• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu całkowitym

Cześć, spotkał się ktoś z was z sytuacją w której rano po nocnych wzwodach napletek wewnętrzny jest widocznie opuchnięty następnie ta opuchlizna w ciągu dnia przechodzi na wedzidelko i finalnie wieczorem jest już niemalże niewidoczna.( jakiś problem z przepływem Limfy? Ciasne szycie?)
Dodam że jestem ponad 2 miesiące po zabiegu.
Z góry dzięki.
 

nope

Well-known member
Dokladnie tak jak mowisz. Przeplyw limfy jeszcze nie jest dobry. Minie jeszcze kilka miechow i nic takiego nie będzie mialo miejsca. Znowu przywolam za przyklad uzytkownika piciu1998 , sprawdz jego reelacje, kazdy przekresil jego robote i mowil ze trzeba poprawke a po 8 miechach mu oponka zeszla : )
 
Cześć, minęło 2,5 miesiąca od zabiegu. Generalnie prawie wszystko jest okej(przynajmniej taką mam nadzieję), jedyne co mnie martwi to garb od strony wędzidełka. Powiedzicie mi to tylko estetyka czy jednak cos jeszcze nie tak z przeplywem Limfy i po prostu potrzebny jest czas. Ponizej zdjęcia.
Z góry dziękuję.
 

emjot

Active member
Cześć, minęło 2,5 miesiąca od zabiegu. Generalnie prawie wszystko jest okej(przynajmniej taką mam nadzieję), jedyne co mnie martwi to garb od strony wędzidełka. Powiedzicie mi to tylko estetyka czy jednak cos jeszcze nie tak z przeplywem Limfy i po prostu potrzebny jest czas. Ponizej zdjęcia.
Z góry dziękuję.
super efekt
 
Witam,
pół roku po zabiegu obrzęk limfatyczny nadal występuje rano- po nocnych wzwodach, następnie w ciągu dnia stopniowo się zmniejsza. Lekarz zasugerował by poczekać jeszcze kolejne 6 miesięcy, jeśli się nie poprawi wtedy w grę wchodzi rewizja. Co o tym myślicie? Miał ktoś podobny problem 6 miesięcy po zabiegu?
 
Witam,
pół roku po zabiegu obrzęk limfatyczny nadal występuje rano- po nocnych wzwodach, następnie w ciągu dnia stopniowo się zmniejsza. Lekarz zasugerował by poczekać jeszcze kolejne 6 miesięcy, jeśli się nie poprawi wtedy w grę wchodzi rewizja. Co o tym myślicie? Miał ktoś podobny problem 6 miesięcy po zabiegu?
Witam,
niemal 9 miesięcy po zabiegu, sytuacja jakby się poprawiła lecz obrzęk nadal występuje. Co o tym myślicie? Jak to wygląda według was? Dodam że w trakcie wzwodu wszyztko sie rozciagą i wyglada ok. Zdjecia poniżej(stan na 13.07.23)
 
 
Z uwagi na obrzęk w okolicach wędzidełka myśleć już o poprawce czy jeszcze poczekać do tych 12 miesięcy po? Jakie jest wasze zdanie?
Z góry dziękuję.
 

Zdjęcie z dzisiejszego poranka, gdy obrzęk jest największy. Martwię się czy takie regularne obrzęki limfatyczne nie będą skutkowały jakimis powazniejszymi dolegliwościami. Jeśli chodzi o poprawkę to mam wrażenie ze jest jeszcze spore miejsce do manewru, wydaje mi sie że można zostawić nadal sporo napletka wewnętrznego. Co o tym myślicie?

Jeśli chodzi o stare zdjęcia to nic nie działałem w tym temacie, to chyba wina Imgura ze zniknęły.
 

cichy13

Active member
Kolego to nie jest żaden obrzęk, po prostu tak wyszło z roboty. Ja mam identycznie a jestem już 10 msc po zabiegu :)
 

cichy13

Active member
Też myślałem przez jakiś czas, że to obrzęk ale nie. Mamy bardzo podobne te penisy, tak jak mówię- mam tak samo we flaku.
 

nope

Well-known member
Nic ci nie grozi. Tak jest pole manewru i dalej zostanie raczej duzo wewn napletka. Ja bym sie w kazdym razie jeszcze wstrzymał.
 

Podobne tematy

Do góry