• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu, stapler dr. Jakubowski

richyrich

Active member
Nie no byku klasa jest, robota staplerem to moim zdaniem niebo a ziemia do tradycyjnych szwów, zobacz co miałeś 2 tyg temu a dzisiaj, robi robotę mocno
 

Fopi

Member
Nie no byku klasa jest, robota staplerem to moim zdaniem niebo a ziemia do tradycyjnych szwów, zobacz co miałeś 2 tyg temu a dzisiaj, robi robotę mocno
Dzięki mordo heh. Dzisiaj spuściłem parę z maszyny bo już kurde nie dało się skupić na niczym. Poza tym dziurka w wędzidełku wciąż jest niezagojona i dosyć delikatna na dotyk. Będę zamawiał już plastry i żel żeby stosować od poniedziałku najpóżniej, zastanawiam się tylko czy można używać plastrów Sutricon i maści Cepan/Contractubex naraz?
 

Fopi

Member
Co do roboty staplerem to tak efekt potrafi być super, ale moim zdaniem jest bardzo duże ryzyko z opuchlizną no i nie można wybrać stylu przeważnie. Nie chciałbym mieć luźnej skóry a niektórzy lekarze tak robią.
 

richyrich

Active member
A we wzwodzie masz tight czy to spuszczenie z kija bardziej na takim 50%? Ja wzwodów to już w zasadzie nie blokuje ale jeszcze nie oglądałem jak to wygląda haha
 

Fopi

Member
Już mam pełne wzwody od 2-3 dni mniej więcej. Takie quasi tight. kurcze muszę przyznać że jak się naciąga skórka to jest meeeeeeeega przyjemne uczucie xd To daj znać jak tight u ciebie wyszło :D btw jak ktoś to czyta i się zastanawia to ludzie nie róbcie sobie loose nigdy nie wiecie co stracicie xd
 

richyrich

Active member
Ja mam właśnie trochę dużo zszywek i tak wiesz, staram się nie pobudzać na maxa, pomocze chyba jutro w czasie dnia dłużej w rumianku i spróbuję je trochę poluznic
 

Fopi

Member
Spoko stary. Zastanawiam się w sumie czy my w trójkę mamy ten słynny low and tight? Czy to coś innego heh
 

richyrich

Active member
Wydaje mi się że to taki mid, ale zdecydowanie żaden z nas nie ma high. Typowe low też nie jest bo jednak trochę tego wewnętrznego zostało u każdego z nas a nie pół centymetra
 

Fopi

Member
No u mnie z przodu generalnie zostało kilka milimetrów max, a ogólnie słyszałem że low jest do 1,5cm. Zmierzę to kiedyś i porównamy 😁
 

Fopi

Member
Dzień 24 - byłem na kontroli u doktorka, mówił że wszystko ok, co do wędzidełka które się rozeszło to ziarninowanie, polecił Tribiotic. Mówił że jakbym przyszedł to ewentualnie dołożyłby szew, ale w sumie i tak nie wiem czy bym chciał skoro i tak puściło, musiało być mocno ciasno po usunięciu tkanki. Zacząłem stosować Contractubex, nie polecam kupować go w Galerii Krakowskiej bo było 2x drożej niż w necie :D rano miałem wrażenie że zdziałał cuda, chociaż blizna robi się wściekle bordowa. Jest też bardzo wrażliwa (od początku, nie od kremu) zwłaszcza po bokach, ciężko ją dotykać. Z małych przemyśleń to trochę mnie irytuje że napletek ciągle wchodzi w spoczynku na żołądź, no ale taki wybrałem styl i mogę mieć pretensje tylko do siebie. No i mam wrażenie że zmalał tak ze 2-3 cm, ciekawe bo ten motyw często się przewija w tematach.

 

nope

Well-known member
Rozmiar wroci spokojnie. Na poczatku psychika blokuje. Ogolnie spoko wyszlo i dobra robota : )
 

Fopi

Member
Update - dzisiaj po intensywnej wycieczce górskiej odpadł strupek z wedzidelka i muszę przyznać że nie wygląda to źle, zwłaszcza po tym co było. Jedyne co to próbowałem dotknąć i chyba odczucia wedzidelkowe będą kiepskie bo nic nie czuć na tej bliźnie.
 

Mateusz1999

Active member
Ja bym sie cieszył, jestem miesiąc po zabiegu a w miejscu po wędzidełku mam taką nadwrażliwość że jak opatrunek spadnie to jest mega słabo 😛
 

Podobne tematy

Do góry