• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Prośba o poradę

Humanista

Active member
Jak wstawisz foty to się upewnimy. Ale luz, częściowe też może być ok, niektórzy wolą nawet. Możesz też skontaktować się z kliniką tego urologa, to powinno się kwalifikować na darmową poprawkę skoro na piśmie masz h&t, może mają jeszcze innych urologów w teamie.
 

morgan66

Active member
Z całym szacunkiem dominikS21 - ale ogarnij się :) - akurat poczytałem ten wątek - najpierw jeden bez sensu zalecił Ci zażywanie ostrego leku i brałeś, a teraz u drugiego nie wiesz do końca jak właściwie Cię obrzezano...Nie ustaliłeś tego? Stawiam intuicyjnie, że jadnak całkowicie (choć dopiero jak dasz fote to będzie wiadomo) -przy h/t może się podwijać i trzeba uważać na oponkę.
 
Ale znaczy jak mam się ogarnąć? Nie byłem pewien co do jakiś spraw czy leku, czy cięcia to się spytałem na forum o to, bo chyba od tego jest (nawiasem bardzo dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli).Cięcie mam na piśmie wpisane, ale po ludzku pierwszego dnia mam wątpliwości. Ogarnięcie się ma polegać na tym żeby więcej nikt tu o o nic nie pytał?
 

cichy13

Active member
Ale znaczy jak mam się ogarnąć? Nie byłem pewien co do jakiś spraw czy leku, czy cięcia to się spytałem na forum o to, bo chyba od tego jest (nawiasem bardzo dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli).Cięcie mam na piśmie wpisane, ale po ludzku pierwszego dnia mam wątpliwości. Ogarnięcie się ma polegać na tym żeby więcej nikt tu o o nic nie pytał?
Mordko bez stresu, dokładnie po to jest forum, żeby się doradzić. Wszystko bedzie dobrze i nic nie jest stracone, wstawisz foty to będzie jaśniej a do tego lekarza i tak się umów co Ci to robił no bo wiadomo 🙂
 

Arktik

Well-known member
Dostałem zalecenie wzięcia diklofenaku w dawce 100 mg do Levoxy 500 mg "bo tak się daje i nic się nie dzieje, a prostata przestanie boleć". No to przestała jak się patrzy. Dlatego piszę o ostrożności w stosowaniu diklofenaku, bo jest metabolizowany szlakami, którymi jest też metabolizowana Levoxa. Tak czy inaczej szkoda bić pianę na sucho, czasu się już nie cofnie. Najważniejsza jest ostrożność i wyczulenie na to, co mówią lekarze - bo nie zawsze mówią prawdę. Czasami po prostu przemawia przez nich pieniądz i buta, arogancja, przeświadczenie o nieomylności, które się może skończyć tragicznie.
Dokładnie nawet w ulotce tarvidu jak czytałem było żeby nlpz w czopkach nie brać jednocześnie masakra że konowały o tym nie mówią.
 

morgan66

Active member
Ale znaczy jak mam się ogarnąć? Nie byłem pewien co do jakiś spraw czy leku, czy cięcia to się spytałem na forum o to, bo chyba od tego jest (nawiasem bardzo dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli).Cięcie mam na piśmie wpisane, ale po ludzku pierwszego dnia mam wątpliwości. Ogarnięcie się ma polegać na tym żeby więcej nikt tu o o nic nie pytał?
Źle mnie zrozumiałeś i nie miał to być absolutnie jakiś atak na Ciebie tylko rada o podejście do lekarzy bardziej w stylu "ufaj, ale sprawdzaj" :) No bo dziwię się po prostu, że przed, w trakcie i tuż po zabiegu (zakładając znieczulenie miejscowe) nie pytałeś co będzie robił/robi/ i zrobił i po powrocie do domu masz wątpliwości.
 
Właśnie bo takie mini zamieszanie wyszło mi w gabinecie, ale już nie chciałem tu o tym pisać: bo urolog namawiał mnie na low and tight a ja się oczytałem, że większość osób ma h&t, On powiedział, że w sumie to dla niego zrobinie t&h jest łatwiejsze i decyzję podjęliśmy z urologiem już po podaniu znieczulenia, że h&t, i tak też wpisał na piśmie. I wiesz, wczoraj na świeżo po zabiegu jakieś plątały się po głowie watpilości w stylu "czy urologowi w tym zamieszaniu się to wszystko nie pomieszało i zrobił jednak styl l&t" tak w skrócie 😬
 

Humanista

Active member
Nope dobrze mówi, high na pewno i tight chyba też, bo nie ma aż tak dużo tej skóry w zwisie. Masz dużo tego wewn. napletka w zwisie, bo we wzwodzie widocznie dużo ci się zwiększa i ten napletek robi się płaski. A tak to w zwisie może trochę nachodzić na szwy i to jest normalne. W każdym razie doktor zrobił ci właściwy zabieg.
 
Czy to normalne, że szwy się podwijają? Bo taki wygląd penisa jak wyżej mam tylko kiedy odciągnę napletek. Przy zmianie opatrunku szwy się najczęściej chowają do środka i wygląda to jakbym miał częściowe tylko. Tzn. w opatrunku skóra się podwija i żołądź jest zasłonięta. Po zejściu opuchlizny żołądź będzie odsłonięty na stałe czy nie?
 
Czy to normalne, że szwy się podwijają? Bo taki wygląd penisa jak wyżej mam tylko kiedy odciągnę napletek. Przy zmianie opatrunku szwy się najczęściej chowają do środka i wygląda to jakbym miał częściowe tylko. Tzn. w opatrunku skóra się podwija i żołądź jest zasłonięta. Po zejściu opuchlizny żołądź będzie odsłonięty na stałe czy nie?
Bo się zastawiam że jak to jest zrobione, że w tym momencie mam zasłonięty żołądź napletkiem, a po wygojeniu to się jakoś naciągnie i będzie odkryty?
 
Jestem 6 dzień po zabiegu, szwy się chowają do środka I żołądź mam napletkiem zakryty. Nosić lepiej w ten sposób czy odciągnąć napletek i bandażować na szwy?
 

Podobne tematy

Do góry