• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy rana goi się prawidłowo 10 dni po zabiegu wydłużenia wędzidełka?

lolipop8884

New member
Cześć, 10 dni temu miałem zabieg wydłużenia wędzidełka laserem. Nie miałem zakładanych szwów , a krwawienie wystąpiło tylko w dzień zabiegu jak wróciłem do domu. Wędzidełko smaruje maścią Detromycyna 2% jak zalecił lekarz. Przemywam też wędzidełko szarym mydłem podczas prysznica. Czy rana od zabiegu goi jak powinna? Po zabiegu też zauważyłem ,że wędzidełko było objęte taka żółto-białą wydzielina ( troche jeszcze widać na zdjęciach) i zastanawiam się czy to włóknik? Powinienem starać się to zmywać czy lepiej nie ruszać?

Wstawiam też dwa zdjęcia sprzed zabiegu jakby ktoś ocenił czy wszystko jest wykonane ok





https://www.doz.pl/apteka/p448-Detreomycyna_2_masc_5_g

 

Trolo

Well-known member
Co do zabiegu to raczej ok wszystko wygląda. Co do smarowania maścią to proponuję przeczytać jak długo możesz stosować, żeby nie przesadzić. Jeżeli nie ma już krwawień to moim zdaniem sama dobra higiena powinna wystarczyć.
We wzwodzie też rozciąga się napletek po trzonie czy jest blokada?
 

lolipop8884

New member
Rozciąga się , a co do maści to przeczytałem , że do 14 dni wiec myśle ,że tak długo będe ją używał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry