• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu obrzezania całkowitego h&t_16.12.2021

M

Marcin1933

Guest
Masz rację. Strasznie się z tym pierdziele. Ale to poważna sprawa. Zabieg jest nieodwracalny.
Chciałbym to zrobić na przełomie stycznia i lutego. Chcę wybrać obrzezanie częściowe (ewentualnie stapler).
Co do lekarzy to rozważam dr Tondla, dr Drabinę i ewentualnie i ewentualnie dr Michalskiego (stapler).
Czy na tym forum można zobaczyć jakieś zdjęcia pracy doktorów Tondla i Drabiny? (pytam o obrzezanie częściowe)
Tu masz z Wrocławia Stapler

 

nope

Well-known member
Masz rację. Strasznie się z tym pierdziele. Ale to poważna sprawa. Zabieg jest nieodwracalny.
Chciałbym to zrobić na przełomie stycznia i lutego. Chcę wybrać obrzezanie częściowe (ewentualnie stapler).
Co do lekarzy to rozważam dr Tondla, dr Drabinę i ewentualnie i ewentualnie dr Michalskiego (stapler).
Czy na tym forum można zobaczyć jakieś zdjęcia pracy doktorów Tondla i Drabiny? (pytam o obrzezanie częściowe)
Na obrzezanie czesciowe to stapler zalecam.
 

nope

Well-known member
@Pacjęt bo widzialem juz troche zabiegow z uzyciem skalpela spartaczonych jezeli chirurg robil obrzezanie częściowe. Chyba jest je trudniej wykonać. A Ci lekarze których wymieniłeś z tego co wiem specializują się w obrzezaniach całkowitych i to im wychodzi najlepiej stad wydaje mi sie ze na czesciowe lepiej szukac ogarnietego gostka co wykona je staplerem ale mogę sie mylić.
 

kaloryfer!

Active member
Pacjęt, do częściowo też mogę stapler polecić.

Obczaj mój wątek, relacja jest w miarę kompletna.

 

nope

Well-known member
Oj jestem ciekawy co ci tondel na kontroli powie. Jeszcze nie widzialem tutaj na forum zeby coś komuś popsuł.
 

piciu1988

Active member
Jestem z Poznania.

Rozumiem, że uważasz, że mam coś popsute?
Myślałem, że to się wchlonie. Szczerze, zaraz po zabiegu nie nosiłem penisa przyklejonego w górę - lekarz nie mówił, że to ma znaczenie.

Jak mam zaklejonego bandażem ciasno jest pięknie, chwilą po zdjęciu wychodzi coś takiego, jakby coś było w środku...
 

nope

Well-known member
Jeszcze za wczesnie zeby to powiedziec ze popsute ale troche slabo z tą oponką z lewej strony. Powinno sie juz wchlaniac. Ciezko powiedziec. Zobaczymy co ci lekarz na to powie.
 

MKD

Active member
Ile to juz czasu od zabiegu? Wydaje mi sie, ze juz troche minelo a Cb dalej boli? Tez zalezy czy to jakos bol czy wysoka wrazliwosc. Ja no nie jestem jakis czuly jak tak normalnie funkcjonuje. Czasami cos tam poczuje jak sie przetrze o bielizne.

najgorzej jest przy wycieraniu recznikiem, w sumie nie robie tego bo nie jest fajnie ale bolec nie boli
 

nope

Well-known member
Jak to nie jest jakos bardzo dokuczliwe w codziennyn zyciu to bym to olał.. widac na forum jakie problemy maja coniektórzy po zabiegach.
 

Podobne tematy

Do góry