• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Poprawka obrzezania

Bananowiecc

New member
A co tobie też zjebali
Trochę tak :/ Chociaz jestem ciekaw twojej opini jak też byłeś 2 raz cięty. W moim przypadku ilośc skóry jest za duża i linia cięcia jest nierówna czyli z jednej strony jest poduszka flak nadmiar skóry a z drugiej strony tego już nie ma. Może to już taka moja anatomia ciężko powiedzieć
 

flader

Active member
Trochę tak :/ Chociaz jestem ciekaw twojej opini jak też byłeś 2 raz cięty. W moim przypadku ilośc skóry jest za duża i linia cięcia jest nierówna czyli z jednej strony jest poduszka flak nadmiar skóry a z drugiej strony tego już nie ma. Może to już taka moja anatomia ciężko powiedzieć
Spoko poprawka, ale to nie jest low and tight, coś bardziej medium and tight. Wygląda bardzo ładnie.
 

MarcinBbb

Member
Bananowiec uważam ze bardzo dobrze to wyglada. Masz dużo wewnętrznego napletka i zrobione Loose przy tym obrzezaniu skóra ma luz w trakcje penetracji co daje tez super przyjemność ( tego właśnie najbardziej mi brakuje, mam poprostu ciężko dojść😕).
Poza tym przy moim Tight zdążają sie podrażnienia pochwy u partnerki, ale też potrzebuje naprawdę długo do orgazmu i nie zawsze dochodzę.
Przy kolejnym cięciu masz ryzyko ze coś pójdzie zle, mogą szwy puścić i wiele innych rzeczy.
Jesli pójdziesz do lekarza po poradę to on będzie namawiał do zabiegu , bo to dla niego łatwa kasa.
Tez byłem 2 razy cięty, przy pierwszym zabiegu szycie było tragiczne lekarz nawet się nie postarał a obiecywał cuda żeby tylko kasę wyciągnąć, oczywiście zabieg robiony prywatnie .

To moje zdanie, zrobisz jak uważasz.
 

Bananowiecc

New member
Spoko poprawka, ale to nie jest low and tight, coś bardziej medium and tight. Wygląda bardzo ładnie.
No to jestem 1 raz cięty niby jako high and loose bardziej mnie denerwuje jak na flaku jest dużo tej skóry jest ona nierówna z jednej strony więcej z jednej mniej. Ale możliwe, że przesadzam i szukam dziury w całym czyli zaczyna się dążenie do perfekcji :D
 

Bananowiecc

New member
Bananowiec uważam ze bardzo dobrze to wyglada. Masz dużo wewnętrznego napletka i zrobione Loose przy tym obrzezaniu skóra ma luz w trakcje penetracji co daje tez super przyjemność ( tego właśnie najbardziej mi brakuje, mam poprostu ciężko dojść😕).
Poza tym przy moim Tight zdążają sie podrażnienia pochwy u partnerki, ale też potrzebuje naprawdę długo do orgazmu i nie zawsze dochodzę.
Przy kolejnym cięciu masz ryzyko ze coś pójdzie zle, mogą szwy puścić i wiele innych rzeczy.
Jesli pójdziesz do lekarza po poradę to on będzie namawiał do zabiegu , bo to dla niego łatwa kasa.
Tez byłem 2 razy cięty, przy pierwszym zabiegu szycie było tragiczne lekarz nawet się nie postarał a obiecywał cuda żeby tylko kasę wyciągnąć, oczywiście zabieg robiony prywatnie .

To moje zdanie, zrobisz jak uważasz.
Dzięki za opinię może naprawdę szukam dziury w całym i dążę do perfekcji w wyglądzie penisa. Chyba właśnie taki jest pierwszy stopień do ładowania coraz to większej kasy w medycynę estetyczną (trochę jak u kobiet :D). Może idzie się przyzwyczaić do nadmiaru zwisającej skóry. Dzięki wielkie za pomoc !
 

3xcięty

Active member
W zwodzie wygląda spoko, nie wiem czy coś bym ruszał, ale jeśli już, idz do dobrego lekarza polecanego na forum i wytnij trochę skóry, żeby zrobić high&tight
 

Bananowiecc

New member
W zwodzie wygląda spoko, nie wiem czy coś bym ruszał, ale jeśli już, idz do dobrego lekarza polecanego na forum i wytnij trochę skóry, żeby zrobić high&tight
Też od dłuższego czasu o tym myślałem boałem się że to już lekka przesada że wpadam w kompleksy no taka jest medycyna estetyczna lubi przytulić $$ jestem ciekaw czy oda się wtedy lekarzow z mojego highand loose na low and tight bo jednak w 2 przypadku jest możliwość że zacznie coś ciągnąc przy silnej erekcji
 

nope

Well-known member
Chlopie dobrze to wyglada bardzo i wiele osob by chcialo miec taki efekt. Zrobisz jak uwazasz ale tutaj nie ma co poprawiac moim zdaniem. I przynajmniej ciecie high takie solidne i duzo wewn napletka.
 

Bananowiecc

New member
Chlopie dobrze to wyglada bardzo i wiele osob by chcialo miec taki efekt. Zrobisz jak uwazasz ale tutaj nie ma co poprawiac moim zdaniem. I przynajmniej ciecie high takie solidne i duzo wewn napletka.
Czyli przejście na low i tight jest równoznaczne z pozbyciem się wewn napletka? Część osób wspomina o mniejszych doznaniach początkowych bo efekt finalny jest tak czy tak zakończony wytryskiem.
 

nope

Well-known member
high - ciecie daleko od zoledzi ( duzo wewn napletka) czyli tak jak masz teraz.
low - ciecie blisko zoledzi i wyciecie duzej ilosci wewn napletka ( zalozmy ze np pol centa albo cent od zoledzia to low )
Jak chcesz cokolwiek poprawiac to jedynie z high&loose na high&tight a i tak bym sie mocno zastanowil bo masz bardzo ładną blizne estetycznie i szycie jest ładne, dlatego bym nie ruszał.
 

nope

Well-known member
Co do doznan... Temat rzeka. Ja zawsze odradzam ciecie low bo uwazam ze wewnetrzny napletek daje duzo doznan i jestem zdania ze lepiej to miec niz nie miec. Samo to ze czlowiek obrzezany jest to juz duzo ma wyciete to lepiej zawsze ta rozowa skorke tez zachowac. Glowa tez gra swoje wiadomo. Jak już robić low to takie jak robi np tondel. Na pewno nie takie ze linia ciecia jest schowana w rowku zazolednym a wewnetrdny wyciety caly w pień
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Poprawka obrzezania Obrzezanie 4
A Poprawka obrzezania, 2 dzień po zabiegu Obrzezanie 22
O Poprawka obrzezania v2 Obrzezanie 69
O Poprawka obrzezania Obrzezanie 8
F Poprawka obrzezania Obrzezanie 3

Podobne tematy

Do góry