• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rok po obrzezaniu - ujście cewki moczowej dalej powiększone bez innych objawów, schodząca skóra

flader

Active member
Minął już praktycznie rok od mojego obrzezania całkowitego. Od samego początku zmagam się z powiększonym ujściem cewki moczowej. Nie mam bladego pojęcia dlaczego. Miałem wizytę z innym urologiem od tego, który wykonał zabieg i według niego takie ujście jest normalne u niektórych i nie ma tu nic złego. Ten, który operował mówił mi, że to ujście zmniejszy się po kilku tygodniach. Ponadto, skóra na cewce co jakiś czas schodzi. To się dzieje właściwie jedynie podczas kąpieli, samoistnie nie. Codziennie rano budzę się z zaschniętą skórą na żołędziu, która w większości znika po zlaniu ją wodą. Obszar wokół ujścia cewki jak i sama cewka jest bardzo podatna na ten problem. Dodam też, że nie mam absolutnie żadnych objawów ze strony samej cewki czy w ogóle od penisa. Nie ma bóli, nie ma pieczenia, nie ma żadnego samoistnego swędzenia, wycieku czy cokolwiek co by sugerowało jakieś infekcje albo grzybicę. Zdjęcia ujścia cewki są bardzo trudne do wykonania także musicie mi wybaczyć, ale starałem się najbardziej jak mogłem, bo kamera telefonu nie jest w stanie tego uchwycić tak jakbym tego chciał. Mimo wszystko pokazują one, że cewka jest wypukła i wygląda po prostu dziwnie. Obawiam się też w kwestii współżycia, bo nie będę czuł się komfortowo pokazując się z takim ujściem cewki, bo wygląda to jakbym miał jakąś chorobę weneryczną. Miał ktoś któryś z tych problemów?

Zdjęcia -



może tak zadziała

Strasznie się to psuje, jeszcze jedną próbę podejmę. Usuńcie spację po kropce przed com. Może teraz pokaże link do galerii jak należy. Proszę moderatora o usunięcie tych nieudanych postów u góry..

https://imgur. com/a/Q2vrukK
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie wiem co robisz ale foty nie działają. Tak samo link ostatni. Ogolnie od jakiegoś czasu są problemu z imgur i zdjęcia zwyczajnie się nie wyświetlają. Gdzie leży problem nie wiem. Ewentualnie wrzuć na imagehost.pl
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Dziwna sprawa to że wrzucasz 3 osobne linki, ja kasuje np jeden ten niedziałający, zapisuje i nagle nie działają pozostałe 2. Czeski film z tym imgur. Trochę posprzątałem ale więcej się nie da bo jak mówię chcąc usunąć te co się nie wyswietlaja, przestają działać wszystkie :unsure: chyba ze wywalę tę imgur I połączę te z imagehost
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ogólnie to z taka wystającą cewka to jak mówi lekarz. Niektórzy tak mają. Wiele już takich tutaj widziałem. Natomiast dziwne z łuszczącą się skórą. Po roku nic takiego nie powinno mieć miejsca i to tak często. Wiadomo że grzyb tak jak i skóra na całym ciele się odnawia i stara się łuszczy ale nie tak żebyś to widział co ileś tam dni.
 

flader

Active member
Najgorsze tylko w tym jest to, że nie zrobiłem zdjęć przed obrzezaniem. Za nic nie mogę sobie dokładnie przypomnieć jak wyglądało to ujście przed pójściem pod nóż. Pamiętam, że miało na pewno jakieś wypuklenie, ale patrząc pamięcia do tyłu to raczej nie było aż takie jak teraz.
 

Podobne tematy

Do góry