• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Aktualizacja miesiac po obrzezaniu. Porady i pomoc? ZDJĘCIA

LorenzoInsigne

New member
Witam.
Mam nadzieję, że dobrze wrzuciłem fotki.
Jestem 4 dni po częściowym obrzezaniu.
Mam kilka pytań.
Po 1 czy mam za krótkie wędzidełko i z tym też będę musiał iść?
Po 2. Czy wszystko OK mi się tam robi? Jak widać, wiadomo, to obrzezanie i mam odkryty kawałek żołędzia, ale czy to z czasem, jak np. znikną szwy, to bardziej mi się skóra nałoży? Jak widać na jednym ze zdjęć, szwy są nowe więc je widać spod skóry, może też dlatego nie mogę do końca naciągnąć. No i przed obrzezaniem, jak to powiedzieć, miałem hm normalny napletek i widać było "końcówkę skóry. A teraz hm po tym szyciu to nie wiem teraz gdzie kończy się napletek, czy po zagojeniu i odpadnięciu szwów to się jakoś poprawi? Teraz JW na zdj napletek tam gdzie się konczy jest jakby podwoina skora.





 

dandoo

Active member
Powiem tak ja mam trochę właśnie tak podobnie jak chce nałożyć na żołędź i jestem. Ok 7 miesięcy po, trochę ci to zejdzie ale nie do końca chyba, ogólnie robota wydaje się ok ale pewne jesteś groverem jak ja to znaczy we wzwodzie mocno rośnie ci penis stąd jest tak a nie inaczej, nie będzie ci napletek nachodził w całości na żołędź będziesz miał częściowo zakryty ale czubek żołędzia zawsze zobaczysz ogólnie wydaje mi się że masz dużo estetyczniej niż ja gdzie robiłeś zabieg? Jak dla mnie wygląda to ładnie
 

LorenzoInsigne

New member
Powiem tak ja mam trochę właśnie tak podobnie jak chce nałożyć na żołędź i jestem. Ok 7 miesięcy po, trochę ci to zejdzie ale nie do końca chyba, ogólnie robota wydaje się ok ale pewne jesteś groverem jak ja to znaczy we wzwodzie mocno rośnie ci penis stąd jest tak a nie inaczej, nie będzie ci napletek nachodził w całości na żołędź będziesz miał częściowo zakryty ale czubek żołędzia zawsze zobaczysz ogólnie wydaje mi się że masz dużo estetyczniej niż ja gdzie robiłeś zabieg? Jak dla mnie wygląda to ładnie
Dziś byłem na kontroli. Jak wyżej mówisz, wszystko jest ładnie, pięknie, dobrze się goi. Polecam dr. Pawlika z Poz.
 

LorenzoInsigne

New member
Witam.
Mam nadzieję znów nie spamować, ale to będzie w takim razie mój ostatni post, zresztą i tak niedługo idę na następną kontrolę. Już taką końcową, ale chciałbym się Was zapytać, co sądzicie o tym, czy jest, jak myślę, czy może na szczęście się mylę.
Za 3 dni będzie miesiąc od zabiegu częściowego obrzezania. Wszystko ładnie zrobił, estetycznie, co zresztą już było chwalone tu na forum. 😀 goi się też super. No i czasem z ciekawości, jak to wygląda, powoduję u siebie erekcję. Penis staje, napletek sam się zsuwa z członka. Ale właśnie po 1. nie wraca, jak chcę go zsunąć na żołądź. Wiem, że mam mniej napletka, ale coś jest, co możnaby zsunąć. A z drugiej strony jest opór, jak chcę dalej pociągnąć napletek z dół. O co chodzi? Czy mimo obrzezania mam jeszcze napletek do poszerzenia? A może poczekać, samo się poprawi? Może, jak szwy wypadną? Jak chcę wrócić skórę na "grzyba" to muszę poszerzać palcami i tak wywijać napletek. Załączam zdjęcia.






 

Trolo

Well-known member
Kolego do seksu masz mieć napletek zsunięty poza żołądź i tam ma pozostać. Jak chcesz się masturbować "ruszająca skórą" to po obrzezaniu tylko tą która pozostała na trzonie penisa, ewentualnie nawilżenie i suwasz ręką po całym penisie. Z czasem na pewno się rozciągnie trochę ten napletek i będzie luźniej pod żołędzią.
 
Pierwsze posty dodałeś około 4.11 , dziś 28.11, szwy powinny siedzieć zazwyczaj 2 tygodnie max 3, jeśli nie wypadły zgłoś się do lekarza i zrób coś z tym albo sam spróbuj wyciągnąć , już siedzą długo za długo
 
Ostatnia edycja:

Trolo

Well-known member
Lekarz rodzinny nie jest od wyciągania szwów, tylko poradnia chirurgiczna. Jeżeli robiłeś prywatnie powinieneś dostać informację jakie masz szwy i kiedy udać się na ich usunięcie. Jeżeli rozpuszczalne to sam powinieneś je usunąć w okolicach 3 tyg. po zabiegu.
 

LorenzoInsigne

New member
Lekarz rodzinny nie jest od wyciągania szwów, tylko poradnia chirurgiczna. Jeżeli robiłeś prywatnie powinieneś dostać informację jakie masz szwy i kiedy udać się na ich usunięcie. Jeżeli rozpuszczalne to sam powinieneś je usunąć w okolicach 3 tyg. po zabiegu.
Prywatnie byłem. Tydz. po byłem na kontroli. To są rozpuszczalne. Mówił, że ok. mies.
 

Podobne tematy

Do góry