Poprawka obrzezania

Witam,

14 czerwca 2019 roku miałem wykonany zabieg obrzezania w klinice LuxMed przy ul.Puławskiej w Warszawie przez doktora Daniela Leszczyńskiego. Zabieg przebiegł pomyślnie, bez większych komplikacji po zabiegowych.
Nie przedyskutowaliśmy z lekarzem natomiast stylu samego obrzezania(wtedy się tym nie interesowałem) i obecnie mam styl Low&Loose(tak mi się przynajmniej wydaję). Skóra w spoczynku jest bardzo przesuwalna, a w trakcie erekcji jestem w stanie dociągnąć ją do połowy żołędzi. Sprawa, która mi doskwiera to wygląd "sprzętu" w stanie spoczynku. Skóra ma tendencje do przykrywania całej żołędzi lub żołądź cofa się pod skórę, co dla mnie wygląda paskudnie.
Będąc u kilku urologów każdy stwierdził, że pomocne może okazać się zrzucenie wagi z czym nie mogę się nie zgodzić, bo rzeczywiście mam dosyć sporą nadwagę(nie będę się chwalić ile :) ) i zalecili mi zrzucenie zbędnych kilogramów. Jeden z lekarzy powiedział, że jeśli to nic nie pomoże to wykona zabieg abdominoplastyki.
Chciałem dowiedzieć się czy zmiana stylu z Low&Loose na Low&Tight jest możliwa, czy może rozwiązać problem i z jakimi trzeba liczyć się konsekwencjami?
Z moim prąciem jest problem jak na załączonym obrazku.(Zdjęcie jakiegoś pacjenta z USA, ale u mnie sytuacja wygląda niemal identycznie)

Napisałem również do Dr Tondla w Poznaniu via Email o ocenę sytuacji.

Drugą, nudniejszą sprawą jest rozmiar. W stanie spoczynku to jakieś 7-8[cm], we wzwodzie 12-13[cm]. Nie wiem czy poprawnie mierzę i chyba poproszę lekarza o właściwy pomiar.

We wzwodzie:

Z góry dzięki za pomoc
 
Wydaję mi się jeszcze, że mam tak zw "webbing" zrost skóy moszny od spody penisa i tak jakby wzgórek łonowy, a raczej nadmiar tkanki więził w pewien sposób mosznę i całość nie znajdowała się pod odpowiednim kątem w stanie spoczynku.
 
Odczucia ok. Można dłużej. Orgazmy imo silniejsze.
Jedyny minus to brak spontanicznych wzwodów, ale to nie stanowi dla mnie akurat problemu. Frustruję mnie w stanie spoczynku. Jeśli to Low and Loose to chciałbym na Low and Tight zmienić nawet minimalnym kosztem uczuć
 
Nie mam wędzidełka. Seks jeszcze nie. Masturbacja git. 16.07 konsultacja odnośnie poprawki z L&L na L&T, zrzucić kaban i na łowy ;). Jak masz pytania bardziej szczegółowe to priv. Odpowie ktoś jeszcze?
 

NapletonBonaparte

Active member
W sumie to ciężko tu coś jeszcze dopisać. Zrobiłeś zabieg, średnio jesteś zadowolony, umówiłeś się na poprawkę.

Wzorowy forumowicz, może dostaniesz odznakę dzielnego pacjenta. :ROFLMAO:

(hehe)
 
Do góry