• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rok po obrzezaniu - czerwony kolor i naderwanie

Bozydar12

New member
Hej,

Obrzezalem się ponad rok temu, nie uprawiam seksu, ale ostatnio kupiłem sobie masturbator. Sama masturbacja w ten sposób jest dla mnie generalnie przyjemna, ale mam wrażenie że dalej mimo częściowego trochę mam za mały zakres ruchu mimo że całkowicie odchodzi.

Zabliźniło mi się wszystko kiepsko, mam tendencję do bliznowców, ale po dzisiejszej zabawie zauważyłem, że mam dosłownie naderwaną skórę na napletku.

Zastanawiam się nad swoją kwestiami - czy po takim czasie jest szansa jakoś poprawić wygląd penisa, w sensie tych przerostów, ewentualnie samego czerwonego koloru.

Oraz drugie - ważniejsze, czy istnieje szansa że po takim czasie naderwał mi się jakiś szew, który pozostał głęboko w środku, a który nie wypadł wcześniej, czy to naturalnie czy przy masturbacji (lekkiej), a naderwał się teraz podczas mocniejszej stymulacji masturbatorem?

 

zane77

Active member
Zbadaj to pod kątem liszaja płaskiego albo twardzinowego. Miałem podobnie. Skóra pękała podczas mycia. Lekarze słabo to znają.
 

Sig

Member
No dobra, mam podobny problem i z doświadczenia wiem że to wraca w niespodziewanych momentach i przy stosunkowo lekkich zabawach. Będę w domu to ci napiszę jakie kremy bez recepty używałem do zaleczenia co ukazało się skuteczne na szybkie leczenie nawet głębszych ran od przedstawionych na zdjęciu. Chwilowo jest ok ale wiem że to powróci i wymyśliłem że za dwa tygodnie idę na laserowe i oddam próbki skóry do badania histopatycznego żeby wykluczyć liszaj. Myślę tylko czy wyciąć więcej wewnętrznego i mieć z tym spokój ale ryzykować utratę bodźców czy też zrobić tak jak ty masz, wizualnie lepiej ale część skóry podatnej na pęknięcia doleczac kremami i czekać aż się zeschnie i nie będzie tak atrakcyjna dla liszaja. Koniecznie chcę tight tylko nie wiem czy high czy low.
 

Sig

Member
Rano ranisilver wieczorem dermatix na gojenie, od dermatologa na receptę locoid crelo i to na te blizny i pękającą skórę jest najlepsze ale jak za długo używasz to może skórę przebarwić
 

Krystiankendroj

Active member
Ja polece od siebie maslo shea , używam cały czas i moim zdaniem bardzo wpłynęło na blizny jak i sam wygląd penisa a i suchy taki nie jest jak przed stosowaniem
 

zane77

Active member
Panowie, nie róbcie tego na własną rękę. Zabieg musi być poprzedzony badaniem i przygotowaniem skóry odpowiednimi sterydami, żeby do się dobrze udało. Z bliznami jest tak, że z czasem napletek zacznie się przyklejać do żołędzia, w skrajnym przypadku zarasta cewka moczowa.
 

Podobne tematy

Do góry