• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Poprawka obrzezania

Tamaczek

New member
Witam, niedługo minie rok po obrzezaniu i ogolnie jest bardzo krzywo przez co chcialbym to poprawić. Moje pytanie jest takie czy istnieje możliwość poprawki staplerem? Czy ewentualnie mozexie polecic jakiegos lekarza ktory specjalizuje się w tej metodzie zeby umowic sie na konsultacje?
 

Bananowiecc

New member
Też myślę o poprawieniu mojego wariata. Jestem obrzezany high and loose i nie moge na niego patrzeć :/ a minęło już z 2-3 lata. Powód ? Na flaku skóra z jednej strony jest aż wisząca, linia cięcia jest krzywa. I może to dziwnie zabrzmi ale mam ciemniejszą karnacje i to przejście do wewnętrznego napletka jest strasznie widoczne :(
imgur-
 

Trolo

Well-known member
Ja tu na zdjęciach nie widzę nic do poprawiania, z tego dochodzenia do ideału może potem się zrobić jakiś problem. Chyba że to Twoje narzędzie pracy, czy tam do zarabiania pieniędzy to wtedy pewnie się liczy wygląd penisa. A jak nie to serio nie bawiłbym się w poprawki.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Poprawka obrzezania Obrzezanie 22
A Poprawka obrzezania, 2 dzień po zabiegu Obrzezanie 22
O Poprawka obrzezania v2 Obrzezanie 69
O Poprawka obrzezania Obrzezanie 8
F Poprawka obrzezania Obrzezanie 3

Podobne tematy

Do góry