• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu wydłużenia wędzidełka

billz

Member
Pamiętajcie aby iść do urologa co ma same bardzo dobre opinie. Nawet czy to jesteście z małego miasteczka czy ze wsi pamiętajcie aby znaleźć takiego z duzego miasta. Ja specjalnie jechałem do Poznania na zabieg bo u mnie w mieście żaden lekarz nie jest dobry.
 

nope

Well-known member
Nie ma Panowie znaczenia czy calkowite czy czesciowe w kwestii wedzidelka. Albo jest okej i urolog je zostawia albo przycina troche lub usuwa całkiem... Mozna miec nawet low & tight calkowite z zachowanym wędzidełkiem.
 

nope

Well-known member
I nie. Nie trzeba miec obrzezania calkowitego żeby wyciąć wędzidełko. Można nawet nie robić obrzezania i miec zdrowy napletek a wedzidelko usunąć całkowicie...
 

nope

Well-known member
No tak bo ci nie obeznani w temacie to tna jak leci i wybieraja tylko pomiedzy calkowitym lub czesciowym a masz do wyboru jeszcze style obrzezania jak daleko jest polozona blizna od zoledzia i ile sie zachowuje wewnętrznego napletka co ma dość duże znaczenie. Swoją drogą wstaw fotki jak się zagoisz bo ja dalej jestem zdania że wędzidełko masz częściowo lub calkowicie usunięte 😁
 

billz

Member
No tak bo ci nie obeznani w temacie to tna jak leci i wybieraja tylko pomiedzy calkowitym lub czesciowym a masz do wyboru jeszcze style obrzezania jak daleko jest polozona blizna od zoledzia i ile sie zachowuje wewnętrznego napletka co ma dość duże znaczenie. Swoją drogą wstaw fotki jak się zagoisz bo ja dalej jestem zdania że wędzidełko masz częściowo lub calkowicie usunięte 😁
To chyba tak jest na NFZ :ROFLMAO:
 

nope

Well-known member
I tak dobrze trafiles bo z tego co mowisz to problemow nie ma po obrzezaniu (oprocz wedzidelka) i masz zachowane duzo wewnętrznego napletka wiec jest gitarka : )
 

billz

Member
Właśnie mam
I tak dobrze trafiles bo z tego co mowisz to problemow nie ma po obrzezaniu (oprocz wedzidelka) i masz zachowane duzo wewnętrznego napletka wiec jest gitarka : )
właśnie mam takie pytanie czy rozciągać później jak szwy odpadną czy teraz tak na spokojnie? Bo jak narazie to robie jak na zdjęciu widać :unsure:
 

nope

Well-known member
Znaczy ogólnie to sie tam nie szarp z tym nie wiadomo jak. Rozciagac nie ma potrzeby ale możesz rozwinąć delikatnie dalej do przemycia jak nie czujesz bólu.
 

billz

Member
Znaczy ogólnie to sie tam nie szarp z tym nie wiadomo jak. Rozciagac nie ma potrzeby ale możesz rozwinąć delikatnie dalej do przemycia jak nie czujesz bólu.
Gdzie szarpanie po miesiącu to będę mógł szarpać a szarpać. Teraz to delikatnie maścią robie i przemywam woda z mydłem. Nawet tego nie ruszam
 

nope

Well-known member
Nie no to git jest nic tam nie trzeba przeciagac nie wiadomo jak. Tak jak mowisz. Higiena dbanie o rane i czekanie :D
 
Do góry