Rok po obrzezaniu częściowym / Płyn limfatyczny

palejaksmok

New member
Cześć.
Po obrzezaniu częściowym została mi oponka, pierścień zaraz pod żołędziem. Nie jest ona twarda, tylko miękka. Przy dotyku ma się wrażenie, że napletek i trochę skóry za nim są wypełnione płynem (limfatycznym?). Widać to dobrze na drugim zdjęciu, gdzie skóra jest o wiele grubsza, niż powinna być. Smarowałem małego heparyną, nawijałem napletek na żołądź, zaklejałem taśmą (sam się zsuwa pod żołądź) i chodziłem tak jakiś czas (jak na ostatnim zdjęciu), próbowałem też uściskać czymś miejsce obrzęku, albo manualnie pomóc odprowadzić ten płyn, ale nic nie pomaga. To jest na pewno płyn limfatyczny? W innych przypadkach na tym forum widziałem, że ten pierścień zazwyczaj jest o wiele grubszy i twardszy. U mnie jest to takie bardziej "wodniste". Da się coś z tym zrobić? Od zabiegu minął już rok, więc nie liczę, że czas coś zmieni.

mati12

Active member
Chyba przesadzasz wygląda jak wywiniety napletek wewnętrzny pokaz jak wygląda we wzwodzie bo teraz wygląda jak każdy w spoczynku kto ma częściowe obrzezanie

palejaksmok

New member
W wzwodzie wygląda to okej, bo skóra się rozciąga. Ale po użyciu małego cały napletek zaczyna się jakby wypełniać czymś jeszcze bardziej, robi się spuchnięty i zaczyna boleć. Robią się też zazwyczaj małe rany po drugiej stronie penisa, z 2cm pod żołędziem, akurat tam gdzie się zagnieździł ten płyn.
Wydaje mi się, tak jak też kiedyś mi lekarz powiedział, że po obrzezaniu częściowym napletek w stanie spoczynku powinien zsunąć się na żołądź (tak jak na ostatnim zdjęciu), a nie może, bo jest za gruby, wypełniony czymś. Na 4 i 5 zdjęciu ta skóra jest grubsza niż przed obrzezaniem, mimo że teraz jest jej mniej. Poszedłbym do lekarza, ale czuję, że wydam 150zl za 5 minut rozmowy, w której nie usłyszę niczego nowego. Ogólnie nie ma tragedii, ale jak można w jakiś sposób poprawić ten defekt kosmetyczny, to byłoby fajnie.
Jak ktoś miał podobny przypadek i sobie jakoś z nim poradził, to będę wdzięczny za podpowiedź.

NapletonBonaparte

Active member
Widziałem na jutjubie jak przebijają to i wyciągają ten płyn, ale sam nie kombinuj. Jak napiszesz do Tondela to bardzo chętnie zasugseruje Ci zabieg poprawkowy i będziesz o dwa koła lżejszy..

palejaksmok

New member
Widziałem na jutjubie jak przebijają to i wyciągają ten płyn, ale sam nie kombinuj. Jak napiszesz do Tondela to bardzo chętnie zasugseruje Ci zabieg poprawkowy i będziesz o dwa koła lżejszy..
A wiesz może jak się profesjonalnie nazywa taki zabieg gdzie wyciągają ten płyn? albo masz może linka na yt? szukałem czegoś podobnego, ale znaleźć nie mogę. A na zabieg poprawkowy się raczej nie zdecyduję, bo pewnie się jeszcze bardziej spartoli niż jest