Po zabiegu wydłużenia wędzidełka.

bla

New member
Witam Jestem 4 dzień po zabiegu wydłużania wędzidełka. Po 2 dniu większe krwawienia ustały od wczoraj przy sciąganiu napletka zaczyna lekko krwawić z miejsca przy łączeniu wędzidełka z żołędzią. Jak to u was wyglądało ? Żadne szwy mi raczej nie puściły czy może w taki sposób wędzidełko znowu się skrocic(żle zrosnąć) ? Czy odpuścić sobie na razie sciąganie napletka? Ale wtedy musiałbym zrezygnować z mycia się pod. Proszę o jakieś rady pozniej wstawie zdjecia.
http://imgur.com/a/YdYft
Jak widać na zdjęciu zaraz po ściągnięciu napletka zaczyna krwawic.
 
Ostatnia edycja:

bla

New member
Własnie minął rok od zabiegu ;) wszystko ok jeżeli ktoś chce zdjęcia jak wyglada teraz to pisać ;) Wróciłem tu ponieważ zastanawiam się teraz czy się nie obrzezać.
 

bla

New member
Mam bardzo długi napletek i nawet w czasie wzwodu napletek wystaje centymetr za zołoądz sam wraca jak go sciagne mimo że wędzidełka praktycznie juz nie ma. Nawet w prezerwatywie sie sciaga. tak to pratycznie mi nie przeszkadza ale wkurza mnie jego długość
 

jarek89

Moderator
Obrzezanie to podejście dosyć radykalne w tym przypadku, zresztą bez wskazań medycznych. Ale oczywiscie wybór należy do Ciebie ;)
 

jarek89

Moderator
No okej. Rzeczywiście na pierwszym zdjęciu widać nadmiar napletka. Jeśli podobnie to wygląda w czasie wzwodu, to masz rację z ewentualnym zabiegiem przycięcia skóry albo obrzezania.

Plastyka wędzidełka zrobiona perfekcyjnie. Prawie nie widać interwencji chirurga.
 
Do góry
TOPlist