• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu obrzezania całkowitego h&t_16.12.2021

samlukier

Member
Dla mojej dziewczyny penis bez napletka to coś obleśnego. Ona lubi się bawić moim napletkiem
Człowieku a jak za kilka lat będziesz stulejarzem to co zrobisz? Pierwszy przylecisz na forum z pytaniami... Zakazane to powinno być wpiepszanie się komuś w życie. W internecie możesz podskakiwac do kogo sobie chcesz, ale na żywo to byś już po takich tekstach kolanami się nakrył...
 
  • Like
Reactions: AGv

MKD

Active member
Jesteś może obrzezany?
Oczywiscie ze tak. Nawet rozmawialem o tym z kolezankami, ktore mialy kontakty z obrzezanymi i nie oraz z tymi, ktore tych kontaktow nie mialy i wszystkie uwazaja to za zalete.

nie dosyc, ze jest czysto to takiego penisa panny chetniej biora do buzi. Do tego jest nie oszukujmy sie ladniejszy o ile mozna tak powiedziec. Wielu facetow robi to sobie tylko z powodow estetycznych.

sa kobiety, ktore penisa z napletkiem nie dotkna…
 

piciu1988

Active member
Koleś jeszcze wysłał mi wiadomość prywatna.
Nie ma co komentować. Rasists i Antysemita. Kojarzy obrzezanie z Judaizmem i dlatego to jest złe.

To metoda lecznicza to po pierwsze a po drugie każdy robi ze swoim ciałem co tylko zechce.
 

Janusz.Rozanski

New member
Oczywiscie ze tak. Nawet rozmawialem o tym z kolezankami, ktore mialy kontakty z obrzezanymi i nie oraz z tymi, ktore tych kontaktow nie mialy i wszystkie uwazaja to za zalete.

nie dosyc, ze jest czysto to takiego penisa panny chetniej biora do buzi. Do tego jest nie oszukujmy sie ladniejszy o ile mozna tak powiedziec. Wielu facetow robi to sobie tylko z powodow estetycznych.

sa kobiety, ktore penisa z napletkiem nie dotkna…
Bo te które wolą obrzezanych to Żydówki lub muzułmanki
 

latek777

Active member
Janusz serio weź daj se na luz kolego, to co piszesz jest po prostu bez sensu, jak ci nie pasuje obrzezanie to przecież nie musisz tego zabiegu robić
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie gadajcie z tym trollem. Wersji janusza rozanskiego na forum bylo juz z 40 od ostatnich 5 lat. Z kropka. Z przecinkiem, literówką. Za kazdym razem to samo. Obrzezanie beee. Żyd. Muzułmanin. Jeszcze brakuje tekstu o wysysaniu krwi z napletka przez jakiegos beduina czy cos w tym stylu.
Przegryw jakis co nie ma życia i musi je zatruwac innym na forum.
 

OstryCieńMgły1337

Active member
Nie gadajcie z tym trollem. Wersji janusza rozanskiego na forum bylo juz z 40 od ostatnich 5 lat. Z kropka. Z przecinkiem, literówką. Za kazdym razem to samo. Obrzezanie beee. Żyd. Muzułmanin. Jeszcze brakuje tekstu o wysysaniu krwi z napletka przez jakiegos beduina czy cos w tym stylu.
Przegryw jakis co nie ma życia i musi je zatruwac innym na forum.
To daj mi bana
 

Podobne tematy

Do góry