Pół roku po zabiegu H&T

Ihor1

New member
Witam wszystkich. Jestem prawie pół roku po zabiegu obrzezania, wstępnie rozważalem tylko zabieg wędzidełka, ponieważ było za krótkie( a w zasadzie niewystarczające dla dlugiego napletka) ale po konsultacji z urologiem i kilku przebytych przeze mnie infekcji bakteryjnych, wykonano zabieg obrzezania całkowitego z usunięciem wędzidełka. Sķóra która została jest bardzo ciasno zszyta i w erekcji przesuwa sie zaledzwie o kilka milimetrów, natomiast w spoczynku żołądz pozostaje calkowicie odsłonięta i nie ma możliwosci zeby schowala sie pod skórą. Jeżeli ktos przechodzi ten etap i ma jakies pytania związane z leczeniem, chetnie pomogę bo mnie tez to forum mocno pomogło w leczeniu i z doswiadczen innych nalezy korzystać. Załączam zdjęcia przed i po:

Przed

Po:

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ihor1

New member
Zabieg wykonywał dr W. Tondel, cena nie najniższa ale warto, żadnych problemów, jasne zalecenia, których wystarczy przestrzegać. Szwy utrzymywaly się ok. 3 tygodni do 1 miesiąca. W momencie kiedy miejsce szycia juz bylo zrośnięte sam wyjmowalem pojedyńcze szwy ale męczylem ich jakos bardzo. Ten etap najlepej przeczekać i samo się zagoi/rozwiąże. Aha i do przemywania rany po zabiegu używalem tylko Octenisept w sprayu, nie stostowalem moczenia w żadych rumiankach czy korze dębu i możlwie że z tego powodu szwy byly dosyć długo.

Ihor1

New member
Szwy zacząłem wyciągać po 2,5 - 3 tygodniach i odrazu po ich wyjęciu zaczalem smarować maścią Bliznasil przez ok 3 tygodnie. Potem kupolrm przepisany przez lekarza Silarum i stosowalem przez kolejne 3 tygodnie. Blizna prawie niewyczuwalna w dotyku poza jedym miejscem ale czas zrobi swoje, możliwe że bede smarował jeszcze bliznasilem, bo imo przyniósł lepszy efekt albo tylko mi sie wydaje bo stosowalem go jako pierwszą z maści. Więcej zdjęć sprzed leczenia nie posiadam, te które wrzuciłem powinny się otwierać;)

stuiverke

New member
witam, czy do dr. Tondel można najzwyczajniej napisać w sprawie ewentualnej korekty korekty obrzezania? jaki jest adres email?

Ekstra efekt, idę we czwartek do Poznańskiego Czarodzieja i chcę dokładnie czegoś takiego (high&tight tylko zostawić wędzidełko - jeśli będzie możliwość). Powiedz mi proszę po jakim czasie 'wznowiłeś aktywność'?

Do góry