• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pół roku po zabiegu - duża blizna na połowie członka

nor

New member
Jestem pół roku po całkowitym obrzezaniu low & tight. Po tym stosowałem maść dermatix.

Prawa strona wygląda jak dla mnie OK, ale z lewej pozostała mocno widoczna blizna. W zwodzie jest ona twarda, gruba, i patrząc od przodu widać że tak coś odstaje. Nie mam wrażenia by zmniejszało się to z czasem.
Dzisiaj byłem z tym u mojego urologia i stwierdził że mogę stosować maść contractubex lub od razu umówić się na poprawkę gdzie ten fragment będzie rozcięty i zszyty ponownie. Wybrałem drugą opcję ale teraz sam nie wiem i się waham czy może dać szansę jeszcze maści? Nie ukrywam że nie mam ochoty być znowu cięty. Obawiam się też że jak zostanie usunięty kawałek skóry to linia cięcia będzie bliżej żołędzia niż z drugiej strony, a więc nierówno, a już i tak mam wrażenie że jest trochę na skos bo tak się jakoś zrosło niefortunnie.

Zdjęcia przy takim 80% wzwodzie.


Imgur: The most awesome images on the Internet

Myślicie że maść jest w stanie to w jakimś znaczącym stopniu wyrównać? Nie łudzę się że całkowicie niewidocznie ale by chociaż to łączenie było gładkie, a nie w formie górki i grudek które tak odstaje tym bardziej im większa erekcja?
 

asentrix

New member
Jestem 1,5mies. po zabiegu i nie wiem, czy moja blizna nie będzie wyglądała trochę podobnie, z lewej strony też mam taki fragment odstający. Ja bym na pewno próbował najpierw z maścią. Na skalpel nigdy nie jest za późno. A tak po za tym, przeszkadza ci to w czymś, boli, utrudnia jakieś czynności?
 

Podobne tematy

Do góry