• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka + krótkie wędzidełko (przed zabiegiem + dalsza relacja!)

Makintosz

Member
To ja, po powrocie - było kilka wiadomości, a więc uznałem, że i tutaj warto napisać kilka słów od siebie. Chłonki nie ma w ogóle - sprzęt spisuje się tak jak należy - nie ma blizn ani żadnego bólu przy działaniu nim. Wszystko jest w porządku. To była bardzo dobra decyzja! ;)
 

Makintosz

Member
Mija kolejny rok - nie ma w zasadzie żadnego śladu po zabiegu, w pełni polecam zabieg - każdy kto dalej się zastanawia, nie ma potrzeby zwlekania z tym - rach ciach i po problemie. W razie pytań, zapraszam do tematu.
 

vertex

Member
Własnie czy doznania są podobne?

Jak mają być podobne, skoro mając stulejkę to tak naprawdę robotę robi napletek o żołądź? Niezależnie czy wejdziesz w kobietę czy pojedziesz na ręcznym, przy stulejce masz wrażenia mniej-więcej te same. Obrzezanie zmienia całkowicie postać rzeczy bo żołądź już nie jest cały czas schowana i nawilżona pod napletem, tylko jest na wierzchu - więc bardziej zahartowana, a o nawilżanie trzeba dbać we własnym zakresie przed stosunkiem. Nie ma siły, żeby się nie przestawiać na odbieranie bodźców. Postanowienie, że dalsze życie ze stulejką jest wygodne ale i fałszywe. Bo niby fajnym jest w dyskrecji szybkie upuszczenie sobie ciśnienie bez wysiłku w samotności, jednak nie widzi się tego, że dłuższy stosunek, może być kontrolowany. Po obrzezaniu też można zrobić sobie szybko dobrze, tylko trzeba więcej w to wkładać wysiłku. Ale jaki to problem, w końcu chłop jesteś, nie?

Ludzie nie pozwólcie sobie ażeby takie "łasice" odwodziły was od życiowej decyzji. Leepiej się skupcie na zbieraniu piniędzy na zabieg i powierzenie interesu fachowcowi póki ten jest aktywny zawodowo. Naprawdę nawet nie zorientujecie się, tak jak ja, że zaraz wam strzeli czterdziecha, wszyscy gdzieś tam poszli do przodu, a Ty zostałeś w miejscu. Po co sobie robić wyrzuty teraz albo później? Jeszcze dekadę temu nie wiem czy we wszystkich stanach, ale nowo narodzeni amerykanie byli obrzezani. I czy im się to podobało, czy nie, tak żyją bez żalu i goryczy, bo za łebka ktoś im wyciął kawałek skóry. Nasze obrzezanie będzie tyle warte ile jest warte nasze nastawienie i psychika do tej kwestii.
 

NapletonBonaparte

Active member
Nie wiem po co znowu odkopujesz stary wątek i piszesz swoje mądrości. Tamten był sprzed czterech lat, ten sprzed półtorej roku. Jak ktoś chce żyć ze stuleją i męczyć korniszonka do usranej śmierci to jego wybór... I ciężko pisać o skupianiu się na zarabianiu hajsu na zabieg, jak w Kraku robią robotę za 1.000zł. :D

I raczej jeśli ktoś przegląda te forum, to już jest świadomy swojego problemu.
 

vertex

Member
W różnym stanie emocjonalnym i w różnym wieku zgłaszaj się tu ludzie. Trochę więcej subtelności do innych Ci życzę.

No i ne każdy mieszka lub ma blisko do Krakowa...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pikachu77

New member
Oj, zapomniałem napisać jak poszło. Wizyta dała mi tyle informacji, co prawie nic. Poszedłem do lekarza 'specjalisty', ale ten chyba zbytnio nie chciał mnie przyjmować.. zrobił to według mnie byle jak, choć diagnozę dał - tak to ma zostać jak jest. Jednak ja nie dałem za wygraną i na jutro jestem umówiony do lekarza, który blisko rok temu mnie kroił, aby ostatecznie rzucił okiem czy wszystko jest tak jak ma być - głównie chodzi mi o informację, czy napletek wewnętrzny ma być tak jak do tej pory na wierzchu, czy nie powinien się schować, zgodnie ze swoim przeznaczeniem, ale na to pytanie mam nadzieję, że jutro otrzymam sensowną odpowiedź, o czym wrzucę info tu na forum.
Witaj serdecznie powiedz mi dr stępnik daje zwolnie l4 pi stulejce jeśli tak to ile pozdrawiam
 

Makintosz

Member
I ponownie ja, tym razem po jeszcze dłuższej przerwie. Sprzęt działa bardzo dobrze, tak jak pisałem w jeszcze w 2018r. - nie było żadnych problemów z niczym - ani podczas masturbacji ani podczas stosunków. Czy odczucia są inne? Główka na pewno bardziej czuła, bo bardziej odsłonięta niż wcześniej - po czasie jednak wpada to już w taką "normalność", że tak naprawdę ciężko wrócić myślami "jak było" przed.
 

Podobne tematy

Do góry