• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu obrzezania całkowitego h&t_16.12.2021

MKD

Active member
Pytałem bo mam umówiony termin zabiegu u dr Tondla. Nie wierz czy doktor robi obrzezanie wysokie i luźne?
Na forum nie znalazłem na ten temat żadnych informacji.

wysokie robi na pewno. Agv byl u niego na poprawce z „loose” na „tight”. Ponoc slabo to wyglada jak jest loose wiec polecam przemyslec
 

Pacjęt

Member
@Pacjęt chcesz miec częściowe czy troche po prostu wiecej skóry podczas wzwodu?
Chcę mieć zostawione najnajwięcej blaszki wewnętrznej i luźną skurę w trakcie wzwodu.
W moim przypadku (duża różnica w wielkości członka spoczynek-wzwód) żeby było luźno w zwodzie to chyba w spoczynku skóra musi trochę zachodzić na żołądź.
Czy Tondel robi taki typ obrzezania? Na forum nic nie znalazłem.
 

latek777

Active member
najwięcej wiedzy można czerpać od ludzi którzy przechodzili zabieg usunięcia stulejki, dlatego masz rację fachowcy z chłopaków
 

MKD

Active member
Kazdy sie interesowal mocno. Ja przeczytalem setki tematow xd

Agv to lekarz to wie wiecej.

a czy ja wiem czy duza roznica miedzy spoczynkiem a erekcja powinna dyktowac styl obrzezania? Ja osobiscie twierdze, ze napieta skora jest duuuuzo lepsza
 

nope

Well-known member
@Ralek15 nwm czy to ironia czy co ale ja nie zgrywam fachowca a internetowego amatora co tez przez to przechodzil i duzo czytalem i co wiem to pomogę ...
 

piciu1988

Active member
Nie wydaje mi się, by ktoś tu starał się zastąpić lekarza, często czytam tutaj teksty w stylu: "idź na kontrolę" lub "jedź na sor", dzielenie się doświadczeniem jest bardzo pomocne w decyzji, nie mówiąc o wsparciu po zabiegu!
 

Ralek15

Member
Bo nie potrafisz pomagać innym ludziom gdy mają jakieś problemy, wątpliwości lub po prostu oczekują wsparcia. Za to bardzo dobrze idzie Ci ocenianie innych.
O proszę powiedział co wiedział..... A mi się wydaje że co poniektórzy są na tyle przemadrzy że jakie kolwiek zwrócenie im uwagi że może być inaczej to od razu uderza ich to w ich dumę i przemadrosc.... Pozostawiam Ci to do przemyślenia..... Nie raz coś się wypowiadałem jak to u mnie przebiegło i było coś zawsze uszczypniete że to jest nie możliwe....
 

kaloryfer!

Active member
O proszę powiedział co wiedział..... A mi się wydaje że co poniektórzy są na tyle przemadrzy że jakie kolwiek zwrócenie im uwagi że może być inaczej to od razu uderza ich to w ich dumę i przemadrosc.... Pozostawiam Ci to do przemyślenia..... Nie raz coś się wypowiadałem jak to u mnie przebiegło i było coś zawsze uszczypniete że to jest nie możliwe....
Dobra zamknij morde i idź stąd, nikt Cię tu nie chce.
 

piciu1988

Active member
Przedstawiając mi dwie opcje do wyboru narysował obie ciasne.
Warto dopytać, ale z tego co widać po historiach tutaj niektórzy po jakimś czasie poprawiają loose na tight więc, możliwe, że się w to nie bawi.
 

Podobne tematy

Do góry