• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu przedłużenia wędzidełka

nope

Well-known member
Dopoki sie nie wygoi to ci nie powiemy. Dziwne ze ci je tylko podcinają zamiast częściowo albo całkiem usunąć.
 

nope

Well-known member
To akurat tez teoche na plus ze odrazu nie wycieli ci w p**** calego wedzidelka w sumie :D zobaczysz teraz jak to bedzie. Jak dalej lipa to juz wycinka calosciowa musi byc.
 
To akurat tez teoche na plus ze odrazu nie wycieli ci w p**** calego wedzidelka w sumie :D zobaczysz teraz jak to bedzie. Jak dalej lipa to juz wycinka calosciowa musi byc.
Myślę że za 2 tygodnie już będzie jakiś efekt a dziś w pracy z nienacka poczułem mokro jak sprawdziłem to krew się polała
 

nope

Well-known member
Opatrunek i dopoki ciurem sie nie leje to sie nie przejmuj. Oszczedzaj sie ; D. No na efekty to tak z miesiac dwa musisz poczekac.
 

nope

Well-known member
Nie chcę rokować ale wedzidełko wygląda jakby nadal nie zostało uwolnione żeby skóra się rozwijała :/ ale okaże sie po zagojeniu.
 

Marcin789

New member
Witam. 4 dni temu miałem zabieg przedłużenia wędzidełka. Zgodnie z zalecaniami lekarze przez pierwsze 3 dni smarowałem maścią Fucibet Lipid i usztywniałem prącie, trzymając je do góry.

Mam pytanie jak postępować w kolejnych dniach.

1. Jak często ściągać napletek?
2. Czy najlepsze rozwiązanie to gdy cały czas jest ściągnięty?
3. Czy nadal stosować maść i usztywniać prącie opatrunkiem?

Z góry dzięki za odpowiedź.
 

mati12

Well-known member
Ściągaj napletek wtedy kiedy trzeba czyli podczas mycia i zasuwaj go z powrotem maści możesz nadal używać opatrunek bym miał do momentu gdy nie wypadną Ci szewki, Albo ich nie usuniesz samemu lepiej mieć delikatny opatrunek żeby nie przyhaczyć o bieliznę
 

gosc1234

Member
Witam. 4 dni temu miałem zabieg przedłużenia wędzidełka. Zgodnie z zalecaniami lekarze przez pierwsze 3 dni smarowałem maścią Fucibet Lipid i usztywniałem prącie, trzymając je do góry.

Mam pytanie jak postępować w kolejnych dniach.

1. Jak często ściągać napletek?
2. Czy najlepsze rozwiązanie to gdy cały czas jest ściągnięty?
3. Czy nadal stosować maść i usztywniać prącie opatrunkiem?

Z góry dzięki za odpowiedź.
Ja ściągałem napletek do każdego sikania.
Po każdym sikaniu Przemwalem ciepła woda a jak byłem w domu to woda z mydłem, czasem w rumianku.
Poza tym na codzień lepiej nasuwaj napletek na grzyba.
Po zabiegu higiena jest naprawdę bardziej wymagana niż na codzień, ważne jest przemywanie po każdej toalecie….
masc stosowałem przez około 1,5 tyg. Chyba to był cepan, na blizny.
Wygoilo się po miesiącu Lux.
 

gosc1234

Member
przepraszam - cepam stosowałem dłużej: miesiąc lub dwa. On jest na blizny.
1,5tyg z kolei jakaś maść która doktor mi dał na receptę :)
 
Do góry