• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Poprawka obrzezania v2

nope

Well-known member
Czemu nie chcesz wybrać dra Tondla? Sprawdzony gość tutaj jest mnóstwo robót wstawionych w jego wykonaniu i robi perfekto. Gdybym szedł sie obrzezać drugi raz bo już jestem po to wybrałbym teraz tondla xd
 

max11400

Active member
Czemu nie chcesz wybrać dra Tondla? Sprawdzony gość tutaj jest mnóstwo robót wstawionych w jego wykonaniu i robi perfekto. Gdybym szedł sie obrzezać drugi raz bo już jestem po to wybrałbym teraz tondla xd
Był tu tez jeden głośniejszy temat na forum, nie chce mi się szukać, więc możesz przejrzeć zakładkę forum "po zabiegu" i tam dr Tondel poprawiał gościowi zmasakrowanego przez NFZ fiuta i naprawdę zajebiscie to wyszło.
 

OstryCieńMgły1337

Active member
Przede mną tez zabieg obrzezania (jeszcze bez terminu), i raczej tez skłaniałbym się do tight niż do loose, ale jestem ciekaw różnic właśnie, jak koledzy piszą wyżej (skora bardziej naciagnieta itp). Zastanawiam się również czy high czy low. Jak to jest u Ciebie dokładnie?
Ja mam raczej low and loose. W spoczynku lekko przykryta żoładź a we wzwodzie mogę przesuwavmć napletkiek do połowy
 

MKD

Active member
Ja do Tondla mialem niby blisko bo 50km a i tak wybralem innego urologa bo Tondel z tego co sie naczytalem slynie z ciecia low a ja koniecznie chcialem high no i oczywiscie tight. Ktos tam kiedys nawet pisal, ze chcial high a nie zrobil mu tak bo sie ponoc nie dalo.

Nie jest on jedyna opcja w Polsce. Najwazniejsze to nie isc na NFZ do losowego chirurga tylko do takiego z doswiadczeniem i pozytywnymi opiniami. Taki zabieg przechodzi sie tylko raz wiec lepiej zeby bylo porzadnie
 

nope

Well-known member
Zapomnialem dopisac. Ostry cien ja bym tu nic nie poprawiał bo jest okej. W wzwodzie na pewno sie to dobrze rozciąga. Ja bym nie ryzykował :)
 

nope

Well-known member
Ja uwazam ze jak w wzwodzie to wygląda ok w sensie blizny, nic cie nie boli i nie ma zadnych problemow to bym ruchal i cieszyl sie zyciem ;)
 

MKD

Active member
Najwazniejsze zeby sprzet dzialal i wygladal we wzwodzie. Osobiscie raczej bym sie nie zdecydowal na poprawke bo to jednak za duzo problemow
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Poprawka obrzezania Obrzezanie 4
A Poprawka obrzezania Obrzezanie 22
A Poprawka obrzezania, 2 dzień po zabiegu Obrzezanie 22
O Poprawka obrzezania Obrzezanie 8
F Poprawka obrzezania Obrzezanie 3

Podobne tematy

Do góry