• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pół roku po zabiegu - oponka...

Maxwell_ac

New member
Witam! Zwracam się z pytaniem o oponkę po zabiegu obrzezania. Jakieś pół roku temu miałem zabieg poprawiający (miałem w dziecinnstwie stulejke jednak zabieg ten nie skończył sie do końca pomyślnie. Parę lat później zauważyłem że nie mogę ściągnąć napletka podczas wzwodu). Zatem udałem się do drugiego lekarza w celu poprawki. Wyciął mi kawałek tego napletka i wszystko goiło się elegancko, a sam lekarz zapewniał że partnerka będzie zadowolona. Niestety, do tej pory pozostaje oponka, która stoponiowo się zmniejszała ale ostatnio wydaje mi się że stanęło w miejscu. Oponka nie jest taka duża ale jednak jest. Co ciekawe jest ona miękka. Wyczytałem gdzieś na forach że jeśli ta oponka jest miękka to znaczy że się goi. Czy zatem to jeszcze zniknie? Dodam że podczas leczenia po zabiegu oponkę smarowałem maścią Lioton 1000 oraz moczyłem w soli z jodem. Na kontrolę dopiero będę mógł przyjść po świętach.
 

Podobne tematy

Do góry