• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu przedłużenia wędzidełka

2 tygodnie po zabiegu, czy nie mam za dużo skóry? Czy to jeszcze tak świeże że jak ściągam napletka to tam gdzie wędzidełko to jak by ktoś nacinał, takie uczucie
 
Miesiąc po zabiegu, w trakcie penetracji jeszcze nie mogę do końca włożyć, jeszcze czuje jakby mnie ciągło,
 

nope

Well-known member
Wygląda dobrze ogólnie z zewnątrz. Rozpedzaj sie powoli ze stosunkami i narazie troszke slabiej i zobaczysz jak bedzie z czasem. Powinno byc z tygodnia na tydzien lepiej.
 

nope

Well-known member
Ja ci nie powiem bo ja mialem przykrotkawe to mnie czasem denerwowalo zamiast pomagac a teraz po obrzezaniu mam wycięte i jestem zadowolony na plus.
 

nope

Well-known member
U mnie sie nie zmienilo. Jak już to na lepsze. Musiałbyś sie spytać osoby co miała zdrowe wędzidełko i potem je usunela. Ja już miałem wczesniej z nim problem i nie dzialało dobrze bo bylo przykrotkawe i zdarzalo sie czuc dyskomfort podczas stosunku wiec dla mnie po usunieciu w koncu mozna komfortowo wszystko robic i jest legancko z doznaniami.
Bardziej czuły jestes w okolicy wedzidelka teraz bo:
a) wczesny etap po zabiegu i jest to wszystko bardzo wrażliwe. Musi sie "przestawić" a blizna troche stracic wrazliwosci i wroci do normy
b) wedzidelko nadal jest krotkie i nadmiernie stymuluje albo jest wykonany zabieg srednio dobrze i znow nadmierna stymulacja
Stawialbym na odp A. Daj sobie troche czasu.
Pozatym robota wygląda ok a wedzidelko masz w wiekszosci usunięte.
 
U mnie sie nie zmienilo. Jak już to na lepsze. Musiałbyś sie spytać osoby co miała zdrowe wędzidełko i potem je usunela. Ja już miałem wczesniej z nim problem i nie dzialało dobrze bo bylo przykrotkawe i zdarzalo sie czuc dyskomfort podczas stosunku wiec dla mnie po usunieciu w koncu mozna komfortowo wszystko robic i jest legancko z doznaniami.
Bardziej czuły jestes w okolicy wedzidelka teraz bo:
a) wczesny etap po zabiegu i jest to wszystko bardzo wrażliwe. Musi sie "przestawić" a blizna troche stracic wrazliwosci i wroci do normy
b) wedzidelko nadal jest krotkie i nadmiernie stymuluje albo jest wykonany zabieg srednio dobrze i znow nadmierna stymulacja
Stawialbym na odp A. Daj sobie troche czasu.
Pozatym robota wygląda ok a wedzidelko masz w wiekszosci usunięte.
Wolałbym aby ta czułość została,ale dzięki za odpowiedź
 
Do góry