• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z podjęciem decyzji -typ cięcia

Arek111

New member
Cześć, to że muszę coś zrobić to jest chyba raczej pewne , ale zastanawiam się nad typem plastyki lub typem obrzezania. Zabieg prawdopodobnie będę robił w krk u dr. Drabiny . Co radzicie? Bo już mam metlik w głowie.


 

nope

Well-known member
Drabina ci doradzi. Ogarnięty jest. Normalnie obrzezanie całkowite i po temacie. Byle takie co oszczędza troche wewnętrznego napletka.
 

nope

Well-known member
Jak chcesz czesciowe to idz na stapler. Duzo spapranych przypadkow z czesciowego z tradycyjnymi szwami niestety powstaje. Zreszta chciales zeby ci doradzic to wyrazilem zdanie. Czym cie przeraza brak skóry?
 

Arek111

New member
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak to będzie bez skóry , cały odsłonięty itp , nawet jak masturbacja będzie wyglądać , czyli w skrócie wszystko .
 

latek777

Active member
Kolego wybij sobie z głowy obrzezanie częściowe, sam mam takie, ok skóry jest tyle, że właściwie wyglądam jakbym nigdy nie miał nic przy penisie robione, ale zwyczajnie lepsze jest obrzezanie całkowite, przy częściowym w opadzie wygląda słabo, tylko całkowite dobrze ci kolego radzę
 

nope

Well-known member
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak to będzie bez skóry , cały odsłonięty itp , nawet jak masturbacja będzie wyglądać , czyli w skrócie wszystko .
Da sie zyc nie ma co wymyslac. Masturbacja jest ciut inna ale to nie zmiana która wymaga aż takiej uwagi xd seks to akurat tak samo jak przed obrzezaniem. Chcesz częściowe to idz na stapler. Wybierz mądrze.
 

nope

Well-known member
Nic nie pisałem o problemach. Pisałem tylko o spapranych przypadkach których jest sporo i głównie opierają się na tym że za mało wąskiej skóry zostało wycięte lub za wąsko całość zszyta i opone wywala. Tymbardziej że większość lekarzy "magików" z forum zwyczajnie lepiej wychodzi całkowite niż częściowe.
 

latek777

Active member
Nic nie pisałem o problemach. Pisałem tylko o spapranych przypadkach których jest sporo i głównie opierają się na tym że za mało wąskiej skóry zostało wycięte lub za wąsko całość zszyta i opone wywala. Tymbardziej że większość lekarzy "magików" z forum zwyczajnie lepiej wychodzi całkowite niż częściowe.
Nope czyli jak szycie zbyt wąskie to zawsze wywali oponkę?
 

nope

Well-known member
Zdaje ci sie tylko. Czasem odnosze wrażenie po tym forum, że ludzie sie zbierają do tego zabiegu jak do amputacji nogi. Ja wiem że obrzezanie to jest nowość dla człowieka bo jednak ingerencja jest w czuły i ważny narząd ale to nie jest koniec świata żeby sie tak zastanawiac i kombinowac bog wie co, zdrowy rozsadek przedwszystkim.. Zastanawiać to sie można jak sie nie ma problemu ze względów medycznych. Jak masz problem to idziesz do dobrego lekarza robi co trzeba i sie cieszysz życiem. Obrz calkowite a czesciowe to tak na prawde kwestia gustu ale trzeba sie liczyc z tym że obrzezan czesciowych jest na pewno więcej nie udanych w porównaniu do całkowitych co nie zmienia też faktu że oba musi wykonywać gość co się zna na rzeczy a nie partacz no i grunt to żeby lekarz zostawił chociaż z te 2 centymetry węwnętrznego napletka i będzie wszystko git.
 

latek777

Active member
Kolego jeszcze jest ważna sprawa ile twój penis przyrasta w czasie erekcji, bo np niektórzy mają małego a we wzwodzie przyrasta sporo a lekarz może się zasugerować i zrobi za ciasno, nie polecam Ci obrzezania częściowego
 

nope

Well-known member
Takich rzeczy doswiadczonym lekarzom nie trzeba mówić. Oni mają swoje sposoby na sprawdzenie ile można skóry wyciąć i to wystarczy. Można jednak zasugerować jedynie że wolisz opcje luźniejszą niż napiętą skóre. Pójdziesz do drabiny to ci doradzi co i jak i opowie i wytlumaczy. Z tego co czytalem o nim to on odpowiada na wszelkie pytania i stara się coś tam doradzić więc bez stresu.
 

Podobne tematy

Do góry