• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu całkowitym

19dnj po zabiegu, obrzezania całkowitego i plastyki krótkiego wędzidełka(Doktor podczas zabiegu powiedział mi że trzeba je skrócić oraz że opuchlizna i rana w tym miejscu będą goić się najdłużej).
Jak według was wygląda ta opuchlizna wedzidelka?
Zoładź wysmarowany wazeliną.
Z góry dziękuję
 

Trolo

Well-known member
Bardzo dobrze wygląda. Te zdjęcia we wzwodzie? Jeszcze trochę pewnie zmieni się blizna z czasem ale jest gitara.
 
1 i 2 w takim pół wzwodzie, 3 nie.
Szkoda że nie poprosiłem doktora by pozostawił jeszcze trochę wewnętrznego napletka, lecz powiedział mi że na finalny efekt trzeba czekać parę miesięcy i że blizna itd. będą się jeszcze kształtować i rozciągać.
 
Cześć czy to normalne że napletek wewnętrzny po nocnych wzwodach jest trochę opuchnięty? W ciągu dnia ta opuchlizna schodzi i rano to samo. Dodam że jestem 5tyg. po zabiegu.
 
Nie, zdaje sobie sprawę że to samo słowo high u jednego doktora to będzie 2cm a u drugiego 4cm. Pamietam jak nope na tym forum wspominal o jakims lekarzu u którego cięcie high polegało na zostawieniu 0,5cm napletka wewnętrznego- Dr.Babykin czy jakoś tak.
Chciałem tylko zasięgnąć waszej opinii, nic więcej.
 

nope

Well-known member
Szczerze to ja sam nie wiem ile wewn napletka sie kwalifikuje na high. Oceniłbym na takie medium&tight. Ale jeszcze jest opcja ze ci tyle sie ta skóra rozluzni i blizna itd to bedzie high. Np. u mnie po zabiegu myslalem ze w sumie to malo tego wewn napletka. Po 2 latach mam 3cm xd
 

nope

Well-known member
Wyglada git. Z ciekawosci pytalem. Na plastry jak bd przechodził to kup z marki sutricon. Szczerze to chyba najlepsze. Sam je stosowałem i wielu użytkowników tutaj.
 

Podobne tematy

Do góry