• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu wydłużenia wędzidełka- pytanko.

cichy13

Active member
Witam, tydzień temu miałem zabiegu wydłużenia wędzidełka. Problem był taki, że wędzidełko było za krótkie i "ciągnęło" żołądź co było bardzo nieprzyjemne. Oprócz tego mam/miałem też trochę ciasny pierścień i po wydłużeniu czuję że żołądź przechodzi zdecydowanie łatwiej co oczywiście cieszy, martwię się tylko czy we wzwodzie będzie tak samo? Jest to dla mnie bardzo już denerwujące bo chciałbym "coś" podziałać. Czy jeśli wydłużone zostało wędzidełko ale pierścień jest ciasny choć jest już lepiej tak jak mówię ale martwię się o to jak to będzie wyglądać we wzwodzie. Jest ktoś w stanie się odnieść kto miał podobnie, będę bardzo wdzięczny. Załączam dwie foty. Dziękuję.
 

nope

Well-known member
Ciezko powiedziec. Okaze sie dopiero jak sie podgoisz co bedzie w wzwodzie ale na nie pocieszenie powiem to juz widzialem dosyc sporo razy tutaj na forum ze urolog stwierdzil ze wystarczy zrobic wedzidelko i pierscien zniknie a to nie ma czesto z tym nic wspolnego i sie trzeba ciachac drugi raz.
 
Do góry