• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam krótkie wędzidełko? Prośba o poradę

MagicWander

New member
Cześć, przychodzę tutaj z pytaniem, czy z moim penisem jest wszystko w porządku, jeśli jest bez erekcji to bez problemu mogę ściągnąć napletek, a podczas erekcji ściągnięcie napletka za żołądź jest bez problemu, ale poniżej to już od razu sprawia mi to ból i wędzidełko ciągnie górę żołędzia w dół. Czy wymagam jakiejś operacji penisa czy tak ma być? Dodatkowo jest takie zwężenie powodowane przez napletek. Nigdy nie byłem u urologa, a wizytę dopiero za miesiąc mam zaplanowaną. Seksu penetracyjnego jeszcze nie uprawiam, jedynie oralny.
Zdjęcia do oceny:
 

nope

Well-known member
Tak. Kwalifikujesz się pod nóż bez dwóch zdań. Pojdziesz do lekarza i zrobisz z tym porządek. Powodzenia.
 

Trolo

Well-known member
Moim zdaniem samo wydłużanie wedzidełka wystarczy bo ewidentnie od niego zaczyna się przewężenie. Zawsze później możesz zrobić sobie obrzezanie jeżeli efekt będzie słaby. Miałem podobnie i u mnie odblokował się napletek. Potem trochę rozciągania i gitarka.
 

mati12

Well-known member
Też uważam że do zrobienia wędzidełko plus częściowe obrzezanie z zachowaniem jak największej ilości napletka wewnętrznego
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak dla mnie to sama plastyka wędzidełka nie rozwiąże problemu. Masz tez ciasny pierścień i podciecie wędzidełka nie pomoże. Widac ze masz juz otwarte rany na napletku. Bedzie tylko gorzej sie obawiam.
 
Do góry