Porady przed/po zabiegu

Witam, już za 2 dni mam zabieg i jeśli znajdzie się tu dobry człowiek i napisz kilka porad jakie stosować po zabiegu.
Ja np. wyczytałem tutaj na forum, że można dotykając lodem okolic krocza, ud pozbyć się niechciane rerekcji. Trzymać ptaka w górze po zabiegu.
Co jeszcze żeby to leczenie było "przyjemniejsze" i nie było powikłań oraz efekt wizualny był dobry?
 

rayedstar

New member
Stosuj sie do zaleceń lekarza, ptak w górę i tyle :) jezeli chodzi o wzwod to jest temat na forum, ja osobiście miałem przy łożku zimna butelkę z woda i gdy żołnierz wstawał to kładłem miedzy nogami i git. Każdemu indywidualnie sie goi a efekt wizualny to juz zależy od pracy lekarza. Grunt to pozytywne myślenie, bd dobrze
 

alfred666

New member
Przede wszystkim przygotuj sobie liste pytań i spytaj o wszyskto lekarza przed zabiegiem.

Co do moich rad:
- jeśli masz do wyboru sposób cięcia to poszukaj zdjęć w internecie i wybierz 2-3 wskazując, że chciałbyś, żeby mniej więcej tak to wyglądało. Zaznacz wyraźnie, czy chcesz obrzezanie całkowite czy częściowe. Czy zostawiać wędzidełko czy nie. Czy cięcie bliżej żołędzia (niskie cięcie) czy dalej (wysokie).
- niech ktoś z Tobą pojedzie na zabieg, żeby Cie odwieźć lub weź taksówkę
- jeśli jescze nie kupiłeś to kup 2 pary slipek, bo będziesz musiał nosić slipy 1-2 tyg.
- jak lekarz powie, że już możesz bez opatrunku śmigać z ptakiem w pozycji naturalnej to tak rób, żeby wszystko oddychało i szybciej się goiło
- co do erekcji - przez miesiac całkowity celibat. przez pierwszy tydzień będą Cię budzić nocne erekcje. Rada ode mnie: wstawaj od razu wtedy z łóżka i się przechadzaj/stój - dużo szybciej spada erekcja. Ja budziłem się 5x w nocy przez pierwsze 5-6 dni. Przed pójściem spać zawsze idź najpierw oddać mocz - z pełnym pęcherzem łatwiej o nocne/ranne wzwody. Z lodem sie nie bawiłem.
- jeśli to możliwe weź kilka dni wolnego

Swoje ptyanie:L
Co jeszcze żeby to leczenie było "przyjemniejsze" i nie było powikłań oraz efekt wizualny był dobry?

Możesz zadać lekarzowi, podpowie pewnie coś.
Pamiętaj, że u każdego inaczej się goi, w innym tempie i głównie zależy od tego, jak się potnie lekarzowi. Niektórzy wycinają wręcz dzieła sztuki inni niekoniecznie ;)
 
Do góry