• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu całkowitym

vego

Member
W senie

W sensie takim zwykłym suszonym jak z zielnika aptecznego? Nie zaszkodzi takie moczenie na szycie? Bo w zalecaniach pozabiegowych mam napisane żeby zrezygnować z kąpieli w wannie i na basenie np.
Po 7 dniach już możesz ewentualnie na wacik i okłady. Tak zwykły z apteki a nawet w niektórych spożywczych sklepach są. W torebeczkach jak herbata 😉
 

nope

Well-known member
Opatrunki zolte nie wroza nic zlego. Limfa wycieka ale zawsze trzeba brac pod uwage jakieś zakażenie czy infekcje. Co do tych zoltych plam to zoladz roznie reaguje na usuniecie napletka ale też warto to skonsultować. Jak lekarz powie ze git to spoko.
 
Opatrunki zolte nie wroza nic zlego. Limfa wycieka ale zawsze trzeba brac pod uwage jakieś zakażenie czy infekcje. Co do tych zoltych plam to zoladz roznie reaguje na usuniecie napletka ale też warto to skonsultować. Jak lekarz powie ze git to spoko.
Lekarz powiedział że tak zoladz czesto reaguje gdy pozbędziemy się napletka, szczególnie w przypadku pełnej stulejki, mnie bardziej niż zoladz martwi ten obrzęk, spróbuje tych okladów z rumianku
 

morgan66

Active member
Ale jeśli dobrze kumam po przeczytaniu wątku - to ponoć możliwe, że miałeś odklejany napletek od żołędzi - (tak?-to powinieneś wiedzieć) - jeśli tak to to żółte to raczej żadna limfa z rany tylko forma regeneracji po odklejeniu - w takim przypadku (a pisze to na podstawie obserwowanych tu tematów) regeneracja może tak wyglądać i lekarz tym bardziej powinien dać ci specjalne wskazówki.
 

Humanista

Active member
Coraz lepiej :) Czyli jednak nie bylo zbyt ciasno szyte, po prostu opuchlizna na tym pierwszym zdjeciu takie zrobila wrazenie. Ratajec znowu odwalił dobra robote :) tym bardziej, ze w twoim przypadku bylo o wiele trudniej niz w moim.
 
Coraz lepiej :) Czyli jednak nie bylo zbyt ciasno szyte, po prostu opuchlizna na tym pierwszym zdjeciu takie zrobila wrazenie. Ratajec znowu odwalił dobra robote :) tym bardziej, ze w twoim przypadku bylo o wiele trudniej niz w moim.
Dzięki, u mnie wiadomo zdecydowanie gorzej z gojeniem niż u Ciebie, uważacie że tego wewnętrznego napletka jest wystarczająco? Dodam tylko że od spodu(od strony wezidełka) jest go więcej niż od góry.
 

Podobne tematy

Do góry