzis zauwazylem lekko tak jakby trzymala a po myciu mydlem puscila i znowu jest szparka..:/ a w tym rumianku ile minut moze z 5? zeby nie bylo za dlugo
 

fancom

New member
Myślę, że z 10-15 minut będzie dobrze, na razie może raz dziennie a jak nic nie będzie się działo to spróbuj dwa razy dziennie moczyć.
 

Jordan

New member
a jak bede moczyl w rumianku to sie szybciej rana zrosnie? bo wydaje mi sie ze skoro mam szparke i sie nie zrosla to raczej nie powinienem moczyc bo mi wtedy bedzie sie ta rana dalej rozchodzic
 

fancom

New member
Czy szybciej to nie wiem, ale wiadomo rumianek jest przeciwzapalny i jeżeli rana jest czysta to łatwiej się goi.
Możesz moczyć w rumianku i po całym tym moczeniu osusz ranę żeby nie była wilgotna sucha ranna powinna się lepiej goić.
 

Jordan

New member
No jak narazie to ta rana mnie denerwuje bo zalepia sie jakby ale za jakis czas sie odlepia a wydaje mi sie ze powinna byc blisko siebie zeby sie zrosla ..:( a wydaje mi sie ze jak bedzie tak sie rozchodzic to sie nie zrosnie tak predko:/
 

Nowy12345

New member
Panowie ja mam trochę inny problem,chodzi o to że jest dopiero 8 dni po zabiegu a mi się maść kończy,zostało mi może na 2/3 dni tej maści,co robić? iść po skierowanie i kupić nową czy jak?
 

Jordan

New member
ja ci niestety kolego nie powiem bo ja zadnej masci nie uzywam a na co wogole ta masc jest? a jesli chodzi o opatrunek to juz o tym pomysalem ale i tak z wszystkiego beda nici bo nadchodza nocne wzwody ...:/
 

Nowy12345

New member
Maść chyba na to aby szwy poodpadały,a tak ogólnie to ja też miałem obrzezanie całkowite i nocne wzwody miałem tylko przez pierwsze 2 dni,teraz już tego nie mam ale opatrunek ciągle noszę bo od szwów trochę krwi zostaje.
 

Jordan

New member
no mi z tego wedzidelka krwawi bo troche sie zbabralo ale mam nadzieje ze to minie a u mnie wzwody dalej sa to mzoe z nerw albo od stresu za duzo w gierki stresujace gram haha
 

Esham949

New member
@Nowy12345
Co to za maść? Po tygodniu, jeśli nic złego się nie dzieje to nie przejmowałbym się brakiem jakiejś maści, chyba, że to jakiś antybiotyk, który zalecił lekarz.

@Jordan
Co do nocnych wzwodów, to zakładaj opatrunek taki, jaki jest w podwieszonym temacie i nastawiaj sobie budzik na co godzinę.
 

Jordan

New member
juggalo z tym budzikiem do w sumie dobra mysl nie pomysllem o tym :) wiesz tylko ja mam strasznie czesto wzwody prawie tez co godzine heeh ale sprobuje
 

Esham949

New member
@Jordan
Z tym budzikiem to zaraz po zabiegu zalecił mi to lekarz (nastawianie budzika co 3 godziny). Później o tym poczytałem i faktycznie ma to sens, bo nocne erekcje pojawiają się w fazie REM snu. Na początku nastawiałem budzik na co 3 godziny, tak jak zalecił lekarz, ale wzwody i tak się pojawiały. Ostatecznie nastawiałem na co 40 minut, i jakoś dawałem radę, ale już jakoś po tygodniu nie było takiej potrzeby, bo wzwody mnie już nie budziły :) Spróbuj, jak nie zadziała to odpuść, może i w Twoim przypadku nocne wzwody odpuszczą po tylu dniach i będziesz mógł spokojnie przespać :)
 

Jordan

New member
u mnie juz minelo prawie 9 dni i dalej to samo dlatego prubuje jak najpozniej isc spactez nastawie na co 40 min ale mialem taka sytuacje kilka razy ze usnelem i a 20 min obudzil mnie wzwod hehe
 

Nowy12345

New member
Ta maść to Detreomycyna,ale jak wyczytałem na internecie to tą maść stosuje się 10-14 dni,dzisiaj jest 8 dzień więc już powoli będę kończył z tą maścią:)
 

Jordan

New member
hmmm no skoro tyle to trwa to masz racje i skoro uwazasz ze jest dobrze wygojone a u mnie nie wiem chyba sie to goi co mam lekka szparke bo nie szczypie ale dalej widze jakby byla moze dopiero z tylu naskurek sie tworzy..
 

fancom

New member
@Nowy12345 jesteś trochę ponad tydzień od zabiegu i jak masz możliwość to odpuścić sobie ćwiczenia na jakiś czas może póki nie wylecą Ci szwy albo jak poczujesz, że już z ptakiem jest wszystko ok.
 

Podobne tematy

Do góry