• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu obrzezania całkowitego h&t_16.12.2021

MKD

Active member
Tydzien po zabiegu to glupota konkretna i to jest fakt. Ten miesiac kazdy facet powinien byc w stanie sie kontrolowac
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Przestańcie co chwile cytowac post bezpośrednio pod ktorym odpowiadacie. Jak musisz to uzyj @ i nazwy użytkownika i bedzie wiadomo do kogo kierujesz swojego posta.
 

piciu1988

Active member
lekarz powiedział, ze wszystko jest na etapie gojenia i obrzęk zejdzie sam, trzeba tylko dużo masować

tak to wygląda dzisiaj - w spoczynku

 

piciu1988

Active member
i pytanie czy poza masowanie i silaurum ktoś z was na taką oponkę stosował moze coś extra, jakiś sposób na szybsze pozbycie się tego?
 

pqblito

Member
Mi się wydaje, że trochę dużo zostawione jest skóry zewnętrznego napletka i przez to tworzy się kołnierz z wewnętrznego bo zbiera się limfa, a jednocześnie za mało skóry żeby nakryć żołądź żeby usprawnić jej przepływ 🤷🏻‍♂️. Sam chciałeś żeby był styl loose, czy tak wyszło? Ja bym pewnie próbował naciągnąć na żołądź skórę chociaż minimalnie i tak chodził na razie.
 

nope

Well-known member
@pqblito nie sadzisz czasem ze ciecie jest tight? Skóra w ogóle sie nie marszczy u niego(nie ma nadmiaru) ja bym rozkminiał czy po prostu miejscie szycia nie jest za wąskie i czy to nie utrudnia przepływu limfy ; p choc no nie powiem ciekawe stwierdzenie to co napisales :)
 
Autorze postu co kupić przed zabiegiem? jak po zabiegu ze wzwodem? czy boli jak chodzisz na początku czy w spoczynku skórka trochę zasłania? (tak słyszałem od urologa ale może tak to będzie wyglądać w moim przypadku bo mam mikroskopijnego/małego) jak z fapaniem? i jak ze stosunkiem mniejsze doznania?
 

Podobne tematy

Do góry