• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tydzien po zabiegu ,,zmartwienie,,

Jordan

New member
troche mnie mysl podtrzymuje dobra ze lekarz odrazu dzis to widzail to troche mniej bede panikowal chodz i tak jestem caly zestresowany ..wieczorem umyje to tym szarym mydlem i zobacze jak to bedzie wszystko sie dzialo :(
 

fancom

New member
Na pewno będzie wszystko dobrze, sam byłem mocno zestresowany po zabiegu ale chyba każdy ma obawy jak to wszystko się zagoi widocznie każdy tak ma i nie ma co się załamywać.
Najgorsze masz za sobą a teraz tylko potrzeba czasu na wygojenie się wszystkiego ;)
 

Jordan

New member
fancom najgorsze jeszcze przedemna kolejna noc... nawt sobie nie wyobrazasz jak krew sie lała dzis z tego wedzidelka ...wszystko mialem zalane krwia nawet rece.. bede bal sie usnac
 

fancom

New member
To z tego co opowiadasz to miałem tak kilka godzin po zabiegu, opatrunki cale we krwi, po ściągnięciu napletka lało się z jednego miejsca a umyć penisa jak się jeszcze było świeżo po zabiegu z tymi szwami to nie było kolorowo już myślałem że może lekarz jakieś większe naczynie mi uszkodził, ale na szczęście jakoś się zagoiło. U Ciebie tez wszystko się zagoi, w sumie to Ci się nie dziwie, że masz stracha co do kolejnej nocy spróbuj może z tymi ciasnymi majtkami, i skieruj go góry.
 

fancom

New member
to dziś musisz koniecznie zrobić opatrunek spać w obcisłych majtach z penisem skierowanego ku górze, i zobaczymy liczę, że wyśpisz się i rano nie obudzi Cię wzwód ale melisę dziś też bym wypił na Twoim miejscu.
 

Jordan

New member
zrobie tak wezme moze afoban dotego melisa gacie i opatrunek ale poloze sie bardzo pozno spac :) wogole dzieki za rozmowe takie cos pomaga troche chodz i tak pozostaje niepokoj ...
 

fancom

New member
Nie ma problemu trzeba o tym rozmawiać :D wiem jak to jest dużo myśli się rodzi w głowie po takich zabiegach ;) no i koniecznie daj znać jak tam po nocy będzie :) a i oprócz tego co wymieniłeś to jeszcze sprzęcik w górze trzymaj ;)
 

Jordan

New member
jeszcze mam jedno pytanie niech mi kts wytlumaczy jak mam tym szarym mydlem to przemyc czy namydlic reka i przetrzec wacikiem i splukac czy jak?
 

Jordan

New member
i czy moge myc tym mydlem skoro mam swiza rane po tym nocnym wcorajszym krwawieniu? prosze o szybka odpowiedz bo nie wiem co mam robic czy umyc czy nie :(
 

Trolo

Well-known member
Myj normalnie ręką, woda utleniona jest dobra do rozpuszczania skrzepów. Na forum poszukaj porady do opatrunku na nocne wzwody. Ile masz lat w ogóle bo strasznie panikujesz chłopie. Pokaż te skrzepy.
 

Jordan

New member
Witam wiem ze moje niektore posty wygladaja tak ze bardzo panikuje ale tak jest niestety juz taki jestem i nic na to nie poradze ..martwie sie jak cos jest nie tak i tyle , noc przezylem strasznie pozno polozylem sie spac ale jest dobrze wzowody byly lekkie gdyz spalem tak jak wczesniej z opatrunkiem ktory uciskal go i nie dal wstac zabardzo ..czyli lekcja dla innych odemnie jest taka zeby spac w opatrunku :) raz go zdjelem skonczylo sie krwotokiem i poluznieniem szwow ..dzis moze sie nie wyspalem ale juz wiem co bylo przyczynabolu poprzedniej nocy :) pozdrawiam i ponawiam pytanie co z tymi nerwami czy moje nerwy moga powodowac np pogorszenie sie tam na dole czy to nie ma nic wspolnego :) i prosze jeszzce mi powiedziec ile razy dziennie myc szarym mydlem?wystarczy tylko raz czy wiecej?
 
Ostatnia edycja:

Trolo

Well-known member
No wiek nie jest ważny, ale wiesz spanikowany jesteś strasznie. Nerwy nie mogą być przyczyną opuchlizny. Przyczyna jest to co miałeś tam robione, interwencja chirurgiczna. Mydłem szarym raz dziennie. Możesz dwa razy jak często sikasz chyba, że używasz po sikaniu ocinspetu to wystarczy wieczorem. Polecam moczenie w rumianku przed myciem się też pomoże.
 

Esham949

New member
A według mnie psychika odgrywa ważną rolę w leczeniu. Nie wiem czy jest to jakoś potwierdzone naukowo, ale wierzę, że im mniej się człowiek denerwuje, stresuje, tym lepiej goi się rana :D

Co do rumianku, to ma on właściwości odkażające, więc na Twoim miejscu bym jednak moczył. Osobiście moczyłem w rumianku zamiast mycia mydłem.

Wrzuć jakieś zdjęcia, jeśli jest się czym niepokoić to pewnie na zdjęciach to zobaczymy. Spokojniejszy będziesz :D
 

fancom

New member
To dobrze, że po dzisiejszej nocy już jest trochę lepiej. Nerwy nie mają nic wspólnego z gojeniem się ptaka, natomiast mogą wpływać na problemy ze wzwodem.
Szare mydło możesz używać ile chcesz nie zaszkodzi na pewno, ja używał bym go rano i wieczorem a po każdym wysikaniu psikać octeniseptem oraz przynajmniej raz dziennie moczył w rumianku.
 

Podobne tematy

Do góry