• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po jakim czasie od wykonania zabiegu wydłużenia wędzidełka moge zgłosić sie na plastykę napletka.

Bartekpa

New member
Mój lekarz stwierdził że wedzidelko jest zbyt krótkie co powoduje problem a raczej uniemożliwia ściągnięcia napletka we wzwodzie jestem już po zabiegu (6 dni temu) I wydaje mi się że problem pozostał no chyba że musi się rozciągnąć wszystko I wygoic.
 

Bartekpa

New member
We wzwodzie mogłem przez zabiegiem odkryć tak 1/4 zoledzia. Teraz nie próbuje jeszcze we wzwodzie ściągać jakoś mocno.
 

nope

Well-known member
Teraz jak jestes tyle dni po zabiegu to napletek bedzie gorzej smigal wiec sie nie sugeruj. Pelne wygojenie ? Nwm u jednego to bedzie 3 tygodnie a u drugiego 5. Ale taki standardowy okres gdzie wiekszosc lekarzy podaje to 4 tygodnie. Mi ostatni mini strupek z wedzidelka odpadl pomiedzy 4 a 5 tygodniem. Musisz dopytac lekarza kiedy zabieg byłby możliwy kolejny ewentualnie.
 

Bartekpa

New member
Czyli mówisz że wedzidelko może wystarczyć, dobra dzięki za Info jesli będę wiedział już czy to wystarczyło czy nie to dam znać.
 

Podobne tematy

Do góry