• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu wydłużenia wędzidełka

billz

Member
Witam
W sobotę 16 lipca miałem zabieg prywatny wydłużenia wędzidełka. Trwał 10 minut. Lekarz wydłużył o 1,5 cm i zszył czterema szwami. Po zabiegu dostałem jedynie maść na szybkie wyleczenie ran, które mam smarować przez 7 dni co dwa razy na dzień. Przez okres gojenia żadnego wysiłku oraz intymnych baraszkowań.
Wrzucę zdjęcia jak to wygląda po zabiegu. Proszę w odpowiedzi o informacje czy dobrze się goi.
 

billz

Member
Witam
W sobotę 16 lipca miałem zabieg prywatny wydłużenia wędzidełka. Trwał 10 minut. Lekarz wydłużył o 1,5 cm i zszył czterema szwami. Po zabiegu dostałem jedynie maść na szybkie wyleczenie ran, które mam smarować przez 7 dni co dwa razy na dzień. Przez okres gojenia żadnego wysiłku oraz intymnych baraszkowań.
Wrzucę zdjęcia jak to wygląda po zabiegu. Proszę w odpowiedzi o informacje czy dobrze się goi.

Nie wiem jak wrzucić tu zdjęcie :confused:
 

billz

Member
Z lewej strony mam opuchnięte. Nic nie boli jedynie szwy lekko czasem ukują. A i mam nosić 10 dni do góry. To raczej normalne. Podobnie miałem w 2015 roku gdy miałem obrzezanie częściowe. Przez to czułem się jak w raju, ale podczas seksu bądź masturbacji czułem ucisk i szarpanie. Minęło pare dobrych lat jak zdecydowałem się w tym roku na wydłużenie wędzidełka. Panowie nie ma czego się bać. Jeśli chcecie być sprawni to idźcie jak najprędzej do urologa. Nie ma co zwlekać.
 

nope

Well-known member
Dobra decyzja : ) btw na jakiej zasadzie ci urolog wydluzyl wedzidelko? Bo z tego co mi wiadomo można tylko usunąć.
 

billz

Member
Wedzidelka się nie usuwa przy wydłużeniu. Jedynie przy całkowitym obrzezaniu bo jak wiadomo to nie ma się napletka. A wędzidełko właśnie trzyma go ze żołędziem.
 

latek777

Active member
ja też się zbieram do zrobienia porządku z wędzidełkiem bo jednak trochę mnie ciągnie w czasie akcji a nie chcę mieć niepotrzebnych atrakcji typu zerwanie
 

nope

Well-known member
Nie chce sie czepiać bo robota wygląda ok ale urolodzy czasem tak mówią a w rzeczywistosci jest usuwane częściowo lub w całości. Wędzidełka się nie da wydłużyć.
 

latek777

Active member
Wedzidelka się nie usuwa przy wydłużeniu. Jedynie przy całkowitym obrzezaniu bo jak wiadomo to nie ma się napletka. A wędzidełko właśnie trzyma go ze żołędziem.
czyli jeśli mam obrzezanie częściowe to będzie trzeba zrobić obrzezanie całkowite jeśli chcę usunąć wędzidełko?
 
Do góry