• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rok po obrzezaniu częściowym / Płyn limfatyczny

palejaksmok

New member
Cześć.
Po obrzezaniu częściowym została mi oponka, pierścień zaraz pod żołędziem. Nie jest ona twarda, tylko miękka. Przy dotyku ma się wrażenie, że napletek i trochę skóry za nim są wypełnione płynem (limfatycznym?). Widać to dobrze na drugim zdjęciu, gdzie skóra jest o wiele grubsza, niż powinna być. Smarowałem małego heparyną, nawijałem napletek na żołądź, zaklejałem taśmą (sam się zsuwa pod żołądź) i chodziłem tak jakiś czas (jak na ostatnim zdjęciu), próbowałem też uściskać czymś miejsce obrzęku, albo manualnie pomóc odprowadzić ten płyn, ale nic nie pomaga. To jest na pewno płyn limfatyczny? W innych przypadkach na tym forum widziałem, że ten pierścień zazwyczaj jest o wiele grubszy i twardszy. U mnie jest to takie bardziej "wodniste". Da się coś z tym zrobić? Od zabiegu minął już rok, więc nie liczę, że czas coś zmieni.
 

mati12

Well-known member
Chyba przesadzasz wygląda jak wywiniety napletek wewnętrzny pokaz jak wygląda we wzwodzie bo teraz wygląda jak każdy w spoczynku kto ma częściowe obrzezanie
 

palejaksmok

New member
W wzwodzie wygląda to okej, bo skóra się rozciąga. Ale po użyciu małego cały napletek zaczyna się jakby wypełniać czymś jeszcze bardziej, robi się spuchnięty i zaczyna boleć. Robią się też zazwyczaj małe rany po drugiej stronie penisa, z 2cm pod żołędziem, akurat tam gdzie się zagnieździł ten płyn.
Wydaje mi się, tak jak też kiedyś mi lekarz powiedział, że po obrzezaniu częściowym napletek w stanie spoczynku powinien zsunąć się na żołądź (tak jak na ostatnim zdjęciu), a nie może, bo jest za gruby, wypełniony czymś. Na 4 i 5 zdjęciu ta skóra jest grubsza niż przed obrzezaniem, mimo że teraz jest jej mniej. Poszedłbym do lekarza, ale czuję, że wydam 150zl za 5 minut rozmowy, w której nie usłyszę niczego nowego. Ogólnie nie ma tragedii, ale jak można w jakiś sposób poprawić ten defekt kosmetyczny, to byłoby fajnie.
Jak ktoś miał podobny przypadek i sobie jakoś z nim poradził, to będę wdzięczny za podpowiedź.
 

mati12

Well-known member
Hmm dziwne we wzwodzie ok ale żeby się napełniał i bolał to na pewno nie jest normalne nie wiem co może być przyczyna 🤷‍♂️
 

NapletonBonaparte

Active member
Widziałem na jutjubie jak przebijają to i wyciągają ten płyn, ale sam nie kombinuj. Jak napiszesz do Tondela to bardzo chętnie zasugseruje Ci zabieg poprawkowy i będziesz o dwa koła lżejszy..
 

palejaksmok

New member
Widziałem na jutjubie jak przebijają to i wyciągają ten płyn, ale sam nie kombinuj. Jak napiszesz do Tondela to bardzo chętnie zasugseruje Ci zabieg poprawkowy i będziesz o dwa koła lżejszy..
A wiesz może jak się profesjonalnie nazywa taki zabieg gdzie wyciągają ten płyn? albo masz może linka na yt? szukałem czegoś podobnego, ale znaleźć nie mogę. A na zabieg poprawkowy się raczej nie zdecyduję, bo pewnie się jeszcze bardziej spartoli niż jest
 

Podobne tematy

Do góry