Po zabiegu wydłużenia wędzidełka

awizo

New member
Witam, aktualnie jestem dwa tygodnie po zabiegu wydłużenia wędzidełka. Dziś rozpuścił mi się ostatni szew. Mogę swobodnie ściągać napletek w spoczynku oraz częściowego wzwodu. Jednakże podczas pełnego wzwodu gdy ściągnę napletek to odczuwam, że wędzidełko jest mocno napięte. Ponadto napletek nie zawsze zatrzymuje się na rowku za żołędziem. Czy istnieje szansa, że wędzidełko jeszcze się rozciągnie czy raczej będę musiał poddać się kolejnemu zabiegowi? Pozdrawiam.
 

Rufus

New member
Witam
Jako że mam podobne pytanie podłączę się do Twojego tematu o ile to nie problem?
Też jest 2 tyg. po zabiegu plastyki wędzidełka jeszcze kilka szwów zostało ale, wydaje mi się że do końca nie jest tak jak bym chciał, podczas spoczynku skóra schodzi elegancko ale podczas zwodu skóra zachowuje się podobnie jak przed zabiegiem czyli schodzi trochę pod rowek żołędzi i czuję już dyskomfort nie chcę ciągnąć go mocniej żeby coś się nie uszkodziło, pytanie brzmi jak u autora tematu czy to normalne i się będzie rozciągało z czasem ? czy po prostu trzeba będzie znowu coś ciąć i szyć ?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wędzidełko ma to do siebie ze sie nie bardzo poddaje rozciąganiu. Taka jaka jego długość tyle sie napnie i koniec. Nie zawsze wydłużenie rozwiązuje problem, dlatego lekarze nieraz wycinają całkowicie. Najlepiej udać się na wizytę kontrolną do lekarza i niech powie co myśli.
 

Rufus

New member
Panowie którzy mieli robiony zabieg na samym wędzidełku może coś podpowiedzą czy to się trochę rozciąganie po kilku tygodniach? Może jakieś ćwiczenia?
 
Ostatnia edycja:
Do góry
TOPlist