• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu przedłużenia wędzidełka

Witam. 18 stycznia , miesiąc temu byłem na laserowym przedłużeniu wędzidełka,odczucia są przyjemniejsze ale wydaję mi się jakbym nie mógł bardziej ściągnąć skóry,jak by to wędzidełko aby węższe było ale nie dłuższe.czuje delikatny dyskomfort przy ściąganiu za główkę penisa, pytanie czy dać penisowi jeszcze czas ? Czy może wrócić do kliniki?
 
Witam. 18 stycznia , miesiąc temu byłem na laserowym przedłużeniu wędzidełka,odczucia są przyjemniejsze ale wydaję mi się jakbym nie mógł bardziej ściągnąć skóry,jak by to wędzidełko aby węższe było ale nie dłuższe.czuje delikatny dyskomfort przy ściąganiu za główkę penisa, pytanie czy dać penisowi jeszcze czas ? Czy może wrócić do kliniki?
Drugie pytanie jak wstawić zdjęcia?
 

mati12

Well-known member
Faktycznie wygląda dalej Jakby było lekko krótkie A miałeś już jakąś wizytę kontrolną czy się dopiero wybierasz Czy nie masz planowanej?
 

mati12

Well-known member
No, no Mieszkałem 7 lat 😄 w Nl na szczęście korzystałem tylko raz przy złamaniu nogi a w tego typu zabiegu wtedy wogole nie wchodziłem
 

mati12

Well-known member
Obrzezanie w twoim przypadku absolutnie nie jak już to troszeczkę jeszcze wydłużyć bo raczej się już nie naciągnie samo od siebie
 
Tak mi odpisał lekarz - "Może to z pewnością potrwać do 3 miesięcy, zanim pojawi się ostateczny wynik. Jeśli dolegliwości będą się utrzymywać, musisz ponownie omówić to z urologiem"
 

gosc1234

Member
Ja po klasycznym wydłużaniu (skalpelem) miałem lepszy efekt. Poszedłbym na poprawkę, ale zapytaj czy nie będzie tak, ze im więcej cięć(drugi raz) nie stracisz nic na czuciu
 
Do góry